Freebet na start do 200 PLN
4.7
(35)
Oszacowanie

Aplikacja mobilna Betcris już jest! Sprawdzamy z czego słynie!

Aplikacja Betcris jest już dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android. Pobierz ją i przekonaj się o jej wszystkich korzyściach!
Freebet na start do 200 PLN
Pobierz w Google Play Pobierz w App Store

Aplikacja Betcris

Młody bukmacher Betcris, stając na wysokości zadania, udostępnia swoim klientom aplikację mobilną, dzięki której nie muszą logować się na stronie buka, korzystając z komputera. Teraz, aby obstawiać wyniki wydarzeń sportowych, wystarczy im telefon, tablet lub inne urządzenie mobilne z systemem operacyjnym Android.

aplikacja mobilna legalnego bukmachera betcris

Zaprzęgnięci do pracy programiści, tworzący aplikację, również wykonali kawał dobrej roboty. I choć apka Betcris wciąż jest w fazie rozwoju, to z pomocą smartfona podłączonego do sieci, poprzez tę aplikację, można już wiele dokonać. W Betcris typujemy więc wyniki wydarzeń z każdego, dowolnego miejsca w kraju.

Czy Betcris ma aplikację mobilną?

Aplikacja mobilna Betcris dla Android i IOS

Aplikacja Betcris została już wzbogacona o wiele funkcji. Nie jest jednak w pełni sprawnym narzędziem. Pozostaje wciąż w fazie rozwoju, a klienci buka mogą liczyć na regularne aktualizacje. Co więcej, nie została ona przygotowana na telefony z systemem operacyjnym iOS, co eliminuje jej wykorzystanie na telefonach i urządzeniach firmy Apple. Mimo to każdy z klientów bez przeszkód może korzystać także z wersji mobilnej witryny tego legalnego bukmachera.

Możemy być pewni, że Betcris przykłada wszelkich starań, aby jego aplikacja stała się w pełni funkcjonalnym narzędziem do typowania wyników wydarzeń sportowych. Już dziś jest to dobrze funkcjonująca aplikacja mobilna, która daje spore możliwości, a to dopiero początek, bo apka weszła na rynek dość niedawno! Z jej pomocą skorzystamy z szerokiej oferty zakładów sportowych, dokonamy cashoutu i sięgniemy po przysługujące nam promocje. Zrobimy to w podróży, w pracy, w kawiarni czy restauracji. W dowolnym miejscu, gdzie zabierzemy ze sobą telefon z dostępem online.

Betcris aplikacja pozwala typować wyniki wydarzeń sportowych w wielu kategoriach. Z jej udziałem wytypujemy wyniki zdarzeń w ulubionych sportach, poczynając od piłki nożnej, przez koszykówkę, siatkówkę, tenis i wiele innych sportów. Swój kupon stworzymy w ciągnącym się korku czy podczas przerwy śniadaniowej w pracy. Nie będziemy też zmuszeni do korzystania z komputera, laptopa czy notebooka. Wystarczy nam urządzenie mobilne z systemem Android 8.0, przykładowo tablet, którego transportu dokonamy w kieszeni własnej marynarki.

Jak pobrać aplikację na androida?

Na razie aplikacja nie jest dostępna w sklepie Google Play czy App Store, ale nie oznacza to, że nie pojawi się tam w niedalekiej przyszłości. Dajmy im czas!

Zobacz jak pobrać aplikację mobilną Betcris krok po kroku.

Instalacja Betcris na Androidzie

Zobacz jak przebiega proces instalacji aplikacji Betcris na urządzeniach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 3 min
 1. 1

  Strona bukmachera

  Przejdź na stronę betcris.pl

  Strona bukmachera

 2. 2

  Zakładka Aplikacji

  Rozwiń po prawej listę i wybierz „Aplikacja Mobilna”

  Zakładka Aplikacji

 3. 3

  Pobierz

  Przewiń poniżej i wciśnij „Pobierz dla Androida” po czym zezwól na pobranie.

  Pobierz

 4. 4

  Uruchom

  Otwórz pobrany plik z aplikacją Betcris.

  Uruchom

 5. 5

  Zgoda instalacji

  Wyraź zgodę na instalację apki na swoim urządzeniu.

  Zgoda instalacji

 6. 6

  Instalacja zakończona

  Po ukończeniu instalacji wciśnij „Otwórz”

  Instalacja zakończona

 7. 7

  Korzystaj do woli!

  Gotowe! Możesz w pełni korzystać z oferty bukmachera przy użyciu aplikacji mobilnej!

  Korzystaj do woli!

Wersja mobilna strony internetowej Betcris

Wersja mobilna legalnego bukmachera Betcris

Mobilna wersja strony internetowej bukmachera pozwala skorzystać z pełni funkcjonalności strony buka na urządzeniach mobilnych. Różni się od aplikacji mobilnej tym, że korzystając z niej, nie ma konieczności instalacji żadnych plików na urządzeniu ani dokonywania zmian w ustawieniach systemowych urządzenia. Na stronie mobilnej otrzymujemy pełen dostęp do funkcjonalności strony internetowej buka i choć jest ona przystosowana do przeglądania na mniejszym ekranie, to aplikacja może okazać się od niej bardziej intuicyjna. Ponadto aplikacje są tworzone po to, by w pierwszej kolejności umożliwić graczom dostęp do ulubionych narzędzi, zaś wersji mobilnej nie możemy przystosować do własnych celów.

Taka wersja mobilna witryny buka z pewnością zachęci do korzystania z oferty bukmachera posiadaczy telefonów i urządzeń mobilnych firmy Apple. Za jej pośrednictwem i z powodu braku aplikacji na ten system operacyjny, będą oni mogli typować wyniki wydarzeń sportowych w dowolnej chwili z dowolnego miejsca. Wszędzie tam, gdzie znajdą sieć.

Mobilna wersja witryny, cechując się tą samą funkcjonalnością co witryna internetowa buka, na tym etapie prac nad aplikacją Betcris, wciąż wyróżnia się większą funkcjonalnością. Choć apka jest stale rozwijana, to w wersji mobilnej jak dotąd możemy po prostu więcej. Mimo to gracze, którzy lubią mieć swoje ulubione kategorie zawsze pod ręką, którzy nie lubią długiego poszukiwania i przeglądania, którzy typują w locie, powinni raczej korzystać z apki. Jest ku temu wiele powodów, przez które typowanie w aplikacji jest znacznie szybsze i bardziej intuicyjne. 

Bonusy i promocje Betcris

W promocyjnych ofertach polskich legalnych buków można naprawdę sporo zyskać. Podobnie jest w Betcris, gdzie sportowi fani dostają szansę na sięgnięcie po bonusy niemal każdego dnia. Jest tak z ofertą gry bez podatku albo z boostami podwyższającymi kursy kuponów i cashbackami, freebetami czy innymi dodatkami otrzymywanymi za zawieranie zakładów bukmacherskich w różnych kategoriach sportowych.

Wśród oferty promocyjnej króluje oczywiście bonus na start, wraz z którym sięgniemy nawet po 500 zł cashbacku wtedy, gdy pierwszy postawiony kupon okaże się chybiony. Dzięki jego ubezpieczeniu albo zgarniemy wygraną, albo pocieszymy się wysokim zwrotem.

Bonusy mobilne u legalnego bukmachera Betcris

Tym sposobem już na starcie gramy swój pierwszy zakład bukmacherski niemal bez ryzyka. Oczywiście w zależności od stawki, za jaką go poślemy. Skorzystamy z pełni przysługującego nam cashbacku, gdy zagramy za większą pulę. Damy sobie także teoretyczną możliwość na wyższą wygraną, gdy typowane przez nas wyniki okażą się prawidłowe.

Aby sięgnąć po cashback na start, wystarczy grać kuponem SOLO lub AKO ze stawką minimum 20 zł. Typujemy tak zdarzenia z oferty prematch i LIVE po minimalnym kursie 1.80 z dowolnym zdarzeniem w wymienionych kategoriach. Co równie istotne z oferty skorzystamy dopiero wtedy, gdy dokonamy pełnej weryfikacji konta gracza. Nie otrzymamy więc cashbacku, kiedy gramy, wciąż korzystając z konta tymczasowego.

promocje u bukmachera Betcris

Otrzymanymi bonusowymi środkami obrócimy 3-krotnie, zawierając zakłady AKO z minimum 3 zdarzeniami typowanymi w ofercie przedmeczowej i LIVE po minimalnym kursie pojedynczego zdarzenia równym 1,30. Poprzez spełnienie tych regulaminowych wymagań będziemy mogli wypłacić bonusowe środki.

Promocyjny sezon w Betcris nigdy się nie kończy. Po bonusy sięgają tu nowi klienci i stali bywalcy. Bukmacher zawsze ma w swojej ofercie bonus, który spodoba się większości. Jedni sięgają po freebet za grę w esporcie, a inni maksymalizują teoretyczne wygrane, korzystając z wyższych stawek w grze bez podatku.

Dla każdego z fanów Betcris przygotował więc solidną ofertę promocyjną, z której zdecydowanie warto jest korzystać. Dobrze jest też śledzić promocyjną zakładkę, bo gdy jedne promocje się kończą, w ich miejsce szybko wskakują nowe. Często tworzone na specjalne wydarzenia sportowe, które odbywają się w krótkich odstępach czasu.

Czy w Betcris są bonusy za typowanie w aplikacji mobilnej?

Bukmacher Betcris nie przygotował specjalnej oferty dla klientów mobilnych. Mimo to, rejestrując się i weryfikując dane osobowe za pośrednictwem aplikacji, nowi gracze mogą skorzystać z oferty na start. Po większe promocje sięgną ci, którzy zarejestrują się z wykorzystaniem specjalnego kodu promocyjnego. Typując wyniki zdarzeń za pośrednictwem aplikacji korzystamy także z pełni pozostałej oferty promocyjnej bukmachera. Aby nie przegapić nowo powstających bonusów, dobrze jest podczas rejestracji konta zaznaczyć wszelkie zgody marketingowe, które również upoważniają nas do korzystania z promocji. 

Jak się zarejestrować w Betcris w aplikacji mobilnej Betcris?

Rejestracja konta w Betcris jest niezwykle prosta i intuicyjna. W pierwszej kolejności tworzymy tam konto tymczasowe, które ma duże ograniczenia. Możemy się nim posługiwać w ciągu 90 dni od czasu pierwszej rejestracji. Ponadto maksymalną kwotą wpłat jest suma 5000 zł.

Aby znieść ograniczenia konta tymczasowego, konieczna jest weryfikacja danych osobowych wraz z przesłaniem zdjęć lub skanów dowodu tożsamości. Tworząc stałe konto gracza, dajemy sobie szansę gry sposobem, jaki nam najbardziej pasuje, za stawki, które nie będą nas ograniczać. Ponadto skorzystamy także z pełnej oferty promocyjnej legalnego bukmachera Betcris.

Rejestracja w aplikacji mobilnej Betcris

Aby zarejestrować konto tymczasowe w aplikacji, należy trzymać się kilku prostych kroków:

 1. Wejść na mobilną stronę buka z wykorzystaniem urządzenia mobilnego
 2. Ściągnąć aplikację mobilną.
 3. Zainstalować ją na swoim urządzeniu (uprzednio umożliwić instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł)
 4. Otworzyć aplikację.
 5. Kliknąć button „Zarejestruj się”.
 6. Wprowadzić: e-mail, login, hasło, nr telefonu oraz podać kod promocyjny.
 7. Pobierać i wpisać przesłany nam kod weryfikacyjny SMS.
 8. Kontynuować wedle instrukcji.
 9. Uzupełnić imię i nazwisko, podać własny PESEL, obywatelstwo, źródło środków przeznaczonych na grę.
 10. Podać limity gry i datę urodzenia.
 11. Zapoznać się i zaakceptować regulamin i zgody.
 12. Potwierdzić rejestrację.

Instalacja oprogramowania, apki Betcris i rejestracja konta tymczasowego nie powinny być problemem. Wystarczy trzymać się kilku prostych kroków, by tego dokonać. Aby znieść ograniczenia konieczna będzie weryfikacja danych osobowych. Mamy na nią 90 dni od dnia założenia konta tymczasowego. Po jej wykonaniu wypłacimy wygrane i skorzystamy z pełnej oferty promocyjnej buka. Także wytypujemy wyniki wydarzeń po nielimitowanych stawkach, które wydają się nam rozsądne.

Podsumowanie: Czy powinienem korzystać z aplikacji mobilnej Betcris?

Wraz z instalacją i rejestracją w aplikacji mobilnej Betcris sięgamy po przysługujące nam bonusy. W aplikacji mamy dostęp do tworzenia zakładów łańcuchów oraz edycji zakładów sportowych. Ponadto korzystamy z opcji cash out czy boostów, dzięki którym maksymalizujemy teoretyczne wygrane na zawieranych zakładach. To wszystko zdecydowanie działa na plus aplikacji, która jak na razie jest wciąż we wczesnym stadium rozwoju. W aplikacji mamy także dostęp do czatu na żywo oraz formularzy kontaktowych, dzięki którym skontaktujemy się z supportem.

Opinie o aplikacji buka są dość pozytywne. Zdecydowana większość korzystających z niej klientów jest zadowolona z tego rozwiązania. To dobry prognostyk na przyszłość i dalszy rozwój apki.

Wśród minusów z całą pewnością wytkniemy brak usługi aplikacji mobilnej dla telefonów z systemem operacyjnym iOS. Ponadto nie skorzystamy z pełni funkcjonalności strony internetowej. I choć Betcris aplikacja mobilna wciąż się rozwija, to na pełnię jej funkcjonalności z całą pewnością przyjdzie nam nieco poczekać.

Aplikacja mobilna Betcris już jest! Sprawdzamy z czego słynie!
4.7
(35)
Oceń aplikację!

FAQ

Wystarczy zalogować się w aplikacji i wybrać typ jednego lub kilku wydarzeń sportowych. Typy automatycznie zostaną dodane do nowego kuponu.

Betcris już udostępnił i wciąż rozwija własną aplikację na telefony z systemem Android.

W ofercie dla nowych klientów Betcris przygotował 500 zł cashbacku oraz więcej promocji, po które sięgniemy podczas rejestracji wykorzystując kod promocyjny.

Komentarze

0

up