Atrakcyjna oferta zakładów

3.4 / 5. 56

Oszacowanie

Aplikacja Totolotek na iOS i Android! Zainstaluj i załóż konto razem z nami!

Czy aplikacja Totolotek sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających fanów zakładów bukmacherskich? Sprawdzamy, jakie funkcje i zalety posiada apka na Android oraz iOS, a także jakie bonusy czekają na mobilnych graczy.
100% od depozytu do 500 PLN

Aplikacja Totolotek – pobierz na Android i iOS

Zdania na temat tego bukmachera są podzielone, ponieważ wielu graczom nie odpowiada zbyt przestarzałe podejście operatora do pewnych elementów działalności. Czy obawy te są uzasadnione i dotyczą również aplikacji mobilnej? W poniższej recenzji sprawdzamy, jak wypada aplikacja Totolotek na tle konkurencji w naszym kraju. Zobacz, czy warto ją pobrać i zainstalować!

Aplikacja mobilna legalnego bukmachera Totolotek

Aplikacja Totolotek – najważniejsze cechy

W Totolotku aplikacja mobilna pojawiła się na rynku stosunkowo niedawno, więc fani bukmachera musieli trochę poczekać na jej premierę. Dziś dostępna jest jej wersja zarówno dla systemu Android, jak również iOS. W związku z tym, warto przyjrzeć się kluczowym funkcjom i cechom Totolotek apk oraz Totolotek App. Zacznijmy od zupełnych podstaw:

Zakłady bukmacherskie:Aplikacja Totolotek
Dostępność aplikacji:Android, iOS
Rozmiar aplikacji:27 MB / 50 MB
Języki w aplikacji:polski
Waluta:PLN

Aplikacja Totolotek – jak ją pobrać?

Pora sprawdzić, jak krok po kroku wygląda kwestia pobierania aplikacji mobilnej Totolotek na urządzenia przenośne. Podkreślamy, że to narzędzie do obstawiania zakładów bukmacherskich dostępne jest zarówno dla systemu Android, jak również iOS. Co równie ważne, instalacja oraz pobieranie różni się nieco w zależności od systemu operacyjnego. Sprawdź, jak działa ten proces w przypadku Totolotek apk Android, a także Totolotek App iOS.

Aplikacja Totolotek pobierz na Androida

Chcesz pobrać Totolotek apk dla Androida? W tym celu będzie trzeba najpierw zaznaczyć opcję „pobierania z nieznanych źródeł”, która jest konieczna ze względu na fakt, że apki bukmacherskie nie mogą zostać zamieszczane w Google Play. Nie jest to jednak nic trudnego, a opis krok po kroku całego procesu pobierania i instalowania znajdziecie poniżej.

Instalacja Totolotka na Androidzie

Zobacz jak przebiega proces instalacji aplikacji Totolotek na telefonach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / tablet
Oprogramowanie: Aplikacja Mobilna
Czas instalacji: 3 min
 1. 1

  Strona bukmachera

  Na tablecie lub telefonie otwórz stronę internetową bukmachera.

  Strona bukmachera

 2. 2

  Aplikacja

  Wciśnij logo Totolotka na środku, a następnie przewijaj banery na górze aż do tego z aplikacją mobilną.

  Aplikacja

 3. 3

  Pobierz

  Przewiń niżej i wybierz opcję „Android”, która pojawi się na ekranie, a nastąpi pobieranie Totolotek apk.

  Pobierz

 4. 4

  Uruchom

  Otwórz pobrany plik.

  Uruchom

 5. 5

  Zgoda instalacji

  Wyraź zgodę na instalację aplikacji na swoim urządzeniu.

  Zgoda instalacji

 6. 6

  Instalacja zakończona

  Urządzenie poinformuje Cię o zakończeniu instalacji aplikacji Totolotek.

  Instalacja zakończona

 7. 7

  Korzystaj do woli!

  Aplikacja jest gotowa i możesz zacząć korzystać z oferty i udogodnień bukmachera!

  Korzystaj do woli!

Z pewnością znajdą się osoby, które dość sceptycznie podejdą do pomysłu pobierania plików z nieznanych źródeł na swoje urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android. To w końcu uzasadniona reakcja – nikt nie chce zainfekować swojego sprzętu niepotrzebnymi wirusami. W przypadku apek bukmacherskich nie musicie się jednak o nic obawiać, są one w pełni bezpieczne. Pamiętajcie tylko, aby pobrać plik instalacyjny ze strony bukmachera.

Aplikacja Totolotek wymagania systemowe

Aplikacja tego bukmachera waży zaledwie 50 MB i wymaga systemu Android w wersji 8.0 lub nowszej. To oznacza, że uruchomicie ją na dowolnym dostępnym obecnie urządzeniu z tym systemem operacyjnym.

Aplikacja Totolotek Android urządzenia

Im nowszy sprzęt, tym lepiej działa aplikacja bukmacherska Totolotek mobile. Warto zatem zaopatrzyć się w modele o zbliżonych parametrach to następujących urządzeń: Samsung Galaxy S22, S21, S20; Google Pixel 7, 7 PRO; Samsung Galaxy A53, A13; Motorola Moto G, G60; Huawei P50, P40, P30. Jeżeli jednak posiadasz nieco starszy smartfon, apka Totolotek powinna działać tak czy siak. Możesz jedynie doświadczać pewnych ograniczeń wynikających z zawieszania się i braku płynności w obstawianiu.

Aplikacja Totolotek iOS – pobierz z App Store

Bukmacher nie zapomniał o swoich graczach korzystających z urządzeń mobilnych od Apple, przez co również oni mogą korzystać z apki. Co ciekawe, instalacja na systemy iOS przebiega nieco łatwiej niż w przypadku Androida, gdyż nie musimy zaznaczać opcji „pobierania z nieznanych źródeł”. Wynika to z faktu, że aplikacje bukmacherskie mogą być zamieszczane w App Store bez żadnego problemu. Jeśli jesteś zainteresowany apką Totolotek mobile na iOS, poniżej znajdziesz wyjaśnienie krok po kroku, jak ją pobrać i zainstalować.

Instalacja Totolotka na iOS

Zerknij na proces instalacji aplikacji Totolotek na urządzeniach z systemem iOS.

Urządzenie: Telefon komórkowy / tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 1 min
 1. 1

  App Store

  Włącz na swoim iPhonie lub iPadzie sklep App Store.

  App Store

 2. 2

  Wpisz Totolotek

  W wyszukiwarce wprowadź nazwę bukmachera, by znaleźć Totolotek app.

  Wpisz Totolotek

 3. 3

  Pobierz i zainstaluj

  Kliknij „Pobierz”, a reszta procesu odbywa się już automatycznie i po chwili instalacja kończy się sukcesem.

  Pobierz i zainstaluj

Aplikacja Totolotek iOS wymagania

W przypadku iOS również mamy do czynienia z bardzo niewielkimi wymaganiami. Jedyne, o co musi zadbać użytkownik, to 50 MB wolnego miejsca oraz aktualizacja iOS w wersji 10.3 lub nowszej.

Totolotek App urządzenia Apple

Jak w przypadku Androida, również ze sprzętem Apple sytuacja wygląda podobnie – im nowszy model, tym lepsze działanie. Dlatego też iPhone 14, 13, 12, a także iPad Pro 6, iPad 10 czy iPad Air 5 pozwalają na najsprawniejszą obsługę mobilnych zakładów bukmacherskich Totolotka. Jeżeli posiadasz starszy sprzęt, sprawdź, czy wersja oprogramowania zgadza się z wymaganiami bukmachera.

Totolotek aplikacja mobilna – główne cechy

Przyjrzyjmy się nielicznym zaletom aplikacji mobilnej Totolotka. Dlaczego nielicznym? Ponieważ deweloperzy nie przyłożyli się do pracy, w efekcie czego powstała dość przeciętna apka bukmacherska. Gracze często zwracają uwagę na liczne błędy i problemy z obstawianiem na telefonie czy tablecie. Również brak rozbudowanych funkcji dodatkowych postrzegany jest jako słabsza strona mobilnego Totolotka. Niemniej jednak, sprawdźmy, co da się znaleźć w apce.

Pełna oferta zakładów

Gracze mogą też korzystać z pełnej oferty zakładów przedmeczowych i live, a więc ze wszystkiego, co dostępne jest na stronie internetowej Totolotka. W tym miejscu musimy również zaznaczyć, że oferta zakładów mogłaby być znacznie bardziej rozbudowana.

Cashout mobile

Bukmacher Totolotek przygotował dla swoich graczy funkcję cashout, która pozwala zamknąć kupon jeszcze przed jego rozliczeniem. Opcja ta zapewnia zwrot części wygranej, jeżeli kupon nie zawiera przegranych zakładów. Z funkcji możesz korzystać również mobilnie, co jest jednym z niewielu plusów apki Totolotka.

Mobilne płatności

Aplikacja Totolotek pozwala korzystać z szybkich metod płatności mobilnych. W praktyce oznacza to, że za pomocą apki wrzucisz depozyt na swoje konto, ale także zlecisz wypłatę ewentualnych wygranych.

Totolotek aplikacja Android – jak się zarejestrować?

Rejestracja w aplikacji mobilnej Totolotek

Proces rejestracji u tego buka przebiega w łatwy sposób, przez co nie powinniście mieć z tym problemu. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji założyć konta w Totolotku, poniżej krok po kroku przedstawiamy jak zrobić to w aplikacji mobilnej:

 1. Formularz rejestracyjny. Po wejściu w apkę, naciśnij ikonę menu rozwijanego w lewym górnym rogu, a następnie przycisk „zarejestruj się”. Zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego, który składa się z jednej strony.
 2. Dane osobowe i adresowe. W pierwszej jego części trzeba podać takie informacje, jak kraj, data urodzenia, e-mail, hasło i płeć.
 3. Zgody i oświadczenia. Dodatkowo, konieczne będzie zaznaczenie pola przy „mam ukończone 18 lat, akceptuję politykę prywatności, politykę bezpieczeństwa oraz regulamin.”
 4. Szczegóły. Z kolei nieco niżej Totolotek wymaga już podania nieco bardziej szczegółowych danych, które to są niezbędne w celu założenia konta u bukmachera online. Buk prosi o takie informacje, jak nazwisko, ulica, numer domu, kod pocztowy, miejscowość, narodowość, numer telefonu i PESEL.

Bardzo ważne to zaznaczyć opcję „TAK, chcę bonus powitalny” przy zakładce „Bonus”, aby móc uzyskać dostęp do promocji na start 100% do 500 PLN. Do tego dochodzą jeszcze dwa pola przy zgodach (PEP i przesyłanie oferty marketingowej), jednakże ich zaznaczenie nie jest konieczne. Na koniec wystarczy nacisnąć przycisk „ukończenie rejestracji”, aby móc przejść do stawiania zakładów w swoim nowo utworzonym koncie.

Aplikacja Totolotek – program bonusowy

Bonusy mobilne w Totolotku mobilnym

Bukmacher przygotował kilka ciekawych promocji dla swoich użytkowników. Najważniejszy z nich jest bonus powitalny, zaś ten opiewa na 500 PLN. Zobacz, jak odebrać tę promocję powitalną dla nowych graczy:

 1. Rejestracja. Załóż konto w aplikacji mobilnej Superbet.
 2. Kod bonusowy. W trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego wpisz kod promocyjny.
 3. Logowanie. Zaloguj się na swoje nowe konto.
 4. Wpłata depozytu. Dokonaj wpłaty, a bukmacher da Ci bonus 100% do 500 PLN.

Na tym nie kończą się promocje na zakłady bukmacherskie w Totolotku. Oferta kompletna tego bukmachera uwzględnia jeszcze parę interesujących możliwości, a są to: Bonus King Size (do 66% bonusu do wygranej), Cashout (wypłata wygranej wcześniej), jak też Program Betclub (zbieraj punkty i wymieniaj je na środki do gry).

Czy aplikacja Totolotek ma jakieś bonusy mobilne?

Niestety, ale bukmacher nie przewidział jeszcze żadnych dodatkowych promocji dla posiadaczy aplikacji mobilnej. Oznacza to, że za samo pobranie apki nie dostaniesz ani jednego symbolicznego bonusu. Mamy nadzieję, że również ten element działalności Totolotka kiedyś ulegnie poprawie.

Aplikacja Totolotek a zakłady bukmacherskie

Dostępna u bukmachera Totolotek aplikacja mobilna nie należy do najlepszych na rynku. Mimo to, warto przyjrzeć się ofercie zakładów bukmacherskich, jakie obstawiać można na telefonie lub tablecie. Największą popularnością wśród nielicznego grona klientów bukmachera cieszą się zakłady na piłkę nożną, tenis, hokej, a także koszykówkę.

Piłka nożna w aplikacji

Aplikacja Totolotek pozwala obstawiać zakłady piłkarskie, a także sprawdzać statystyki meczowe na bieżąco. Oferta piłkarska należy tutaj do najbardziej rozbudowanych dyscyplin w ofercie buka. Gracze najczęściej obstawiają następujące ligi piłkarskie:

 • Ekstraklasa
 • Premier League
 • Super Lig
 • First Division A
 • Liga Mistrzów
 • Liga Europy
 • Liga Konfederacji

Tenis w aplikacji

Tenis w Totolotku to druga w kolejności dyscyplina sportowa pod kątem największej popularności wśród graczy. Bukmacher skupia się na najważniejszych wydarzeniach tenisowych, zatem polscy gracze mogą tutaj typować mecze:

 • ATP
 • WTA
 • ITF
 • Exhibition

Hokej w aplikacji

Co ciekawe, tuż za piłką i tenisem, w aplikacji Totolotek największą popularnością cieszy się również hokej na lodzie. Dostępność lig, jak też turniejów hokejowych, jest tutaj wystarczająco ciekawa. Warto zwrócić uwagę na rozbudowane rynki, gdyż te należą do najlepszych wśród polskich bukmacherów. Gracze najchętniej typują te rozgrywki:

 • NHL
 • Extraliga
 • DEL
 • AHL

Koszykówka w aplikacji

Hokej wyprzedził koszykówkę, która jest czwartą najchętniej wybieraną kategorią zakładów w aplikacjach Totolotka. Zakłady koszykarskie można tutaj typować w licznych ligach narodowych, ale również rozgrywkach międzypaństwowych. Do najczęściej obstawianych kategorii należą:

 • PLK
 • NBA
 • Euroliga
 • NCAA
 • CBA

Aplikacja Totolotek – płatności mobilne

Aplikacja Totolotek pozwala graczom zlecać szybkie wpłaty na konto depozytowe. Lista dostępnych metod płatności nie jest najdłuższa, aczkolwiek na plus wypada dostępność kilku nowoczesnych sposobów zasilania salda. Wszystkie najważniejsze dane na temat wpłat mobilnych w apce Totolotka zebraliśmy poniżej:

Metoda płatnościLimity (min – max)Czas realizacji
BLIK4 PLN – brak limituNatychmiast
DotPay4 PLN – brak limituNatychmiast
Karta płatnicza4 PLN – brak limituNatychmiast
Paysafacard20 PLN – brak limituNatychmiast
Skrill4 PLN – brak limituNatychmiast
Tpay4 PLN – brak limituNatychmiast

Jak wpłacić depozyt w aplikacji Totolotka?

Sprawdź, w jaki sposób krok po kroku działają wpłaty u tego legalnego polskiego bukmachera. Totolotek aplikacja mobilna pozwala na zasilenie salda gracza w następujący sposób:

 1. Logowanie. Zaloguj się na swoje konto gracza.
 2. Wpłata. Wejdź na swój profil i do sekcji wpłat.
 3. Metoda. Wybierz metodę płatności, z jakiej chcesz skorzystać.
 4. Kwota. Podaj deklarowaną wartość wpłaty.
 5. Finalizacja. Postępuj według wytycznych pośrednika płatności, żeby zlecić wpłatę online.

Jak wypłacić wygrane w aplikacji Totolotek?

Również wypłata wygranych w Totolotku nie należy do skomplikowanych procesów. Warto podkreślić, że jest ona dostępna dopiero po weryfikacji danych, a więc dla posiadaczy konta stałego. Kaskę wypłacisz w następujący sposób:

 1. Logowanie. Zaloguj się na konto w Totolotek App.
 2. Wypłata. Przejdź do sekcji wypłat na swoim profilu bukmacherskim.
 3. Metoda. Zaznacz opcję wypłaty wygranych, za pomocą której chcesz uwolnić środki.
 4. Kwota. Podaj wartość wypłacanych pieniędzy (minimum 10 PLN).
 5. Finalizacja. Uzbrój się w cierpliwość – wypłaty mogą trwać do 2 dni roboczych.

Jak obstawiać zakłady w Totolotek App?

Aplikacja mobilna Totolotek zakłady bukmacherskie pozwala obstawiać zarówno przedmeczowo, jak również na żywo. Jeżeli nie masz doświadczenia w zakresie typowania, pokażemy Ci, jak krok po kroku zagrać kupon w Totolotku. Zobacz poniższe wskazówki:

 1. Logowanie. Zaloguj się do swojego konta bukmacherskiego.
 2. Dyscyplina. Sprawdź bieżącą ofertę sportów, lig i turniejów, jakie znajdziesz w ofercie zakładów bukmacherskich.
 3. Wydarzenie. Wybierz wydarzenie sportowe, jakie planujesz obstawiać, a następnie kliknij w kurs danego zakładu, żeby dodać go do kuponu.
 4. Kupon. Poprzestań na kuponie SOLO, albo też dodawaj kolejne zakłady do kuponu AKO.
 5. Stawka. Zaznacz, za ile chcesz zagrać na swoim kuponie bukmacherskim.
 6. Finalizacja. Wygeneruj kupon, a następnie poczekaj na rozstrzygnięcie zdarzeń.

Wersja mobilna bukmachera Totolotek

Zarówno strona mobilna, jak i apka oferują całkowitą ofertę na zakłady przedmeczowe i live, a także ofertę promocyjną. Jak można zauważyć od razu po wejściu na stronę mobilną tego bukmachera, została ona w udany sposób przeniesiona w środowisko urządzeń mobilnych. Ma przyjazny interfejs, a poszczególne funkcje są rozmieszczone w sposób, do którego można się łatwo przyzwyczaić. Estetyka też jest przyjemna dla oka, co stanowi niewątpliwy plus.

Istnieje jednak również kilka ważnych różnic, o jakich należy pamiętać, wybierając aplikację lub wersję mobilną bukmachera.

Wersja mobilna legalnego bukmachera

Aplikacja Totolotek na telefon vs mobilna strona www

W przypadku bukmachera Totolotek aplikacja na telefon nie jest może idealnym narzędziem, ale i tak działa znacznie sprawniej, niż mobilna strona internetowa. Należy również zaznaczyć, że istnieje szereg różnic pomiędzy obiema opcjami do obstawiania zakładów bukmacherskich na telefonie lub tablecie. Zebraliśmy je w poniższej tabeli, ponieważ warto poznać je nieco bliżej:

TotolotekWersja mobilnaAplikacja mobilna
Dodatkowy bonusXX
Najważniejsze rzeczy pod rękąX
Ulubione kategorie sportowe pod rękąX
Dodatkowe funkcjonalnościXX
Intuicyjność rozwiązaniaXX
Możliwość przystosowania do własnych upodobańXX
Obstawianie społecznościoweXX
Błyskawiczne powiadomieniaX
Możliwość rejestracji i korzystania z bonusów
Płatności
Podgląd wydarzeń LIVE
Dostęp do statystyk
Pobierz aplikację mobilną Totolotek!

Aplikacja Totolotek – czy warto pobrać? Podsumowanie

Ogólnie rzecz ujmując, program napisany przez programistów tego bukmachera nie wyróżnia się w żaden sposób na tle pozostałych aplikacji dostępnych obecnie na rynku. Jest ona w najlepszym wypadku niezła, ale okazjonalne problemy ze sprawnością i rejestrowaniem czynności wykonywanych przez użytkownika mogą zniechęcić niektóre osoby.

Napotkacie tutaj zacięcia, niezawieranie kuponów czy nawet niedodawanie wybranych zdarzeń do kuponów. Zdarza się to sporadycznie, ale może znacząco wpływać na komfort użytkowania w zależności od gracza. Ze względu na wymienione wady, jesteśmy zwolennikami sprawdzenia oferty konkurencyjnych bukmacherów, ponieważ wielu z nich oferuje znacznie ciekawsze rozwiązania. Dlatego też nasz werdykt jest następujący: aplikacja Totolotek jest godna pobrania tylko, jeżeli nie masz zamiaru „przesiąść się” na innego bukmachera w Polsce.

Aplikacja Totolotek na iOS i Android! Zainstaluj i załóż konto razem z nami!
3.4
(56)
Oceń aplikację!

FAQ

Najpierw zaznacz opcję „pobierania z nieznanych źródeł” w ustawieniach, a następnie pobierz i zainstaluj apkę ze strony bukmachera.

Użytkownicy urządzeń mobilnych od Apple mogą w standardowy sposób pobrać apkę z App Store: ‎Aplikacja Totolotek w App Store (apple.com).

Najpierw wybierz interesującą cię kategorię, a następnie naciśnij konkretne zdarzenie. Wówczas pojawi się kupon, na którym wybierzesz stawkę i zawrzesz zakład.

Tak, nowi użytkownicy mogą skorzystać z promocji 100% od pierwszego depozytu do 500 PLN.

Komentarze

0