Nowoczesna aplikacja
3.6
(46)
Oszacowanie

Etoto aplikacja na iOS i Android. Sprawdzamy funkcjonalność i bonusy!

Sprawniej, wygodniej, lepiej - najnowsza aplikacja ETOTO jest już po aktualizacji. Pobierz ją na swoje urządzenie z systemem Android lub iOS!
200% od depozytu do 200 PLN

Aplikacja eTOTO

Telefony komórkowe i tablety mają prostą przewagę nad tradycyjnym komputerem. Są dostępne praktycznie w każdych okolicznościach. Doceniają to legalni bukmacherzy, którzy wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom, tworząc aplikacje na urządzenia mobilne. Bierzemy na tapet Etoto – czy warto pobrać ich apkę? Sprawdzamy!

Aplikacja mobilna legalnego bukmachera Etoto

Jak pobrać aplikację Etoto

Na samym wstępie należy zaznaczyć, że proces jakkolwiek prosty, będzie wyglądał inaczej w zależności od naszego systemu. Wynika to przede wszystkim z polityki firmy Google, która nie zezwala na umieszczanie aplikacji firm bukmacherskich w swoim sklepie Google Play. Rezultat jest taki, że dla urządzeń bazujących na systemie Android udamy się na oficjalną stronę Etoto. Trochę łatwiej mają użytkownicy marki Apple. W tym przypadku funkcja „Etoto aplikacja pobierz” jest dostępna z poziomu sklepu.

Jak pobrać na Androida?

Jak to wygląda w praktyce? Instrukcja krok po kroku poniżej.

Instalacja eTOTO na Androidzie

Zobacz jak przebiega proces instalacji aplikacji eTOTO na urządzeniach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 2 min
 1. 1

  Strona bukmachera

  Wejdź na stronę bukmachera eToto.pl

  Strona bukmachera

 2. 2

  Zakładka Aplikacji

  Wybierz zakładkę aplikacji w lewym górnym rogu.

  Zakładka Aplikacji

 3. 3

  Pobierz

  Wciśnij przycisk „Pobierz na Androida”

  Pobierz

 4. 4

  Zgoda instalacji

  Zezwól na instalację aplikacji poprzez wciśnięcie „Instaluj”

  Zgoda instalacji

 5. 5

  Instalacja zakończona

  Urządzenie poinformuje Cię o zakończeniu instalacji. Następnie wciśnij „Otwórz”

  Instalacja zakończona

 6. 6

  Korzystaj do woli!

  Gotowe! Możesz korzystać z aplikacji logując się na swoje konto lub tworząc nowe!

  Korzystaj do woli!

Wymaganie sprzętowe dla Androida

Testowana wersja aplikacji to 2.0.10. Do instalacji potrzebujemy ok. 35 MB wolnego miejsca. W tym miejscu należy jednak zaznaczyć, że w ramach użytkowania ta wartość będzie się zmieniać. Bukmacher na swojej stronie podaje, że minimalna wersja systemu jaką potrzebujemy to 5.0. Biorąc pod uwagę, że jest to aktualizacja z listopada 2014 roku – nie powinno być to żadnym wyzwaniem.

Jak pobrać na iOS?

Użytkownicy telefonów i tabletów od Apple mają bez cienia wątpliwości łatwiejsze zadanie.

Instalacja eTOTO na iOS

Sprawdź jak wygląda proces instalacji aplikacji eTOTO na urządzeniach z systemem iOS.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 1 min
 1. 1

  Wejdź na stronę

  Przejdź na stronę etoto.pl i poczekaj na całkowite załadowanie się strony.

  Wejdź na stronę

 2. 2

  Kliknij Pobierz w App Store

  Już po wejściu na stronę bukmachera wyświetli Ci się informacja o możliwości pobrania na iOS lub Android. Klikamy po lewej stronie w Pobierz w App Store z logiem jabłuszka.

  Kliknij Pobierz w App Store

 3. 3

  Pobierz i zainstaluj

  Strona przeniesie Cię do App Store, gdzie wystarczy że klikniesz Pobierz i dokonasz instalacji.

  Pobierz i zainstaluj

Wymaganie sprzętowe dla iOS

Do instalacji potrzebujemy ok. 26 MB miejsca. Taka sama uwaga co w przypadku Androida – w trakcie użytkowania ta wartość będzie się zmieniać. Dla urządzeń iPhone, iPad, iPod touch potrzebujemy iOS w wersji minimum 12.0. To wydanie prezentowane przez Apple w czerwcu 2018 roku. Względem Androida można powiedzieć, że wymagania są o kilka lat wyższe. Z drugiej strony Apple słynie z tego że stosunkowo długo aktualizuje swoje urządzenia, więc tutaj również nie powinniśmy mieć problemów.

Jak pobrać dla Windows oraz innych platform?

Dla Windowsa oraz innych platform nie mamy dedykowanej aplikacji, ale możemy liczyć na wersję mobilną. Nie znaleźliśmy w wersji przeglądarkowej bezpośredniego odniesienia, ale możemy sobie poradzić w prosty sposób. Wpisujemy adres www.etoto.pl/mobile i zostaniemy automatycznie przejdziemy do wersji na urządzenia przenośne.

Wymaganie sprzętowe dla Windows oraz innych platform

Jedyne czego potrzebujemy do zainstalowana przeglądarka. Dla Windowsa wydaje się, że standardowa wersja desktopowa jest bardziej czytelna, ale być może dla innych platform strona mobilna będzie bardziej optymalna.

Funkcje aplikacji mobilnej Etoto

W dobie konkurencji XXI w. nie wystarczy po prostu mieć w ofercie aplikacji do dyspozycji. Jak w każdym biznesie – liczy się element wyróżniający spośród konkurencji. Topowe funkcje Etoto App:

 • Natywna nawigacja SDF -System Dynamicznych Filtrów umożliwia oni błyskawiczny dostęp do jakiegokolwiek spotkania
 • Weryfikacja konta za pomocą funkcji MojeID – szybka weryfikacja tożsamości
 • Obstawianie zdarzeń TURBO – jednym przyciskiem
 • Zakłady powtarzane co 1s
 • Szybkie ładowanie

Dodatkowo mamy do dyspozycji standardowe wśród konkurencji: dostęp do pełnej oferty, czy szybkie płatności. Biorąc pod uwagę czym chce się chwalić bukmacher – jasno wynika, że jest to strona technologiczna, płynność i szybkość działania ze wskazaniem na zakłady bukmacherskie live.

Program bonusowy Etoto

Promocje to kolejny obok pakietu funkcji argument na przyciągnięcie klientów. Co proponuje Etoto?

Bonusy mobilne u legalnego bukmachera Etoto
 • Pierwszy depozyt potrojony. Przy pierwszej wpłacie możemy liczyć na dodatkowy bonus w wysokości 200% do 200 PLN. W praktyce oznacza to, że przy wpłacie 100 PLN mamy do dyspozycji 300 PLN
 • Zakłady za gotówkę i bonus jednocześnie. Wybór salda z którego obstawiamy zdarzenia został w Etoto udoskonalony – swój zakład możemy pokryć środkami z obu kont jednocześnie
 • Obrót dokonywany za wszystkie środki. Niezależnie od tego, czy obracamy środki z konta bonusowego lub gotówkowego oraz czy zakłady są wygrane lub przegrane – obrót i tak się dokonuje. Jedyne na co musimy zwrócić uwagę to czy są wymogi dot. wysokości kursów Wygrane z freebetów to gotówka

Czy są bonusy za pobranie aplikacji?

Bonusy u bukmachera Etoto

Bonusy za pobranie apki lub dostępne tylko w apce to rzadkość. Na tym polu Etoto postanowił wyraźnie wyjść przed szereg i zaproponować cały szereg promek, które możemy odebrać w aplikacji:

 • Gra bez podatku na europejskie puchary (dostępny do 05.04.). Zapisujemy się do promocji, stawiamy AKO na Ligę Mistrzów, Europy lub Ligę Konferencji o łącznym kursie minimum 2.0  z co najmniej dwoma zdarzeniami. Przy stawce 60 PLN lub więcej Etoto bierze na siebie połowę podatku, przy stawce 100 PLN lub więcej płacą za nas cały podatek
 • 20 PLN na siatkę. Do promocji możemy zapisać się co tydzień. Stawiamy minimum 50 PLN na siatkę przy kursie całkowitym co najmniej 2.0, dotyczy zakładów na żywo. Dostajemy bonus 20 PLN. Musimy obrócić bonusem sześć razy po kursie minimum 2.2 (co najmniej 1.3 na pojedynczym zakładzie przy AKO)
 • 15 PLN na tenis. Takie same warunki jak dla siatki tylko w tenisie – wysokość promki 15 PLN
 • 15 PLN na kosza. Zapisy podobnie jak wcześniej – co tydzień. Stawiamy AKO minimum 50 PLN o kursie całkowitym co najmniej 2.2 i 1.3 na pojedynczym zdarzeniu. Zakład w całości na koszykówkę, bonus traktowany jak Freebet! Przypominamy, że wygrane z freebetów to w Etoto gotówka.

Jak zarejestrować konto w aplikacji mobilnej?

Aplikacja Etoto przewiduje dwa etapy rejestracji. Pierwszy trwa dosłownie minutę i utworzymy w nim tzw. konto tymczasowe. Z jego pomocą zalogujemy się do serwisu, wpłacimy środki i będziemy mogli obstawiać zdarzenia. Jak można się jednak domyślać – konto będzie miało ograniczenia. Kwota wpłat jest limitowana to wartości 4000 PLN, a możliwość wypłaty środków nie będzie dostępna. Dodatkowo limit maksymalnej wygranej wynosi 2280 PLN. Do uzyskania pełnej funkcjonalności – musimy dopełnić formalności do utworzenia konta stałego. Oto jak tego dokonać od początku:

Rejestracja w aplikacji mobilnej Etoto
 1. Uruchamiamy aplikację i wduszamy „Załóż konto
 2. Uzupełniamy dane i wybieramy „Utwórz konto
 3. Drugie okno z danymi do uzupełnienia i „Zakończ
 4. To wszystko w pierwszym etapie – mamy informację o rejestracji, dodatkowo możemy ustawić limity dotyczące naszej gry. Nasze konto tymczasowe jest gotowe
 5. W celu zakończenia pełnej rejestracji rozwijamy menu główne -> Moje konto -> Twój profil -> Przejdź na konto stałe
 6. Mamy dwie metody przeprowadzenia procesu weryfikacji tożsamości. MojeID będzie zdecydowanie wygodniejsze. Poniżej lista banków, które udostępniają usługę. Niezależnie od wybranej opcji – realizujemy kolejne kroki.
 7. Po wykonaniu wszystkich kroków otrzymamy mailowe potwierdzenie, a status naszego konta ulegnie zmianie.
 8. Liczba kroków może sugerować, że proces jest czasochłonny, ale w rzeczywistości nie jest. Przy wyborze opcji MojeID całość trwa parę  minut.

Etoto wersja mobilna

Automatycznie po wejściu na stronę na urządzeniach przenośnych uruchomi się nam wersja mobilna. Będzie inna, niż standardowa strona www. Wynika to ze specyfiki telefonów oraz tabletów. Mniejsze wyświetlacze oraz inne systemy operacyjne sprawiają, że strona musi być inaczej zorganizowana. Wszystko to jest możliwe dzięki technologii RWD, czyli Responsive Web Design. To nic innego jak technika projektowania stron, które dostosowują się do wspomnianych mniejszych wyświetlaczy.

Etoto aplikacja vs wersja mobilna

Etoto aplikacja to również krok dalej od strony graficznej. Często apki firm bukmacherskich wyglądają dokładnie tak samo jak wersja mobilna. Zaplecze technologiczne jest oczywiście inne, ale zazwyczaj wygląd i organizacja panelu bez zmian.

Etoto zrobił jednak krok dalej i zainwestował więcej pracy w wygląd aplikacji.

Porównując apkę i stronę mobilną musimy też pamiętać dlaczego w ogóle powstają aplikacje. Telefony pracują w innej technologii, niż komputery. Dobrym przykładem jest wspomniana technologia RWD. Responsywna strona to po prostu wersja przystosowana. Może spokojnie spełniać nasze oczekiwania, ale to forma aplikacji gwarantuje najbardziej optymalne działanie. Przede wszystkim ze względu na kwestie, których często na pierwszy rzut oka nie widać, np. zużycie baterii czy prędkość działania.

Przewagi aplikacji:

 • Mniejsze zużycie baterii
 • Szybsze działanie
 • Nawigacja SDF
 • Instalacja = dodatkowe bonusy

Przewagi wersji mobilnej:

 • Nie wymaga instalacji
 • Nie zajmuje miejsca w MB
Wersja mobilna legalnego bukmachera Etoto

Czy warto pobrać aplikację Etoto?

Uważamy, że tak. Są dwa bardzo poważne argumenty, które sprawiają, że Etoto apka wyróżnia się na tle konkurencji. 

Technologia to pierwszy z nich. Wspomniana natywna nawigacja SDF to po prostu krok dalej, niż to co oferują w tym zakresie rywale. Uzupełnienie tej konfiguracji funkcjami szybkiego ładowania, powtarzania zakładów co 1s, czy obstawianie TURBO prowadzą do logicznej konkluzji. Bukmacher rozumie w jakich okolicznościach użytkujemy telefon i czego oczekujemy od aplikacji mobilnych. Technologicznie: TOP.

Drugi ważny argument to bonusy. Mało kto decyduje się dać jakiekolwiek za instalację, a tutaj mamy ich kilka, na dodatek możemy korzystać co tydzień. Zarówno technologia jak i oferta wysyłają nam jasny sygnał, że programiści będą ten projekt sukcesywnie rozwijać a firma chce w niego inwestować

Etoto aplikacja android to z kolei minus w zakresie dostępu. Zdecydowanie łatwiej byłoby zainstalować apkę ze sklepu Google oraz poznać opinie użytkowników. Nie wynika to z winy Etoto, nie mniej trudno to zignorować.

Etoto aplikacja na iOS i Android. Sprawdzamy funkcjonalność i bonusy!
3.6
(46)
Oceń aplikację!

FAQ

Na oficjalnej stronie bukmachera wybieramy „Aplikacja” i postępujemy zgodnie ze wskazówkami. W ustawieniach telefonu wyrażamy zgodę na zainstalowanie „nieznanych aplikacji”.

W sklepie App Store wyszukujemy aplikację Etoto i wduszamy „Pobierz”. 

Po zalogowaniu wybieramy zdarzenie, ustawiamy stawkę i wybieramy „Gram”.

Tak. Możemy liczyć na 200% od pierwszego depozytu do kwoty 200 PLN.

Komentarze

0

up