Wygodny interfejs

4.4 / 5. 8

Oszacowanie

Aplikacja forBET - jak pobrać i założyć konto w apce?

Aplikacja forBET to nowoczesna metoda typowania zakładów bukmacherskich. Sprawdź, jakie funkcje zyskała po najnowszej aktualizacji! Czy warto pobrać ją na urządzenia Android oraz iOS?
100% od depozytu do 2000 PLN

Aplikacja forBET – pobierz na Android i iOS

Aplikacja forBET przygotowana przez bukmachera funkcjonuje w roli ciekawej alternatywy dla mobilnej strony internetowej operatora. Jeżeli jesteś zwolennikiem obstawiania zakładów na telefonie czy tablecie, koniecznie sprawdź naszą recenzję forBET App. Przyglądamy się jej kluczowym funkcjom, dostępności oferty, a także innowacjom, jakie przekładają się na jej wysokie oceny. Czy pozytywne opinie są słuszne?

Aplikacja mobilna legalnego bukmachera Forbet

Aplikacja forBET – najważniejsze informacje

Zanim przejdziemy do szczegółowej analizy aplikacji bukmacherskiej forBET, warto zacząć od przedstawienia paru podstawowych danych na jej temat. Poświęćmy zatem trochę miejsca na przybliżenie kluczowych informacji dotyczących apki forBET:

Zakłady bukmacherskie:Aplikacja forBET
Dostępność aplikacji:Android, iOS
Rozmiar aplikacji:96 MB / 146 MB
Języki w aplikacji:polski
Waluta:PLN

Aplikacja forBET – pobierz ją krok po kroku

Pobierz mobilnego bukmachera na swój telefon lub tablet, a następnie przejdź do wygodniejszego obstawiania zakładów bukmacherskich! Nowoczesna aplikacja forBET przygotowana została przez deweloperów w dwóch wyśmienitych wersjach. Czeka na Ciebie zarówno forBET Android, jak również forBET iOS. Pamiętaj jednak, że kwestie związane z pobraniem oraz instalacją aplikacji mobilnej bukmachera nieco się od siebie różnią. Oba procesy instalacyjne przybliżamy w dalszej części naszego artykułu.

Jak pobrać forBET apk dla Androida?

Zacznijmy od sprawdzenia, jak działa aplikacja forBET Android, ponieważ ten system operacyjny cieszy się w Polsce znacznie większą popularnością. Niezwykle istotne jest, żeby nie szukać apki w sklpie Google Play Store, gdyż aplikacje bukmacherskie nie są tam dostępne. W celu pobrania aplikacji należy skorzystać z alternatywnego sposobu, który przedstawiamy poniżej.

Pobierz aplikację mobilną Forbet

Żeby móc pobrać forBET apk na swoje urządzenie, konieczne będzie zaznaczenie opcji „pobierania z nieznanych źródeł” w ustawieniach urządzenia mobilnego. Nie jest to nic trudnego, a poniżej znajdziecie wyszczególnione kroki postępowania przy pobieraniu i instalacji.

Instalacja forBET na Androidzie

Sprawdź jak przebiega proces instalacji aplikacji forBET na urządzeniach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja Mobilna
Czas instalacji: 2 min
 1. 1

  Strona bukmachera

  Wejdź na stronę bukmachera i wciśnij pobierz obok baneru z aplikacją.

  Strona bukmachera

 2. 2

  Uruchom

  Otwórz pobrany plik.

  Uruchom

 3. 3

  Zgoda instalacji

  Wyraź zgodę na instalację apki na swoim urządzeniu poprzez wciśnięcie „Instaluj”

  Zgoda instalacji

 4. 4

  Instalacja zakończona

  Urządzenie poinformuję Cię o zakończeniu instalacji. Następnie wciśnij „Otwórz”

  Instalacja zakończona

 5. 5

  Korzystaj do woli!

  Wszystko gotowe! Możesz zacząć w pełni korzystać z oferty bukmachera za pośrednictwem aplikacji mobilnej!

  Korzystaj do woli!

Wiemy też, że osoby niezaznajomione ze światem bukmacherów i ich aplikacji będą miały pewne zastrzeżenia do pobierania plików z nieznanych źródeł – i słusznie, w końcu bezpieczeństwo jest najważniejsze. Jednakże w przypadku apek bukmacherskich jest to niezbędny krok, ponieważ jak już wspomnieliśmy wyżej, nie są one dostępne w Google Play Store. Aplikacja forBET jest absolutnie bezpieczna, ale dla własnego bezpieczeństwa upewnij się, że pobierasz ją ze strony bukmachera przez podany wyżej link.

Aplikacja forBET Android wymagania

Jak to bywa w przypadku każdej apki, mają one pewne wymagania, które musi spełniać urządzenie mobilne. forBET nie podaje co prawda informacji o tym, jakie konkretnie wymagania musi spełniać nasz smartfon lub tablet, jednakże każde dostępne obecnie urządzenie jest w stanie bezproblemowo udźwignąć apkę tego buka. Sam plik instalacyjny waży natomiast zaledwie 47 MB.

forBET aplikacja Android urządzenia

W przypadku forBET aplikacja mobilna działa sprawnie i szybko, a także oferuje pełen dostęp do oferty buka. Dzięki poprawnej funkcjonalności zakłady bukmacherskie Android typuje się szybko i bez najmniejszych problemów. Tym bardziej, jeśli masz w miarę nowe urządzenia z systemem operacyjnym Androida. Zaliczają się do nich np. Samsung Galaxy S22, S21, S20; Google Pixel 7, 7 PRO; Samsung Galaxy A53, A13; Motorola Moto G, G60; Huawei P50, P40, P30.

Jak pobrać forBET App na system iOS?

Ze względu na fakt, że App Store od Apple umożliwia udostępnianie aplikacji bukmacherskich, gracze nie są zmuszeni do zaznaczania opcji „pobieranie z nieznanych źródeł” w ustawieniach swojego urządzenia mobilnego. Proces pobierania i instalacji różni się więc od tego, co możemy spotkać na Androidzie, dlatego poniżej w kilku krokach wyjaśniamy, co trzeba zrobić.

Instalacja forBET na iOS

Przekonaj się jak wygląda proces instalacji aplikacji forBET na urządzeniach z systemem iOS.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 1 min
 1. 1

  App Store

  Przejdź do sklepu App Store na iPhonie lub iPadzie

  App Store

 2. 2

  Wpisz Forbet

  Wpisz nazwę bukmachera w wyszukiwarce, by namierzyć forBET app.

  Wpisz Forbet

 3. 3

  Pobierz i zainstaluj

  Klknij pobieranie, a aplikacja forBET zainstaluje się automatycznie po ukończeniu pobierania.

  Pobierz i zainstaluj

Aplikacja forBET App wymagania

Aplikacja forBET jest odpowiednio zoptymalizowana, przez co będzie można ją uruchomić na zdecydowanej większości urządzeń z systemem iOS. Wielkość pliku określana jest w App Store na 145,7 MB, a minimalna wymagana aktualizacja systemu iOS to 13.0.

forBET aplikacja iOS urządzenia Apple

Wysokie oceny forBET w App Store (średnia 4,7/5,0 z ponad 2 tys. opinii) mówią same za siebie. Jest to aktualnie jedna z najwyżej ocenianych aplikacji bukmacherskich na polskim rynku. Warto jednak zaznaczyć, że jej poprawne działanie zapewniają wyłącznie najnowsze modele urządzeń marki Apple. Zaliczają się do nich iPhone 14 i 13, a także iPad Pro 6, iPad 10 czy iPad Air 5. Starsze sprzęty mogą nie wspierać w 100% poprawnego działania apki.

forBET aplikacja na telefon – najważniejsze funkcje

Aplikacja forBET została stworzona z myślą o najbardziej wymagających entuzjastach zakładów bukmacherskich. Jednocześnie, programiści napisali całość w taki sposób, że użytkownik nie będzie miał żadnego problemu z zapoznaniem się z interfejsem. Intuicyjność stoi więc na odpowiednim poziomie, a do tego program zapewnia możliwość łatwego wyszukania tego, co akurat w danej chwili potrzebujemy. Pora zatem sprawdzić, jakie funkcje oferuje graczom apka forBET mobile.

Czat dla graczy forBET

Obstawianie społecznościowe to jeden ze sporych atutów aplikacji forBET, gdyż funkcja czatu na żywo umożliwia wymianę informacji z innymi użytkownikami. Jest to opcja dobrze znana ze stron internetowych niektórych bukmacherów, w tym również forBET. Czat to świetna platforma wymiany opinii na temat meczów czy skonfrontowania swoich zakładów z innymi graczami.

Transmisje live z meczów

Obstawiając spotkania w wybranych kategoriach, możesz liczyć również na odblokowanie streamingu z danych meczów. Transmisje live w aplikacji mobilnej forBET to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego, kto lubi obstawiać zakłady na żywo. Skorzystają z nich także fani sportu, którzy chcą się odprężyć oglądając sporty live.

Wyszukiwarka kursów

Poza dostępem do kompletnej oferty zakładów bukmacherskich, możesz też korzystać z bardzo wygodnej wyszukiwarki kursów. Aplikacja forBET pozwala w łatwy sposób znaleźć to, co chcesz obstawiać. Jest to innowacja, na którą nie zdecydowało się do tej pory zbyt wielu polskich bukmacherów.

Aplikacja forBET – rejestracja mobilna krok po kroku

Oprócz możliwości zakładania kont graczy na swojej stronie internetowej, forBET apk umożliwia dodatkowo przeprowadzenie tego procesu. Całość przebiega szybko i bezproblemowo, a poniżej prezentujemy w 3 krokach, co trzeba zrobić:

Rejestracja w aplikacji mobilnej Forbet
 1. Formularz. Proces rejestracji w aplikacji tego bukmachera podzielony jest na trzy etapy. Pierwszy zatytułowany jest „dane logowania”, a użytkownik musi tutaj podać takie informacje, jak: login, adres e-mail oraz hasło. Dodatkowo zachęcamy do zaznaczenia opcji „Chcę skorzystać z bonusu powitalnego” oraz wpisania kodu promocyjnego. Dzięki temu uzyskamy dostęp do atrakcyjnego pakietu powitalnego.
 2. Dane osobowe. W kolejnym kroku konieczne będzie podanie danych personalnych. forBET aplikacja mobilna na tym etapie rejestracji prosi o podanie takich informacji, jak: imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL, data urodzenia, numer dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport), numer telefonu, numer konta bankowego, dane adresowe.
 3. Zgody i oświadczenia. Na koniec należy zająć się kilkoma zgodami i oświadczeniami. Będzie to przede wszystkim określenie źródła środków do gry oraz oświadczenie PEP. Poniżej znajdziemy jeszcze potwierdzenie zapoznania się z regulaminem, oświadczenie o prawdziwości podanych danych i pełnoletności, a także zgodę na przesyłanie oferty marketingowej (nie musimy jej zaznaczać).

Program bonusowy forBET App

Bonusy mobilne u legalnego bukmachera iFORBET

Bukmacher przygotował dla swoich użytkowników naprawdę sporo promocji. Najważniejszy jest jednak pakiet powitalny, dzięki któremu nowy użytkownik może skorzystać z łącznego bonusu do 2200 PLN! Składa się on z następujących części:

 • Graj 14 dni bez podatku
 • Bonus 100% od wpłaty do 2000 PLN
 • Cashback 1000 PLN (możliwość zwrotu stawki za przegrany pierwszy kupon)

Oprócz tego iForbet aplikacja zawiera jeszcze wiele innych promocji, na które warto zwrócić swoją uwagę. Część z nich pojawia się okazjonalnie, zazwyczaj w formie Freebetów lub podwyższonych kursów na określone zdarzenia, dlatego po założeniu konta nie zapomnij regularnie sprawdzać zakładki z promocjami!

Czy forBET udostępnia bonus za instalację apki?

Nie, na ten moment bukmacher nie oferuje takiego bonusu dla swoich użytkowników. W przyszłości może to jednak ulec zmianie, dlatego warto regularnie sprawdzać ofertę przygotowaną przez tego buka.

Aplikacja forBET a zakłady bukmacherskie

Aplikacja forBET służy przede wszystkim do obstawiania zakładów bukmacherskich w wygodny i szybki sposób. Gdziekolwiek jesteś, możesz typować ulubione dyscypliny sportowe na swoim telefonie (albo tablecie). Czeka na Ciebie ponad 20 sportów, spośród których gracze upodobali sobie w szczególności piłkę nożną, tenis, siatkówkę i koszykówkę.

Piłka nożna w forBET App

Przygotowana przez bukmachera forBET aplikacja mobilna to narzędzie, gdzie bezsprzecznie króluje piłka nożna. Zakłady piłkarskie można tutaj obstawiać w ramach niezwykle dobrze przygotowanej oferty, natomiast najczęściej typowanymi rozgrywkami są:

 • Ekstraklasa
 • Premier League
 • La Liga
 • Serie A
 • Bundesliga
 • Liga Mistrzów
 • Liga Europy

Tenis w aplikacji forBET

Zakłady na tenisa w forBET App to kolejna niezwykle popularna kategoria, w ramach której gracze chętnie obstawiają liczne mecze. Oferta bukmachera jest w tym zakresie odpowiednio rozbudowana, natomiast gracze najczęściej obstawiają turnieje:

 • ATP
 • WTA
 • ITF
 • Challenger
 • United Cup

Koszykówka w forBET mobile

Jeżeli chodzi o zakłady koszykarskie, również one stanowią poważną część oferty bukmachera. Aplikacja mobilna forBET zapewnia wygodny dostęp do licznych lig krajowych, a także rozgrywek międzynarodowych. Do najpopularniejszych należą między innymi:

 • NBA
 • PLK
 • EBL
 • Euroliga

Siatkówka w forBET na telefonie

Jeśli szukasz stabilnego bukmachera do typowania zakładów siatkarskich, aplikacja forBET może być dobrym wyborem. Oto kilka lig, po które najczęściej sięgają użytkownicy apki bukmacherskiej w zakresie typowania siatkówki:

 • PLS
 • 1 Liga niemiecka
 • 2 Liga francuska
 • 1 Liga fińska

Aplikacja forBET – płatności mobilne

Żeby móc obstawiać w forBET zakłady bukmacherskie mobilnie, należy najpierw zasilić swoje konto depozytowe. Wpłaty środków finansowych dokonać możesz na kilka różnych sposób, zaś każdy z nich zapewnia błyskawiczny czas realizacji. Komplet informacji na ten temat zebraliśmy też w poniższej tabeli:

Metoda płatnościLimity (min – max)Czas realizacji
BLIK1 PLN – brak limituNatychmiast
DotPay1 PLN – brak limituNatychmiast
PayU1 PLN – brak limituNatychmiast
Tpay1 PLN – brak limituNatychmiast
Karta płatnicza1 PLN – brak limituNatychmiast

Jak wpłacić depozyt w aplikacji forBET?

Aplikacja forBET wspiera tak zwane szybkie płatności, czyli możliwość przyspieszonego księgowania wpłat na koncie depozytowym. W praktyce działa to w ten sposób, że od razu po finalizacji transakcji, Twoje pieniądze dostępne są na saldzie głównym i możesz za nie obstawiać. Zobacz, jak działa wpłata mobilna w forBET:

 1. Logowanie. Zaloguj się na swoje konto gracza.
 2. Wpłata. Przejdź do wpłat.
 3. Metoda. Wybierz sposób płatności do zasilenia swojego konta.
 4. Kwota. Podaj deklarowaną wartość wpłaty.
 5. Finalizacja. Postępuj zgodnie z wymaganiami pośrednika płatności, żeby zlecić wpłatę online.

Jak wypłacić wygrane w aplikacji forBET?

W przypadku wygranych zakładów bukmacherskich, każdy gracz może obstawiać dalej, albo zlecić wypłatę zdobytych środków. Opcja ta dostępna jest również w aplikacji mobilnej forBET, lecz tylko dla zweryfikowanych użytkowników. Krok po kroku przelew na konto bankowe zlecisz w następujący sposób:

 1. Logowanie. Zaloguj się w forBET App.
 2. Wypłata. Przejdź do sekcji wypłat na swoim profilu.
 3. Metoda. Uzupełnij wymagane informacje.
 4. Kwota. Podaj wartość wypłacanych pieniędzy.
 5. Finalizacja. Zaczekaj na przetworzenie żądania, a także księgowanie przelewu.

Jak obstawiać zakłady w forBET App?

Mobilna aplikacja forBET to miejsce, gdzie możesz całkiem komfortowo zawierać zakłady bukmacherskie w ramach kompletnej oferty tego operatora. Sprawdź poniższe wskazówki, dzięki którym łatwiej będzie Ci poruszać się po typowaniu w forBET mobile:

 1. Logowanie. Zaloguj się na swoje konto w aplikacji.
 2. Dyscyplina. Sprawdź obecną ofertę sportów, lig i turniejów, jakie można typować mobilnie.
 3. Wydarzenie. Wybierz wydarzenie sportowe, jakie chcesz obstawiać, a następnie kliknij w kurs zakładu, żeby dodać go do kuponu.
 4. Kupon. Uzupełniaj kolejne zakłady, by uzyskać kupon AKO, lub też zakończ typowanie na kuponie SOLO.
 5. Stawka. Zaznacz, za ile chcesz puścić swój kupon.
 6. Finalizacja. Zagraj kupon, a następnie zaczekaj na rozstrzygnięcia.

forBET wersja mobilna

Oprócz standardowej strony internetowej oraz aplikacji, bukmacher daje swoim klientom do dyspozycji również wersję forBET mobile. Podobnie jak u wielu innych buków, już po wejściu na stronę mobilną zauważymy zachętę do pobrania aplikacji forBET. Nie oznacza to oczywiście od razu, że musimy to robić. Wersja dla przeglądarek mobilnych jest bowiem zaprojektowana w przyjazny dla użytkownika sposób, a wszystkie najważniejsze funkcje mamy pod ręką. Gracze mogą łatwo znaleźć interesujące ich zakładki w menu dzięki opcji „szukaj”. Do tego mają bezpośredni dostęp na stronie głównej do zakładek: „dzisiaj”, piłki nożnej, gier karcianych, wirtuali, promocji, kuponu oraz kontaktu z działem klienta.

Aplikacja forBET czy wersja mobilna?

Naszym zdaniem, korzystanie z aplikacji jest po prostu dużo bardziej wydajnym rozwiązaniem, ponieważ uruchomimy ją za pomocą jednego kliknięcia. Nie da się jednak ukryć, że wersja mobilna strony internetowej forBET również jest dobrze zaprojektowana. Warto zatem porównać wszystkie najważniejsze elementy obu opcji, żeby wybrać tę, która lepiej spełnia Twoje oczekiwania:

forBETWersja mobilnaAplikacja mobilna
Dodatkowy bonusXX
Najważniejsze rzeczy pod rękąX
Ulubione kategorie sportowe pod rękąX
Dodatkowe funkcjonalnościX
Intuicyjność rozwiązaniaX
Możliwość przystosowania do własnych upodobańX
Obstawianie społecznościoweX
Błyskawiczne powiadomieniaX
Możliwość rejestracji i korzystania z bonusów
Płatności
Podgląd wydarzeń LIVE
Dostęp do statystyk
Pobierz aplikację mobilną forBET!
Wersja mobilna legalnego bukmachera iforbet

Podsumowanie – czy aplikacja forBET jest warta pobrania?

Biorąc pod uwagę wszystko, co udało nam się ustalić w powyższym artykule, zdecydowanie polecamy korzystanie z apki tego bukmachera. Na rynku w naszym kraju wcale nie jest tak łatwo znaleźć buka, który oferuje wysokiej jakości narzędzie. Aplikacja forBET wyróżnia się pod tym względem na tle konkurencji i stanowi dobrze zaprojektowane narzędzie. Dostęp do funkcji jest łatwy i działają one bez zarzutu, interfejs jest łatwy do nawigowania, a także można skorzystać z pełnej oferty na zakłady bukmacherskie i promocje. Jedyny minus to fakt, że nie dostaniemy bonusu za instalację.

Aplikacja forBET - jak pobrać i założyć konto w apce?
4.4
(8)
Oceń aplikację!

FAQ

W celu pobrania apki na Androida, włącz opcję „pobieranie z nieznanego źródła” w ustawieniach, a następne pobierz stąd plik instalacyjny: https://www.iforbet.pl/aplikacja.

Aplikację Forbet na iOS można pobrać w standardowy sposób w App Store pod tym linkiem: Aplikacja forBET w App Store (apple.com).

Wystarczy wybrać interesujące nas zdarzenie i nacisnąć je, co sprawi, że zostanie dodane do kuponu. W nim z kolei będziemy mogli wybrać stawkę i zawrzeć zakład.

Tak, pakiet powitalny przygotowany przez tego bukmachera opiewa na 2200 zł i uwzględnia 100% bonus od pierwszej wpłaty, grę bez podatku przez 14 dni oraz Maxizysk.

Komentarze

0