0 / 5. 0

Oszacowanie

888starz Aplikacja Mobilna

100% do 456 PLN
Pobierz w Google Play Pobierz w App Store

Aplikacja 888starz – pobierz na Android i iOS

Aplikacja 888starz to świetne miejsce do obstawiania swoich ulubionych dyscyplin sportowych oraz e-sportowych. Co szczególnie istotne, oferta bukmachera jest dostępna w pełnej polskiej wersji językowej. Przy tym 888starz apk udostępnia swoim użytkownikom nie tylko możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich, ale daje też szansę na zagranie w jedną z gier dostępnych w kasynie internetowym. Bukmacher działa na rynku od 2020 roku, kiedy to zdołał otrzymać licencję Curacao na świadczenie swoich usług.  Przed założeniem konta na stronie bukmachera warto będzie zapoznać się z tym, jakie zachęty do gry czekają na gracza. 

Nowi użytkownicy mogą odebrać bonus powitalny, który występuje w trzech różnych formach. 888starz aplikacja na telefon udostępnia bonus od depozytu do 456 PLN na zakłady bukmacherskie, bonus od depozytu do 1500 euro oraz 150 darmowych spinów na kasyno lub darmowy zakład wynoszący 20% pierwszej wpłaty. Nie tylko bonus powitalny, ale też reszta dostępnych funkcji jest dostępna dla użytkowników zarówno komputerów, jak i urządzeń mobilnych. Jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem z usług bukmachera w apce, poniżej znajdziecie wszystkie najbardziej istotne szczegóły na temat tego, jak działa 888starz aplikacja mobilna.

Jak zainstalować aplikację na Androida?

Instrukcje krok po kroku, jak zainstalować aplikację na Androidzie

Na ten moment Android jest zdecydowanie najbardziej popularnym systemem operacyjnym wśród graczy, którzy pochodzą z Polski. Z tego względu dobrze będzie najpierw dowiedzieć się, w jaki sposób sprawić, aby 888starz aplikacja Android została pobrana i zainstalowana właśnie na to środowisko mobilne. W trakcie korzystania z aplikacji online użytkownicy będą mogli oczywiście skorzystać z całości oferty bukmachera, która jest dostępna na stronie internetowej. Jeśli więc interesuje cię 888starz aplikacja, pobierz ją krok po kroku według niżej zamieszczonych instrukcji:

  1. Wejdź na stronę 888starz.bet, gdzie będziesz mógł wykonać 888starz apk download dla polskich graczy.
  2. Naciśnij przycisk “Android Pobierz Aplikację”, aby rozpocząć proces pobierania.
  3. Przed rozpoczęciem pobierania twoje urządzenie mobilne poprosi cię o aktywowanie pobierania oraz instalacji z nieznanych źródeł. Zaakceptuj tę prośbę.
  4. Poczekaj kilka sekund aż aplikacja mobilna 888starz zostanie pobrana na twoje urządzenie mobilne, a następnie włącz jej instalację z poziomu centrum powiadomień.
  5. Apka zostanie zainstalowana automatycznie w przeciągu zaledwie kilku do kilkunastu sekund.
  6. Włącz apkę 888starz, zaloguj się i zacznij korzystać z oferty bukmachera!

Wymagania systemowe

Aby móc skorzystać z tego, co do zaoferowania ma apka 888starz, konieczne będzie spełnienie określonych wymagań systemowych. Są one jednak niewielkie, gdyż celem aplikacji jest dotarcie do jak największej ilości użytkowników. Z uwagi na ten fakt z apką 888starz potrzebować będziecie zaledwie 50 mb do pobrania i instalacji. Natomiast sam system Android wymagany do odpalenia aplikacji to wersja 7.0.

Jak zainstalować aplikację na iPhonie (iOS)?

Nie tylko gracze korzystający z Androida będą mogli sobie pozwolić na skorzystanie z tego, co do zaoferowania ma aplikacja bukmachera. Jeśli jesteście użytkownikami iPhone, będziecie mieli skorzystać w pełni z tego, co zapewnia oferta 888starz. W tym celu wystarczy wykonać zaledwie kilka kroków, które nie są nadmiernie skomplikowane. Nie będzie trzeba co prawda wyrażać zgody na pobieranie z nieznanych źródeł, ale za to konieczne będzie skorzystanie z osobnej aplikacji – Testflight. Poniżej krok po kroku przedstawiamy instrukcję na temat tego, w jaki sposób można zainstalować apkę 888starz na iOS:

  1. Zacznij od zainstalowania aplikacji Testflight, którą pobierzesz w standardowy sposób w App Store. Będzie ona potrzebna, aby uruchomić apkę mobilną 888starz.
  2. Teraz przejdź na stronę 888starz.bet, aby pobrać aplikację.
  3. Naciśnij przycisk “iOS pobierz aplikację”, aby rozpocząć proces pobierania.
  4. Zostaniesz przeniesiony do apki Testflight, gdzie będziesz musiał jedynie nacisnąć przycisk “Zainstaluj”, aby pobrać i zainstalować oprogramowanie 888starz.
  5. Zarówno instalacja, jak i pobieranie zostaną ukończone w automatyczny sposób.
  6. Teraz możesz już wejść do apki mobilnej 888starz i zacząć korzystać z dowolnych elementów oferty.

Wymagania systemowe

Podobnie jak w przypadku aplikacji na Androida, konieczne będzie spełnienie niewielkich wymagań systemowych, aby skorzystać z tego, co do zaoferowania ma apka 888starz. W tym celu konieczne będzie nieco więcej miejsca, ponieważ dodatkowo trzeba zainstalować apkę Testflight. Łącznie będzie trzeba zwolnić około 150 mb na telefonie, aby ukończyć zarówno pobieranie, jak i instalację. Jeśli natomiast chodzi o wersję systemu iOS, który pozwoli uruchomić aplikację, w tym celu wystarczy posiadanie aktualizacji iOS 10.

Jak zarejestrować się w 888starz z telefonu?

Kilka prostych kroków do udanej rejestracji za pomocą aplikacji mobilnej

W momencie, gdy ukończymy już proces pobierania oraz instalacji apki mobilnej 888starz, konieczne będzie założenie nowego konta, aby uzyskać dostęp do oferty bukmachera. W tym celu wystarczy wykonać jedynie kilka prostych kroków, gdyż 888starz udostępnia nowym użytkownikom dostęp do błyskawicznej rejestracji. Dzięki temu nie trzeba spędzać zbyt wiele czasu w formularzu rejestracyjnym, dlatego gracz szybko otrzyma dostęp do najbardziej interesujących go elementów oferty bukmachera. Sprawdź, jak krok po kroku ukończyć rejestrację w 888starz:

  • Zacznij od wejścia na stronę główną 888starz na telefonie.
  • Teraz naciśnij przycisk “Rejestracja”, który został umieszczony w prawym górnym rogu.
  • Przed twoimi oczami pojawi się formularz rejestracyjny, w którym zostaniesz poproszony o podanie takich danych, jak imię, nazwisko, e-mail, miejscowość, waluta, kraj, numer telefonu, hasło oraz kod promocyjny – wpisz PROBUKMACHER.
  • Na koniec wystarczy zatwierdzić utworzenie konta, aby przejść do korzystania z oferty 888starz.

888starz bonus mobilny

Gracze mobilni 888starz mogą wziąć udział w promocji powitalnej, która obejmuje trzy różne bonusy do wyboru. Przed zdecydowaniem się na wzięcie udziału w jednej z tych promocji, zachęcamy do zapoznania się z tym, co mają do zaoferowania. Wszystkie szczegóły na temat bonusów powitalnych przygotowanych przez 888starz zamieściliśmy poniżej:

  • Bonus od pierwszego depozytu 100% do 456 PLN na zakłady sportowe – najniższa kwota do otrzymania bonusu to 5 PLN. Warunki obrotu to pięciokrotne postawienie kwoty bonusu. W tym celu trzeba wykorzystać kupony AKO z co najmniej 3 zdarzeniami, przy czym każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.40.
  • Bonus za pierwszy depozyt do 1500 euro i 150 darmowych spinów w kasynie – bonus dostępny od kwoty wpłaty 46 PLN. Całość otrzymanego bonusu trzeba obrócić x35. 
  • Powitalny darmowy zakład w wysokości 20% pierwszego depozytu na zakłady sportowe – wpłata kwalifikująca do odebrania bonusu to od 10 do 100 euro. Najwyższa kwota freebetu może zatem wynieść 20 euro. Darmowy zakład umożliwia obstawienie tylko dokładnego wyniku w meczu piłki nożnej. Nie obowiązują warunki obrotu.

Czym różni się aplikacja od wersji mobilnej serwisu?

Niektórzy gracze mogą zastanawiać się nad tym, jakie różnice można zauważyć podczas korzystania z aplikacji mobilnej oraz wersji mobilnej strony internetowej bukmachera. W skrócie rzecz ujmując, różnice są tak naprawdę znikome, ponieważ zarówno jedna, jak i druga forma obstawiania w 888starz zapewnia dostęp do tych samych elementów oferty. Główna różnica pomiędzy tymi dwoma formami zawierania zakładów bukmacherskim polega jednak na tym, że apkę uruchomicie z poziomu pulpitu za pomocą zaledwie jednego kliknięcia. Jest to więc znacznie szybszy oraz komfortowy sposób na to, aby zacząć obstawiać w 888starz.

Wpłata i wypłata gotówki

Po założeniu konta i pobraniu aplikacji gracz będzie z pewnością chciał sprawdzić, jakie metody płatności oferuje bukmacher. W 888starz można się spodziewać następujących opcji w zakresie udostępnianych wpłat:

  • Skrill
  • Neteller
  • Skrill 1-Tap
  • Pay Do Wallet
  • Jeton
  • Sticpay
  • Perfect Money
  • Kvitum
  • eZeeWallet
  • Neosurf
  • Rapid Transfer
  • Jeton Cash
  • 42 kryptowaluty

Natomiast wśród metod wypłat znajdziecie następujące opcje:

  • Visa
  • Mastercard
  • Skrill
  • Pay Do Wallet
  • Portfel Jeton
  • Sticpay
  • Perfect Money
  • Kvitum
  • eZeeWallet
  • Gotówka
  • Neteller
  • Rapid Transfer
  • 42 kryptowaluty

888starz wersji mobilnej i aplikacja: opinie

Jeśli interesują was nasze opinie, według nas aplikacja mobilna bukmachera działa bardzo dobrze. Dlatego jest to świetna opcja dla wszystkich polskich graczy, którzy chcą się zapoznać z ofertą udostępnioną przez 888starz. Wystarczy zaledwie kilka kliknięć, aby zainstalować apkę na Androidzie oraz iOS, a do tego na start gracze mogą odebrać jeden z trzech bonusów powitalnych. Co prawda nie możemy spodziewać się specjalnego bonusu za pobranie aplikacji, ale i tak warto z niej skorzystać ze względu na jej funkcjonalność oraz komfort użytkowania.

888starz Aplikacja Mobilna
0.0
(0)
Oceń aplikację!

FAQ

Wszystkie informacje na temat udostępnianych bonusów można znaleźć w zakładce z promocjami.

Tak, apka mobilna 888starz działa bez problemu na Androidzie i będzie można ją uruchomić na zdecydowanej większości urządzeń z tym systemem.

Jak najbardziej tak! Apka wymaga w tym celu jedynie pobrania i zainstalowania osobnej aplikacji o nazwie Testflight.