Nowoczesna aplikacja

3.6 / 5. 46

Oszacowanie

Aplikacja ETOTO na iOS i Android. Sprawdzamy funkcjonalność i bonusy mobilne!

Tym razem deweloperzy przeszli samych siebie, gdyż aplikacja ETOTO to innowacja na polskim rynku. Czy jednak spełnia wymagania graczy? Sprawdź, jakie są jej najlepsze funkcje i największe zalety!
200% od depozytu do 100 PLN

Aplikacja ETOTO – pobierz na Android i iOS

Bukmacher ETOTO faktycznie wziął sobie do serca niezbyt przychylne opinie na temat jego dawniejszej aplikacji mobilnej. Deweloperzy zabrali się za robotę, a efektem ich pracy jest najnowsza aplikacja ETOTO, którą pobrać można na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS. Czy tym razem otrzymaliśmy program godny polecenia? Sprawdź naszą recenzję i dowiedz się, dlaczego warto dać szansę mobilnemu bukmacherowi!

Aplikacja mobilna legalnego bukmachera Etoto

Aplikacja ETOTO – najważniejsze informacje

Bukmacher, który działa legalnie od 2010 roku, to jeden z tych operatorów, którzy stale rozwijają swoją ofertę. Zmiany dotyczą również rozwiązań mobilnych, gdyż najnowsza aplikacja ETOTO to nie pierwsza lepsza aktualizacja. Tym razem mamy do czynienia z prawdziwą nowością na rynku, gdyż bukmacher całkowicie zmienił design oraz funkcjonalność swojej apki mobilnej. Zanim przejdziemy do jej wnikliwej analizy, rzuć okiem na garść kluczowych danych na jej temat:

Zakłady bukmacherskie:Aplikacja ETOTO
Dostępność aplikacji:Android, iOS
Rozmiar aplikacji:83 MB / 114 MB
Języki w aplikacji:polski
Waluta:PLN

ETOTO aplikacja mobilna – jak pobrać?

Na samym wstępie należy zaznaczyć, że proces pobierania ETOTO aplikacji mobilnej będzie wyglądał inaczej w zależności od naszego systemu. Wynika to przede wszystkim z polityki firmy Google, która nie zezwala na umieszczanie aplikacji firm bukmacherskich w swoim sklepie Google Play. Rezultat jest taki, iż dla urządzeń bazujących na systemie Android udamy się na oficjalną stronę bukmachera. Stamtąd należy pobrać plik instalacyjny ETOTO apk. Trochę łatwiej mają użytkownicy marki Apple. W tym przypadku najlepsze aplikację ETOTO App można pobrać bezpośrednio z poziomu sklepu App Store.

ETOTO aplikacja Android – jak pobrać?

Zacznijmy od systemu operacyjnego, jaki jest obecnie najbardziej rozchwytywany w naszym kraju. Przygotowana przez ETOTO aplikacja na Androida pozwala na szybką i sprawną instalację, którą przeprowadzić można w zaledwie kilka chwil. Poniżej znajdziesz instrukcję, jak krok po kroku przebrnąć przez ten proces.

Instalacja eTOTO na Androidzie

Zobacz jak przebiega proces instalacji aplikacji eTOTO na urządzeniach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 2 min
 1. 1

  Strona bukmachera

  Wejdź na stronę bukmachera eToto.pl

  Strona bukmachera

 2. 2

  Zakładka Aplikacji

  Wybierz zakładkę aplikacji w lewym górnym rogu.

  Zakładka Aplikacji

 3. 3

  Pobierz

  Wciśnij przycisk „Pobierz na Androida”

  Pobierz

 4. 4

  Zgoda instalacji

  Zezwól na instalację aplikacji poprzez wciśnięcie „Instaluj”

  Zgoda instalacji

 5. 5

  Instalacja zakończona

  Urządzenie poinformuje Cię o zakończeniu instalacji. Następnie wciśnij „Otwórz”

  Instalacja zakończona

 6. 6

  Korzystaj do woli!

  Gotowe! Możesz korzystać z aplikacji logując się na swoje konto lub tworząc nowe!

  Korzystaj do woli!

Wymaganie sprzętowe dla Androida

Testowana wersja aplikacji to 2.0.10. Do instalacji potrzebujemy ok. 35 MB wolnego miejsca. W tym miejscu należy jednak zaznaczyć, że w ramach użytkowania ta wartość będzie się zmieniać. Bukmacher na swojej stronie podaje, że minimalna wersja systemu jaką potrzebujemy to 5.0. Biorąc pod uwagę, że jest to aktualizacja z listopada 2014 roku – nie powinno być to żadnym wyzwaniem.

Aplikacja ETOTO Android urządzenia

Kiedy sprawdzamy aplikacje bukmacherskie na Android, przede wszystkim bierzemy pod lupę intuicyjny interfejs i dostępność funkcji dodatkowych. Jednakże, aby te dwa filary mogły sprawnie funkcjonować, przyda się nowoczesny model telefonu lub tabletu. Do takich należą chociażby Samsung Galaxy S22, S21, S20; Google Pixel 7, 7 PRO; Samsung Galaxy A53, A13; Motorola Moto G, G60; Huawei P50, P40, P30. Starsze telefony i tablety również powinny sobie poradzić z obsługą ETOTO apk, jeżeli masz wystarczająco dużo pamięci w urządzeniu.

Aplikacja ETOTO App – jak pobrać na iOS?

Jesteś zwolennikiem sprzętu oznaczonego logiem nadgryzionego jabłka? Jeśli tak, to już teraz możesz przygotować się na pobranie aplikacji ETOTO na swojego iPhona, iPada czy nawet iPoda Touch. Użytkownicy telefonów i tabletów od Apple mają bez cienia wątpliwości łatwiejsze zadanie, kiedy mówimy o instalacji ETOTO App.

Instalacja eTOTO na iOS

Sprawdź jak wygląda proces instalacji aplikacji eTOTO na urządzeniach z systemem iOS.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 1 min
 1. 1

  Wejdź na stronę

  Przejdź na stronę etoto.pl i poczekaj na całkowite załadowanie się strony.

  Wejdź na stronę

 2. 2

  Kliknij Pobierz w App Store

  Już po wejściu na stronę bukmachera wyświetli Ci się informacja o możliwości pobrania na iOS lub Android. Klikamy po lewej stronie w Pobierz w App Store z logiem jabłuszka.

  Kliknij Pobierz w App Store

 3. 3

  Pobierz i zainstaluj

  Strona przeniesie Cię do App Store, gdzie wystarczy że klikniesz Pobierz i dokonasz instalacji.

  Pobierz i zainstaluj

Wymaganie sprzętowe dla iOS

Do instalacji potrzeba ok. 114 MB miejsca na dysku telefonu lub tabletu z systemem iOS. Dla urządzeń iPhone, iPad, a także iPod touch potrzebujemy iOS w wersji minimum 12.0. To wydanie prezentowane przez Apple w 2022 roku. Względem Androida można więc powiedzieć, że wymagania są o kilka lat wyższe. Z drugiej strony Apple słynie z tego że stosunkowo długo aktualizuje swoje urządzenia, więc tutaj również nie powinniśmy mieć problemów.

Aplikacja ETOTO iOS urządzenia

W naszym kraju aplikacje bukmacherskie iPhone z reguły są mniej rozchwytywane, co wynika z mniejszej liczby użytkowników systemu iOS. Nie zmienia to jednak faktu, że spory odsetek entuzjastów bukmacherki korzysta z iPhonów oraz iPadów. U bukmachera ETOTO aplikacja iOS działa najlepiej na modelach Apple iPhone 14, 13, 12, a także iPad Pro 6, iPad 10 czy iPad Air 5. Bukmacher wymaga bowiem ciut nowszych aktualizacji systemu iOS.

Aplikacja ETOTO i jej najlepsze funkcje

Współczesne najlepsze aplikacje bukmacherskie powinny nie tylko zapewniać dostęp do pełnej oferty zakładów sportowych, ale również udostępniać pewne funkcje dodatkowe. Aplikacja ETOTO jest narzędziem, gdzie gracze z powodzeniem mogą korzystać z kilku opcji, jakie wyróżniają apkę bukmachera na tle konkurencji w Polsce.

Natywna nawigacja SDF

System Dynamicznych Filtrów to unikaj na skalę krajową, jeżeli chodzi o aplikacje bukmacherskie. System SDF pozwala na rewelacyjny, jak również błyskawiczny dostęp do jakiegokolwiek meczu, dzięki intuicyjnemu filtrowaniu wszystkich wydarzeń. Ta innowacja sprawia, że poruszanie się po ofercie zakładów ETOTO jest znacznie sprawniejsze.

Weryfikacja konta za pomocą funkcji MojeID

Najlepsi bukmacherzy w Polsce decydują się udostępniać swoim nowym użytkownikom możliwość szybkiej weryfikacji konta. Dzięki funkcji MojeID, również w ETOTO potwierdzisz swoją tożsamość znacznie łatwiej, niż dotychczas. Nie trzeba wówczas przesyłać zdjęć dowodu osobistego, gdyż MojeID skraca proces weryfikacji danych.

Błyskawiczne płatności

Zakłady bukmacherskie ETOTO to miejsce, gdzie również wpłata depozytu odbywa się niezwykle sprawnie i to przy pomocy nowoczesnych metod płatności. Możesz z nich korzystać również w aplikacji mobilnej, co jest jednym z ważnych plusów tego narzędzia do gry.

ETOTO aplikacja i rejestracja mobilna

Aplikacja ETOTO przewiduje dwa etapy rejestracji. Pierwszy trwa dosłownie minutę i utworzymy w nim tzw. konto tymczasowe. Z jego pomocą zalogujemy się do serwisu, wpłacimy środki i będziemy mogli obstawiać zdarzenia. Jak można się jednak domyślać – konto będzie miało ograniczenia. Kwota wpłat jest limitowana to wartości 4000 PLN, a możliwość wypłaty środków nie będzie dostępna. Dodatkowo limit maksymalnej wygranej wynosi 2280 PLN. Do uzyskania pełnej funkcjonalności – musimy dopełnić formalności do utworzenia konta stałego. Oto jak tego dokonać od początku:

Rejestracja w aplikacji mobilnej e-toto
 1. Formularz rejestracyjny. Uruchamiamy aplikację, klikamy „Załóż konto”, uzupełniamy dane i wybieramy „Utwórz konto”.
 2. Dane osobowe. Drugie okno z danymi do uzupełnienia i „Zakończ”.
 3. Limity. To wszystko w pierwszym etapie – mamy informację o rejestracji, dodatkowo możemy ustawić limity dotyczące naszej gry. Nasze konto tymczasowe jest gotowe.
 4. Weryfikacja. W celu zakończenia pełnej rejestracji rozwijamy menu główne -> Moje konto -> Twój profil -> Przejdź na konto stałe. Mamy dwie metody przeprowadzenia procesu weryfikacji tożsamości. MojeID będzie zdecydowanie wygodniejsze. Poniżej lista banków, które udostępniają usługę. Niezależnie od wybranej opcji – realizujemy kolejne kroki.

Program bonusowy ETOTO mobile

Promocje to kolejny obok pakietu funkcji argument na przyciągnięcie klientów. Co proponuje Etoto?

Bonusy mobilne u legalnego bukmachera Etoto
 • Pierwszy depozyt potrojony. Przy pierwszej wpłacie możemy liczyć na dodatkowy bonus w wysokości 200% do 100 PLN. W praktyce oznacza to, że przy wpłacie 50 PLN mamy do dyspozycji 150 PLN
 • Zakłady za gotówkę i bonus jednocześnie. Wybór salda z którego obstawiamy zdarzenia został w Etoto udoskonalony – swój zakład możemy pokryć środkami z obu kont jednocześnie
 • Obrót dokonywany za wszystkie środki. Niezależnie od tego, czy obracamy środki z konta bonusowego lub gotówkowego oraz czy zakłady są wygrane lub przegrane – obrót i tak się dokonuje. Jedyne na co musimy zwrócić uwagę to czy są wymogi dot. wysokości kursów Wygrane z freebetów to gotówka

Czy aplikacja ETOTO oferuje dodatkowe bonusy?

Bukmacherzy w Polsce rzadko kiedy decydują się na udostępnianie dodatkowych bonusów w aplikacjach mobilnych. Tymczasem aplikacja ETOTO to miejsce, gdzie każdy entuzjasta bonusów mobile znajdzie coś dla siebie. Oferty stale się zmieniają i często są tylko na chwilę, więc warto na bieżąco sprawdzać dostępność promocji w aplikacji bukmachera.

Aplikacja ETOTO a zakłady bukmacherskie

Przygotowana przez ETOTO aplikacja mobilna to przede wszystkim świetne miejsce do obstawiania zakładów bukmacherskich. Pora sprawdzić, jaka oferta cieszy się największym zainteresowaniem wśród użytkowników tego bukmachera, a także jakie dyscypliny warto typować mobilnie. Szeroka dostępność rynków i stosunkowo dobre kursy nie powinny nikogo dziwić.

Piłka nożna w aplikacji ETOTO

Polskie zakłady bukmacherskie żyją przede wszystkim piłką nożną, co ma również odzwierciedlenie w ofercie operatora ETOTO. Bukmacher udostępnia szeroki dostęp do rewelacyjnych rynków piłkarskich – zarówno w ramach lubianych, jak i bardziej niszowych lig czy turniejów. Najchętniej wybierane rozgrywki to jednak:

 • Ekstraklasa
 • Premier League
 • La Liga
 • Serie A
 • Bundesliga
 • Liga Mistrzów
 • Liga Europy

Tenis w ETOTO

ETOTO aplikacja mobilna zapewnia wygodne i sprawne obstawianie także różnego rodzaju rozgrywek tenisowych. Każdego roku imprez w zakresie tej dyscypliny jest sporo, zaś bukmacher spokojnie nadąża z przygotowywaniem nowych ofert. Dotyczą one przede wszystkim turniejów tenisowych:

 • ATP
 • WTA
 • Challenger
 • ITF
 • United Cup

Skoki narciarskie w ETOTO App

Aplikacja ETOTO to narzędzie jednego z niewielu bukmacherów, którzy oferują też naprawdę atrakcyjne zakłady na skoki narciarskie. Największą popularnością cieszą się pojedynki związane z Turniejem Czterech Skoczni (TCS). Właśnie wtedy w ETOTO mobile można znaleźć najwięcej zakładów na konkursy skoków.

Koszykówka w ETOTO apk

Mobilna aplikacja ETOTO to także świetne miejsce do typowania meczów koszykarskich z całego świata. Znajdziesz tutaj sporo ciekawych zakładów związanych z popularnymi, a także mniej znanymi ligami czy turniejami koszykarskimi. Największą popularnością niezmiennie cieszą się jednak:

 • PLK
 • NBA
 • Euroliga
 • Eurocup
 • ACB

Aplikacja ETOTO – płatności mobilne

Unowocześniona staraniami deweloperów ETOTO aplikacja mobilna na telefon, jak również tablet pozwala graczom na łatwe i szybkie doładowanie konta. Korzystając z błyskawicznych metod płatności, możesz zlecić natychmiastowe wpłaty na saldo główne, po czym bez żadnych komplikacji przejdziesz to obstawiania zakładów. Sprawdź, jakie są dostępne sposoby płatności mobilnych w ETOTO:

Metoda płatnościLimity (min – max)Czas realizacji
BLIK1 PLN – brak limituNatychmiast
Przelewy241 PLN – brak limituNatychmiast
Karta płatnicza1 PLN – brak limituNatychmiast
Paysafecard1 PLN – brak limituNatychmiast

Jak wpłacić depozyt w aplikacji ETOTO?

Wpłata w aplikacji mobilnej ETOTO nie powinna sprawić Ci żadnych problemów, gdyż proces ten jest bardzo intuicyjny. Zobacz, jak krok po kroku zasilić swoje konto mobilne w ETOTO App:

 1. Logowanie. Zaloguj się na swoje konto gracza.
 2. Wpłata. Przejdź do sekcji wpłat na profilu bukmacherskim.
 3. Metoda. Wybierz opcję płatności, za pomocą której zasilisz swoje konto.
 4. Kwota. Wpisz wartość deklarowanej wpłaty.
 5. Finalizacja. Postępuj zgodnie z wymogami pośrednika płatności, żeby zlecić wpłatę online.

Jak wypłacić wygrane w aplikacji ETOTO?

Zakłady bukmacherskie ETOTO poszły graczom na rękę również w kwestii wypłat wygranych na konto bankowe. Dzięki współpracy z wiodącymi polskimi bankami, realizacja przelewów odbywa się nieco szybciej. Wypłatę w aplikacji mobilnej bukmachera zlecisz w następujący sposób:

 1. Logowanie. Zaloguj się w ETOTO App.
 2. Wypłata. Wybierz sekcję „Wypłata” na swoim profilu do gry.
 3. Metoda. Potwierdź chęć wypłaty na konto bankowe.
 4. Kwota. Podaj kwotę wypłaty wygranej i zatwierdź przelew.
 5. Finalizacja. Poczekaj na przetworzenie zlecenia oraz księgowanie przelewu.

Jak obstawiać zakłady w ETOTO App?

Aplikacja ETOTO to miejsce, gdzie z łatwością obstawisz swój pierwszy zakład bukmacherski i zagrasz kupon. Proces ten działa bardzo sprawnie, gdyż bukmacher wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkowników, oferując łatwą oraz intuicyjną obsługę serwisu. Zobacz, w jaki sposób obstawiać w ETOTO aplikacji mobilnej zakłady krok po kroku:

 1. Logowanie. Zaloguj się na swój profil gracza w aplikacji.
 2. Dyscyplina. Sprawdź aktualną ofertę sportów, lig i turniejów do obstawiania mobilnego.
 3. Wydarzenie. Wybierz wydarzenie sportowe, jakie chcesz wytypować, a następnie kliknij w zakład, żeby dodać go do kuponu.
 4. Kupon. Zagraj kupon SOLO, albo też dodaj kolejne zakłady do kuponu AKO.
 5. Stawka. Zaznacz, za ile chcesz puścić swój kupon bukmacherski.
 6. Finalizacja. Zagraj i zaczekaj na rozstrzygnięcie kuponu.

ETOTO wersja mobilna

Automatycznie po wejściu na stronę na urządzeniach przenośnych uruchomi się nam wersja mobilna. Będzie inna, niż standardowa strona www. Wynika to ze specyfiki telefonów oraz tabletów, ponieważ mniejsze wyświetlacze oraz inne systemy operacyjne sprawiają, że strona musi być inaczej zorganizowana. Wszystko to jest możliwe dzięki technologii RWD, czyli Responsive Web Design. To nic innego jak technika projektowania stron, które dostosowują się do wspomnianych mniejszych wyświetlaczy.

Aplikacja ETOTO vs wersja mobilna

ETOTO aplikacja to również krok dalej od strony graficznej. Często apki firm bukmacherskich wyglądają dokładnie tak samo jak wersja mobilna. Zaplecze technologiczne jest oczywiście inne, ale zazwyczaj wygląd i organizacja panelu bez zmian.

Warto porównać aplikację ETOTO oraz wersję mobilną bukmachera, co uczyniliśmy w poniższej tabeli:

SuperbetWersja mobilnaAplikacja mobilna
Dodatkowy bonusX
Najważniejsze rzeczy pod rękąX
Ulubione kategorie sportowe pod rękąX
Dodatkowe funkcjonalnościX
Intuicyjność rozwiązaniaX
Możliwość przystosowania do własnych upodobańX
Obstawianie społecznościoweXX
Błyskawiczne powiadomieniaX
Możliwość rejestracji i korzystania z bonusów
Płatności
Podgląd wydarzeń LIVE
Dostęp do statystyk
Pobierz aplikację mobilną Superbet!
Wersja mobilna legalnego bukmachera

Aplikacja ETOTO mobile – czy warto pobrać?

Uważamy, że tak. Są dwa bardzo poważne argumenty, które sprawiają, że ETOTO App wyróżnia się na tle konkurencji. 

Pierwszy to technologia, a właściwie wspomniana natywna nawigacja SDF, czyli dodatkowa funkcja, jakiej nie ma nikt na polskim rynku. Drugą przewagą aplikacji ETOTO jest także dostępność bonusów mobilnych, które zachwycą niejednego entuzjastę bukmacherki. Ogólnie rzecz biorąc, funkcjonalność apki stoi tutaj naprawdę na wysokim poziomie.

Aplikacja ETOTO to zatem sprawne narzędzie do gry, jakie zapewnia wysokiej klasy rozgrywkę mobilną. Warto więc pobrać ETOTO Android lub ETOTO iOS, a następnie cieszyć się grą na telefonie lub tablecie!

Aplikacja ETOTO na iOS i Android. Sprawdzamy funkcjonalność i bonusy mobilne!
3.6
(46)
Oceń aplikację!

FAQ

Na oficjalnej stronie bukmachera wybieramy „Aplikacja” i postępujemy zgodnie ze wskazówkami. W ustawieniach telefonu wyrażamy zgodę na zainstalowanie „nieznanych aplikacji”.

W sklepie App Store wyszukujemy aplikację Etoto i wduszamy „Pobierz”. 

Po zalogowaniu wybieramy zdarzenie, ustawiamy stawkę i wybieramy „Gram”.

Tak. Możemy liczyć na 200% od pierwszego depozytu do kwoty 100 PLN.

Komentarze

0