Aplikacje bukmacherskie na iOS – najlepsze apki w 2022!

Bukmacherzy operujący w naszym kraju oferują apki o zróżnicowanych możliwościach oraz różnej wydajności. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji wybrać programu, który szczególnie przypadł Ci do gustu, w tym wpisie dowiesz się, który buk oferuje najlepszą app dostępną na rynku. Przy tym, opłaca się oczywiście również zainteresować czymś więcej niż pierwszym miejscem, gdyż pozostałe przeanalizowane przez nas pozycje również są godne uwagi. Sprawdź, na co warto postawić!

 1. Największa oferta e-sport
  1
  Pakiet powitalny do 1560 PLN
  Bonus
  Android Android
  IOS IOS
  Windows Windows
  Wersja mobilna Wersja
  mobilna
 2. Wygodna aplikacja
  2
  Cashback do 200 PLN
  Bonus
  Android Android
  IOS IOS
  Windows Windows
  Wersja mobilna Wersja
  mobilna
 3. Najlepsza oferta zakładów
  3
  Pakiet powitalny do 3754 PLN na start!
  Bonus
  Android Android
  IOS IOS
  Windows Windows
  Wersja mobilna Wersja
  mobilna
 4. Rozbudowany program lojalnościowy
  4
  Cashback do 1000 PLN
  Bonus
  Android Android
  IOS IOS
  Windows Windows
  Wersja mobilna Wersja
  mobilna
 5. Najlepszy dla fanów żużla
  5
  Cashback do 100 PLN
  Bonus
  Android Android
  IOS IOS
  Windows Windows
  Wersja mobilna Wersja
  mobilna
 6. Atrakcyjna oferta zakładów
  6
  100% od depozytu do 500 PLN
  Bonus
  Android Android
  IOS IOS
  Windows Windows
  Wersja mobilna Wersja
  mobilna
 7. Bogactwo promocji
  7
  100% od depozytu do 1000 PLN
  Bonus
  Android Android
  IOS IOS
  Windows Windows
  Wersja mobilna Wersja
  mobilna
 8. Rozbudowane zakłady na rzuty rożne
  8
  100% od depozytu do 3000 PLN + cashback 333 PLN
  Bonus
  Android Android
  IOS IOS
  Windows Windows
  Wersja mobilna Wersja
  mobilna
 9. Nowoczesna aplikacja
  9
  200% od depozytu do 100 PLN
  Bonus
  Android Android
  IOS IOS
  Windows Windows
  Wersja mobilna Wersja
  mobilna
 10. Najwyższe kursy
  10
  Pakiet powitalny do 1500 PLN + 20 PLN w apce
  Bonus
  Android Android
  IOS IOS
  Windows Windows
  Wersja mobilna Wersja
  mobilna

Jakie są nasze kryteria oceny?

Jak powstał ranking na IOS 2022

Zanim przejdziemy do konkretów, najpierw musimy wyjaśnić Wam, jakimi kierowaliśmy się kryteriami, aby wybrać najlepsze aplikacje bukmacherskie iPhone. Aby wybrać program, z którego warto skorzystać w celu zawierania zakładów, naszym zdaniem trzeba ocenić następujące elementy:

 • Szybkość
 • Obsługa
 • Funkcje apki
 • Oferta promocyjna

Wszystkie te czynniki są istotne z tego względu, że w połączeniu dają jasny obraz tego, dlaczego warto pobrać i zainstalować konkretne aplikacje bukmacherskie na iOS przez App Store. Dzięki nim dowiecie się, które apki wyróżniają się pod kątem obsługi, a które oferują najlepsze bonusy. Przy tym musimy zaznaczyć, że niższa ocena wcale nie oznacza, że nie warto skorzystać z danej aplikacji. Wynika to z faktu, że naszym zdaniem wszystkie przeanalizowane app bukmacherskie iOS mają swoje korzyści – choćby w postaci bonusów powitalnych.

Fortuna aplikacja na Iphone

 • Szybkość – pod tym względem działa naprawdę dobrze, opinie użytkowników bardzo rzadko uwzględniają problemy związane z tym aspektem. Jeśli chodzi o szybkość działania, jest to zdecydowanie topka oferty na polskim rynku.
 • Obsługa – eFortuna została napisana w taki sposób, że nawet najbardziej początkujące osoby w świecie bukmacherki online szybko nauczą się korzystania z interfejsu. Wszystko ułożone jest w czytelny sposób.
 • Funkcje apki – gracze mogą korzystać z całej oferty przedmeczowej, live i promocyjnej, a do tego mają możliwość zlecania szybkich wpłat oraz wypłat. Fortuna udostępnia również transmisje na żywo.
 • Oferta promocyjna – Fortuna oferuje interesujące bonusy, w tym zwiększone kursy, freebety czy bonus powitalny 2700 złotych. Nie znajdziemy tutaj jednak bonusu za instalację aplikacji.

STS aplikacja na Iphone

 • Szybkość – apce nie można absolutnie nic zarzucić w tej kwestii. Wszystko działa płynnie, szybko oraz bezproblemowo zarówno na telefon, jak i na tablet.
 • Obsługa – podobnie jak w powyższym przypadku, także w tym zakresie gracze mogą spodziewać się wysokiej jakości. Interfejs stworzony jest w czytelny sposób, a poszczególne funkcje działają odpowiednio i można bardzo łatwo je odnaleźć.
 • Funkcje apki – użytkownicy mają możliwość skorzystania z całej oferty przedmeczowej, live i promocyjnej. Do tego dochodzą błyskawiczne wpłaty i wypłaty oraz transmisje na żywo.
 • Oferta promocyjna – STS nie ma zbyt rozbudowanej zakładki promocyjnej, przez co najbardziej interesującym elementem jest bonus powitalny 1265 PLN. Bukmacher nie oferuje bonusu za instalację apki.

Betclic aplikacja na Iphone

 • Szybkość – absolutna topka pod tym względem na polskim rynku. Aplikacja Betclic została napisana w tak dobry sposób, że naprawdę trudno tu o problemy z szybkością czy też płynnością.
 • Obsługa – zarówno interfejs, jak i dostępne funkcje w apce działają bez zarzutu, a do tego bardzo łatwo można odnaleźć najbardziej interesujące nas wydarzenia.
 • Funkcje apki – całość oferty przedmeczowej, live i promocyjnej, natychmiastowe płatności, transmisje na żywo, cashout.
 • Oferta promocyjna – składa się z wielu ciekawych elementów, w tym freebety, zakłady bez ryzyka, zwiększone kursy oraz bonus powitalny 200 PLN. Nie ma bonusu za instalację apki.

Superbet aplikacja na Iphone

 • Szybkość – naszym zdaniem apka działa bardzo dobrze, przez co naprawdę trudno tutaj o problemy z płynnością czy też szybkością ładowania stron. Pod tym względem programiści stworzyli świetny produkt.
 • Obsługa – nie inaczej sytuacja wygląda w kwestii interfejsu i responsywności. Apka została stworzona w odpowiednio przemyślany sposób, przez co nie tylko wyróżnia się ładnym i intuicyjnym interfejsem, ale też zapewnia świetną responsywność. Gracze nie napotkają tutaj problemów z zawieraniem kuponów, przeglądaniem kategorii i zdarzeń czy dodawaniem zdarzeń do kuponów.
 • Funkcje apki – pełna oferta zakładów przedmeczowych, live i promocyjna, transmisje na żywo wybranych wydarzeń, rozbudowane metody szybkich płatności, bardzo rozbudowane statystyki.
 • Oferta promocyjna – zdecydowanie najlepszy bukmacher na tej liście pod tym względem. Użytkownicy apki nie mogą co prawda liczyć na bonus za jej instalację, ale za to mają do dyspozycji bonus powitalny 1500 PLN, liczne freebety, cashbacki, zwiększone kursy, grę bez podatku oraz loterie.

PZBuk aplikacja na Iphone

 • Szybkość – jedyne, co można powiedzieć pod tym względem, to że apka jest niezła. Od czasu do czasu zdarzają się problemy z płynnością oraz występują zacięcia.
 • Obsługa – ogólnie rzecz ujmując, apka została napisana w dobry sposób, przez co obsługa nie jest problematyczna. Jednak ze względu na fakt, że czasami brakuje w niej responsywności, nie jest to najwyższa półka.
 • Funkcje apki – szybkie płatności, cashout, pełna oferta przedmeczowa, live i promocyjna.
 • Oferta promocyjna – bonus powitalny 1050 PLN, zwiększone kursy, freebety i cashbacki. Brak bonusu za instalację aplikacji.

Ewinner aplikacja na Iphone

 • Szybkość – jedyne, co możemy powiedzieć o tej apce, to, że jest w najlepszym przypadku przeciętna. Wynika to z faktu, że zdarzające się tutaj zacięcia i problemy z płynnością występują po prostu zbyt często. W efekcie doświadczenie użytkownika zdecydowanie nie jest tak dobre, jak powinno być, co okazuje się męczące zwłaszcza przy długotrwałym korzystaniu z programu.
 • Obsługa – o ile interfejs jest w miarę przyjazny dla użytkownika, poszczególne funkcje potrafią mieć poważne problemy z responsywnością. Zawieranie kuponów, dodawanie zdarzeń do kuponów czy przeglądanie interesujących nas meczów może okazać się uciążliwe właśnie ze względu na te kłopoty. Nic nie możemy jednak zarzucić estetyce, gdyż pod kątem wizualnym apka prezentuje się co najmniej poprawnie.
 • Funkcje apki – kompletna oferta przedmeczowa, live i promocyjna, transmisje na żywo 2. Ligi, szybkie płatności.
 • Oferta promocyjna – bonus powitalny 635 PLN, freebety, podwyższone kursy. Brak bonusu za instalację apki.

Totolotek aplikacja na Iphone

 • Szybkość – bukmacher nie postarał się w tej kwestii, ale też nie jest to szczególnie zaniedbany element. Mimo wszystko, występują tutaj regularne problemy z płynnością, a także szybkością ładowania poszczególnych stron mobilnych. Przydałaby się aktualizacja.
 • Obsługa – interfejs jest w porządku i dość łatwo się w nim odnaleźć, ale naszym zdaniem, oraz innych użytkowników, dostępne funkcje zbyt często miewają kłopoty z responsywnością. Niestety, w wyraźny sposób wpływa to negatywnie na doświadczenie użytkownika.
 • Funkcje apki –  pełna oferta zakładów przedmeczowych, live, promocyjna, transmisje na żywo, szybkie płatności, cashout.
 • Oferta promocyjna – zaledwie kilka ofert, z których najważniejszą jest bonus powitalny 500 PLN. Brak bonusu za instalowanie aplikacji.

Betfan aplikacja na Iphone

 • Szybkość – pod tym względem program radzi sobie bardzo dobrze. Bardzo rzadko można tutaj doświadczyć kłopotów związanych z płynnością czy ładowaniem zakładek.
 • Obsługa – wszystko działa w należyty sposób, responsywność stoi na wysokim poziomie, a interfejs został zaprojektowany w taki sposób, że bardzo szybko zorientujecie się, gdzie znajdują się najważniejsze dla Was funkcje.
 • Funkcje apki – pełna oferta zakładów przedmeczowych, na żywo i promocyjna, szybkie płatności, cashout.
 • Oferta promocyjna – bonus powitalny 1660 PLN, a także dodatkowe atrakcje w formie między innymi freebetów, bet buildera czy zwiększonych kursów.

LVbet aplikacja na Iphone

 • Szybkość – niestety, jest to kolejna apka, która zawodzi pod tym względem. Działa niezbyt szybko, a zakładki ładują się zbyt długo.
 • Obsługa – obsługa byłaby przyjemna, ponieważ interfejs jest zaprojektowany w poprawny sposób, gdyby nie to, że responsywność naciskanych funkcji czasami zawodzi. To zmusza nas do obniżenia oceny.
 • Funkcje apki – pełna oferta zakładów przedmeczowych, live i promocyjna, szybkie płatności, cashout.
 • Oferta promocyjna – najlepszy bonus powitalny do 3333 PLN, zwiększone kursy, freebety, cashbacki. Brak bonusu za instalację apki.

Etoto aplikacja na Iphone

 • Szybkość – apka tego bukmachera została zaprojektowana w przystępny dla użytkownika sposób, przez co możemy spodziewać się przyjemnego, płynnego działania i szybkiego ładowania zakładek
 • Obsługa – w tym aspekcie nie ma na co narzekać, Etoto stworzyło apkę, która odpowiednio rejestruje czynności kont wykonywane przez gracza, co nie prowadzi do problemów z responsywnością. Do tego interfejs jest przyjemny i łatwo się w nim odnaleźć.
 • Funkcje apki – pełna oferta zakładów przedmeczowych, na żywo i promocyjna, szybkie płatności, cashout. Brak bonusu za instalację apki.
 • Oferta promocyjna – bonus powitalny do 600 PLN, freebety, cashbacki, zwiększone kursy, gra bez podatku.

Noblebet aplikacja na Iphone

 • Szybkość – apka nie działa w zadowalający sposób, przez co często można w niej spotkać problemy z samym działaniem. Nie dość, że potrafi włączać się długo, to jeszcze miewa problemy z ładowaniem dostępnych funkcji i zakładek.
 • Obsługa – patrząc na tę apkę pod kątem estetyki interfejsu, nie można się przyczepić. Pod tym względem została zaprojektowana w poprawny sposób, przez co nie będziecie mieli większego problemu przyzwyczajeniem się do niej. Problem pojawia się jednak w przypadku responsywności, gdyż naciskane przez użytkownika funkcje i przyciski po prostu zbyt często się nie rejestrują. W skrajnych przypadkach apkę trzeba nawet całkowicie resetować, aby wróciła do normalnego działania.
 • Funkcje apki – oferta kompletna zakładów przedmeczowych, na żywo i promocyjna, szybkie płatności, cashout.
 • Oferta promocyjna – atrakcyjny bonus powitalny w wysokości 2520 PLN, a do tego freebety, cashbacki, betbuilder, zwiększone kursy i 20 PLN na start w aplikacji.

Forbet aplikacja na Iphone

 • Szybkość – nie ma co ukrywać, bukmacher naprawdę zadbał o ten element, przez co gracze bardzo rzadko mogą natrafić na problemy związane z ładowaniem zakładek, poszczególnych zdarzeń, a także pozostałych elementów menu i interfejsu. Całość działa płynnie, co bardzo pozytywnie wpływa na komfort gracza.
 • Obsługa – podobnie jak wyżej, także w tej kwestii trzeba przyznać, że Forbet radzi sobie bardzo dobrze. Funkcje udostępnione przez bukmachera działają w bezproblemowy sposób, co oznacza, że niezwykle rzadko napotkacie tu problemy z zawieraniem kuponów czy dodawaniem zdarzeń do kuponu. Jeśli natomiast chodzi o interfejs, stoi on na wysokim poziomie, co oznacza, że buk zadbał o odpowiednią estetykę oraz bardzo szybko zapoznacie się z dostępnymi funkcjami.
 • Funkcje apki – pełna oferta zakładów przedmeczowych, live i promocyjna, transmisje na żywo, szybkie płatności, cashout.
 • Oferta promocyjna – atrakcyjny bonus powitalny w wysokości 2200 PLN, a poza tym okazjonalne cashbacki, zwiększone kursy i freebety. Po raz kolejny brak bonusu za instalację aplikacji.

BetX aplikacja na Iphon

 • Szybkość – nie można powiedzieć, że apka wyróżnia się pod tym względem na tle konkurencji, ale nie jest też źle. Program działa jedynie poprawnie, przez co czasami napotkamy problemy z szybkością i płynnością.
 • Obsługa – do samego interfejsu i jego estetyki nie można się przyczepić, ponieważ te elementy są zaprojektowane w intuicyjny i przyjemny dla oka sposób. Problemy pojawiają się niestety w przypadku responsywności, co czasami objawia się poprzez nierejestrowanie działań gracza przez aplikację.
 • Funkcje apki – pełen dostęp do zakładów przedmeczowych, live i oferty promocyjnej, podstawowe metody płatności, cashout.
 • Oferta promocyjna –  przykuwający uwagę bonus powitalny 1525 PLN oraz freebety i cashbacki. Brak bonusu za pobranie aplikacji.

Która aplikacja bukmacherska na iOS jest najlepsza?

Skoro już udało nam się przeanalizować wszystkie powyższe aplikacje, które uruchomicie na urządzeniach mobilnych Apple, przyszedł czas na konkluzję. Wybór najlepszego programu nie należy co prawda do łatwych zadań, ale po dogłębnej analizie udało nam się wyłonić zwycięzcę. W efekcie, naszym zdaniem najlepszym programem do obstawiania zakładów na iOS jest aplikacja Superbet.

Apka tego bukmachera ma tak naprawdę tylko jedną niewielką wadę – nie oferuje bonusu za pobranie i instalację. Poza tym, mamy tutaj do czynienia ze świetnie napisanym programem, który działa płynnie i szybko. Do tego interfejs został zaprojektowany w przyjemny dla oka sposób oraz bardzo łatwo rozeznać się w tym, gdzie znajdują się najważniejsze funkcje i zakłady bukmacherskie. Nie można też zapomnieć o fakcie, że obsługa apki Superbet stoi na najwyższym poziomie – działania użytkownika są rejestrowane natychmiastowo, a takie funkcje, jak transmisje na żywo, cashout czy szybkie płatności działają bez zarzutu.

To jednak nie wszystko, co wyróżnia tę aplikację na tle konkurencji, ponieważ apki Betclic, STS czy Betfan również działają bardzo dobrze. To, co przekonało nas ostatecznie do postawienia na Superbet, to fakt, że bukmacher daje do dyspozycji zdecydowanie najbardziej rozbudowaną ofertę promocyjną na rynku. Gracze mogą liczyć nie tylko na atrakcyjny bonus powitalny 1500 PLN, ale też dużą ilość różnego rodzaju freebetów, cashbacków, zwiększonych kursów, grę bez podatku czy loterie.