Freebety na start do 1400 PLN

4.7 / 5. 36

Oszacowanie

Aplikacja Betcris mobile - wszystko, co musisz o niej wiedzieć!

Aplikacja Betcris jest już dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android, a także iOS. Sprawdź naszą recenzję i opinie, a następnie przekonaj się o jej wszystkich korzyściach! Czy warto ją pobrać na swoje urządzenie przenośne?
Pakiet 5 freebetów do 1400 PLN
Pobierz w Google Play Pobierz w App Store

Aplikacja Betcris – pobierz na Android i iOS

Kiedy na polski rynek bukmacherski wchodzi nowy bukmacher, zwykle nie od razu udostępnia swoim klientom aplikację mobilną. Podobnie było w przypadku marki Betcris. Użytkownikom przyszło chwilę zaczekać, ale w końcu apka pojawiła się w ofercie tego operatora zakładów sportowych. Pora zatem sprawdzić, jak działa aplikacja Betcris – przyjrzyjmy się jej najciekawszym funkcjom, a także najlepszym zaletom.

aplikacja mobilna legalnego bukmachera betcris

Aplikacja Betcris – najważniejsze informacje

Przygotowana przez Betcris aplikacja mobilna na telefony i tablety jest głównym bohaterem naszej recenzji. Zanim jednak przejdziemy do drobiazgowej analizy poszczególnych jej elementów, zacznijmy od paru podstawowych danych. Jest to bowiem jeden z najmłodszych polskich legalnych buków, więc nie każdy mógł mieć z nim do czynienia. Nie zmienia to jednak faktu, że zdecydowanie warto dać mu szansę, gdyż oferta operatora stoi na bardzo wysokim poziomie. Serwis ten stale się rozbudowuje i to samo możemy powiedzieć o jego aplikacji, której dane techniczne są następujące:

Zakłady bukmacherskie:Aplikacja Betcris
Dostępność aplikacji:Android, iOS
Rozmiar aplikacji:22 MB / 67 MB
Języki w aplikacji:polski
Waluta:PLN

Aplikacja Betcris – jak pobrać?

Zacznijmy od tego, że bukmacher Betcris w końcu przygotował aplikację mobilną zarówno dla systemu Android, jak również iOS. Należy jednak pamiętać o jakże różnych procesach instalacyjnych, które funkcjonują w oparciu o oba wymienione systemy operacyjne. Aplikacja Betcris na Androida czeka na Ciebie na stronie bukmachera, podczas gdy Betcris App dla iOS możesz pobrać bezpośrednio ze sklepu App Store. W poniższej sekcji pokażemy Ci, czym dokładnie różnią się od siebie oba procesy instalacyjne.

Jak pobrać aplikację na Androida?

Aplikacja Betcris dostępna jest już dla systemu Android, lecz próżno szukać jej w sklepie Google Play. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ tak wygląda polityka firmy Google, która nie chce mieć nic wspólnego z hazardem i bukmacherką. Nie ma jednak powodów do obaw, gdyż możesz w każdej chwili pobrać Betcris apk, czyli plik instalacyjny dla Androida, bezpośrednio ze strony bukmachera. Zobacz, jak następnie działa instalacja aplikacji bukmacherskiej krok po kroku.

Instalacja Betcris na Androidzie

Zobacz jak przebiega proces instalacji aplikacji Betcris na urządzeniach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 3 min
 1. 1

  Strona bukmachera

  Przejdź na stronę betcris.pl

  Strona bukmachera

 2. 2

  Zakładka Aplikacji

  Rozwiń po prawej listę i wybierz „Aplikacja Mobilna”

  Zakładka Aplikacji

 3. 3

  Pobierz

  Przewiń poniżej i wciśnij „Pobierz dla Androida” po czym zezwól na pobranie.

  Pobierz

 4. 4

  Uruchom

  Otwórz pobrany plik z aplikacją Betcris.

  Uruchom

 5. 5

  Zgoda instalacji

  Wyraź zgodę na instalację apki na swoim urządzeniu.

  Zgoda instalacji

 6. 6

  Instalacja zakończona

  Po ukończeniu instalacji wciśnij „Otwórz”

  Instalacja zakończona

 7. 7

  Korzystaj do woli!

  Gotowe! Możesz w pełni korzystać z oferty bukmachera przy użyciu aplikacji mobilnej!

  Korzystaj do woli!

Aplikacja Betcris Android wymagania

Kiedy sprawdzamy aplikacje bukmacherskie na Android, skupiamy się głównie na wygodzie obsługi i prostocie wykonania apki. W przypadku Betcris to właśnie te elementy urzekają nas najbardziej, ponieważ apka bukmachera posiada atrakcyjny design. Co więcej, charakteryzuje się również intuicyjnym interfejsem. Warto zaznaczyć, że działa ona na wszystkich urządzeniach z Androidem w minimalnej wersji 8.0, a więc najstarsze telefony i tablety mogą mieć problem z jej funkcjonalnością.

Aplikacja Betcris urządzenia Android

Jeżeli chodzi o urządzenia mobilne, na których aplikacja Betcris mobile działa najlepiej, to warto zaopatrzyć się w nieco nowszy sprzęt. Apka pracuje najsprawniej na sprzęcie o parametrach podobnych do modeli Samsung Galaxy S22, S21, S20; Google Pixel 7, 7 PRO; Samsung Galaxy A53, A13; Motorola Moto G, G60; Huawei P50, P40, P30. Ważne jest, aby mieć wystarczająco dużo pamięci operacyjnej, a także miejsca na dysku, żeby zapewnić sobie sprawne korzystanie z zasobów Betcris apk.

Aplikacja Betcris iOS – jak pobrać?

Na początku aplikacja Betcris iOS dostępna była wyłącznie na stronie bukmachera, lecz teraz możesz pobrać ją już bezpośrednio ze sklepu App Store. Link bezpośredni znajdziesz na portalu Betcris w zakładce „Aplikacja mobilna”. W przypadku sprzętu marki Apple, pobieranie i instalacja Betcris App jest znacznie łatwiejszym procesem, który opisujemy poniżej.

Instalacja Betcris na iOS

Zobacz jak przebiega proces instalacji aplikacji Betcris na urządzeniach z systemem iOS.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 3 min
 1. 1

  Strona bukmachera

  Przejdź na stronę betcris.pl

  Strona bukmachera

 2. 2

  Zakładka Aplikacji

  Rozwiń po prawej listę i wybierz „Aplikacja Mobilna”

  Zakładka Aplikacji

 3. 3

  Pobierz

  Przewiń poniżej i wciśnij „Pobierz z App Store” i zainicjuj pobieranie ze sklepu Apple.

  Pobierz

 4. 4

  Uruchom

  Otwórz plik instalacyjny na swoim urządzeniu iPhone lub iPad.

  Uruchom

 5. 5

  Proces instalacji

  Instalacja Betcris App odbywa się samoczynnie w tle.

  Proces instalacji

 6. 6

  Instalacja zakończona

  O zakończeniu instalacji poinformuje Cię powiadomienie push z systemu iOS.

  Instalacja zakończona

 7. 7

  Korzystaj do woli!

  Gotowe! Możesz w pełni korzystać z oferty bukmachera przy użyciu aplikacji mobilnej!

  Korzystaj do woli!

Betcris aplikacja iOS – wymagania

Aplikacje bukmacherskie iPhone mają to do siebie, że powstają zwykle w drugiej kolejności, dopiero po sukcesie apki na Androida. Nie inaczej było w przypadku bukmachera Betcris, który najpierw udostępnił aplikację dla posiadaczy sprzętu marki Samsung, Xiaomi, Huawei, itp. Betcris App dla iOS, która jest już dostępna w sklepie App Store, wymaga oprogramowania w wersji minimum 12.1.

Betcris App urządzenia iOS

Na jakim sprzęcie marki Apple Betcris App będzie funkcjonować bez żadnych przeszkód? Oczywiście, że na najnowszym modelach! Zaliczają się do nich urządzenia iPhone 14, 13, 12, a także iPad Pro 6, iPad 10 czy iPad Air 5. Warto jednak zaznaczyć, że kluczem do sukcesu nie jest wersja telefonu i tabletu, natomiast aktualizacja oprogramowania iOS.

Aplikacja Betcris – najlepsze funkcje apki

Większość bukmacherskich aplikacji mobilnych na polskim rynku nie odbiega zbytnio od wyznaczonych trendów. Takie przynajmniej można wyciągnąć wnioski z korzystania z różnych apek. Diabeł tkwi jednak w szczegółach, a te powodują, że jedna aplikacja jest lepsza od drugiej. Tymi szczegółami są dodatkowe funkcje, jakie odpowiadają za najważniejsze mocne strony poszczególnych narzędzi mobilnych. Czy również aplikacja Betcris ma w sobie to „coś”? Sprawdźmy!

Kompletna oferta zakładów

Choć może wydawać się to na pozór błahe, to jednak pełen dostęp do wszystkich zakładów bukmacherskich z oferty operatora jest bardzo istotnym elementem aplikacji. W przypadku Betcris aplikacja mobilna pozwala bez trudu typować wszystko to, co znajdziesz także na stronie internetowej tej marki. Mowa zarówno o zakładach przedmeczowych, jak i na żywo, a także sportach wirtualnych czy grach karcianych.

Wygodny mobilny cashout

Cashout jest opcją, która pozwala graczowi na zamknięcie rozgrywanego kuponu jeszcze przed jego ostatecznym rozliczeniem. Ważne jednak, żeby kupon ten nie zawierał już przegranych zakładów. Aplikacja Betcris pozwala korzystać z wygodnego cashoutu mobilnego, który daje Ci jeszcze większą swobodę gry.

Funkcja Edytuj Zakład

Innowacyjna opcja u legalnego bukmachera Betcris działa także w jego aplikacji mobilnej. Mowa o możliwości edycji już postawionego zakładu. Dzieki tej funkcji, możesz dodawać lub usuwać zakłady na kuponach, które są w grze – opcja dotyczy zarówno zakładów przedmeczowych, jak też live.

Zakład Łańcuch

Ta funkcja w Betcris pozwala ustawiać zakłady na kuponie akumulacyjnym według własnego widzimisię. Ta selekcja ma jednak ogromne znaczenie, gdyż pozwala na powiększanie wygranych wraz z każdym poprawnym trafieniem. Bukmacher dodatkowo zabezpiecza kupon na wypadek przerwania łańcucha, gdyż pozwala wówczas zgarnąć dodatkowe środki.

Jak się zarejestrować w Betcris w aplikacji mobilnej Betcris?

Rejestracja konta w Betcris jest niezwykle prosta i intuicyjna. W pierwszej kolejności tworzymy tam konto tymczasowe, które ma duże ograniczenia. Możemy się nim posługiwać w ciągu 90 dni od czasu pierwszej rejestracji. Ponadto maksymalną kwotą wpłat jest suma 5000 zł.

Aby znieść ograniczenia konta tymczasowego, konieczna jest weryfikacja danych osobowych wraz z przesłaniem zdjęć lub skanów dowodu tożsamości. Tworząc stałe konto gracza, dajemy sobie szansę gry sposobem, jaki nam najbardziej pasuje, za stawki, które nie będą nas ograniczać. Ponadto skorzystamy także z pełnej oferty promocyjnej legalnego bukmachera Betcris.

Rejestracja w aplikacji mobilnej Betcris

Aby zarejestrować konto tymczasowe w aplikacji, należy trzymać się kilku prostych kroków:

 1. Strona www. Należy wejść na mobilną stronę buka z wykorzystaniem urządzenia mobilnego, a także ściągnąć aplikację mobilną. Następnie trzeba zainstalować apkę.
 2. Aplikacja Betcris. Otwórz Betcris App na swoim urządzeniu mobilnym.
 3. Rejestracja. Kliknij button „Zarejestruj się”, a następnie wpisz: e-mail, login, hasło, nr telefonu oraz kod promocyjny.
 4. Weryfikacja rejestracji. Pobierz i wpisz przesłany przez bukmachera kod weryfikacyjny SMS.
 5. Kolejne dane i limity. Wpisz swoje imię i nazwisko, podać własny PESEL, obywatelstwo, źródło środków przeznaczonych na grę, a także podaj limity gry i datę urodzenia.
 6. Zgody. Zapoznaj się i zaakceptuj regulamin, a także zgody marketingowe.
 7. Finalizacja. Potwierdź rejestrację, po czym przejdź do logowania i korzystaj z zasobów bukmachera.

Instalacja oprogramowania, apki Betcris i rejestracja konta tymczasowego nie powinny być problemem. Wystarczy trzymać się kilku prostych kroków, by tego dokonać. Aby znieść ograniczenia konieczna będzie weryfikacja danych osobowych. Mamy na nią 90 dni od dnia założenia konta tymczasowego. Po jej wykonaniu wypłacimy wygrane i skorzystamy z pełnej oferty promocyjnej buka. Także wytypujemy wyniki wydarzeń po nielimitowanych stawkach, które wydają się nam rozsądne.

Bonusy i promocje Betcris

W promocyjnych ofertach polskich legalnych buków można naprawdę sporo zyskać. Podobnie jest w Betcris, gdzie sportowi fani dostają szansę na sięgnięcie po bonusy niemal każdego dnia. Jest tak z ofertą gry bez podatku albo z boostami podwyższającymi kursy kuponów i cashbackami, freebetami czy innymi dodatkami otrzymywanymi za zawieranie zakładów bukmacherskich w różnych kategoriach sportowych.

Bonusy mobilne u legalnego bukmachera

W Betcris bonus powitalny to pakiet bonusów, na który składa się aż 5 promocji związanych z 5 kolejnymi depozytami. Bonusy te to darmowe zakłady freebet, a każdy z nich nalicza się do konta gracza dopiero po zrealizowaniu określonych regulaminem wytycznych. Należy zagrać za wskazaną tam wartość po kursie 1.8, natomiast freebet wykorzystać można na zakłady SOLO o tym samym kursie minimalnym.

Zobacz, jak odebrać bonus powitalny Betcris również w aplikacji mobilnej:

 1. Rejestracja. Załóż konto w aplikacji mobilnej Betcris.
 2. Kod bonusowy. Podczas uzupełniania formularza rejestracyjnego podaj odpowiedni kod promocyjny.
 3. Logowanie. Zaloguj się na swoje nowo utworzone konto.
 4. Wpłata depozytu. Wpłać pieniądze na swoje konto, żeby odblokować dostęp do pakietu powitalnego.

Czy w Betcris są bonusy za typowanie w aplikacji mobilnej?

Bukmacher Betcris nie przygotował specjalnej oferty dla klientów mobilnych. Mimo to, rejestrując się i weryfikując dane osobowe za pośrednictwem aplikacji, nowi gracze mogą skorzystać z oferty na start. Po większe promocje sięgną ci, którzy zarejestrują się z wykorzystaniem specjalnego kodu promocyjnego. Typując wyniki zdarzeń za pośrednictwem aplikacji korzystamy także z pełni pozostałej oferty promocyjnej bukmachera. Aby nie przegapić nowo powstających bonusów, dobrze jest podczas rejestracji konta zaznaczyć wszelkie zgody marketingowe, które również upoważniają nas do korzystania z promocji. 

Aplikacja Betcris a zakłady bukmacherskie

Co opłaca się już teraz obstawiać w mobilnej aplikacji Betcris? Selekcja najbardziej rozchwytywanych rynków zakładów jest w aplikacja dość rozbudowana, zatem wszyscy gracze powinni znaleźć dla siebie coś unikatowego. Co ważne, u tego bukmachera można liczyć na naprawdę atrakcyjne warunki gry, co dotyczy również kursów bukmacherskich. Aplikacja Betcris to miejsce, gdzie gracze najchętniej typują zakłady piłkarskie, tenisowe, koszykarskie, a także siatkarskie.

Piłka nożna w aplikacji Betcris

Aplikacja Betcris daje możliwość szybkiego i komfortowego typowania meczów piłki nożnej zarówno na tablecie, jak również na telefonie. Bogata oferta sprawia, że każdy futbolowy entuzjasta znajdzie swoją ulubioną niszę. Aktualnie najpopularniejsze rozgrywki piłkarskie to:

 • Ekstraklasa
 • Premier League
 • Ligue 1
 • Bundesliga
 • Liga Mistrzów
 • Liga Europy

Tenis w aplikacji Betcris

Sukcesy Igi Świątek i Huberta Hurkacza sprawiły, że gracze coraz chętniej zaczęli obstawiać zakłady tenisowe. Dotyczy to również apki Betcris, gdzie znajdziesz sporo ciekawych zakładów na tenis ziemny. Największym zainteresowaniem cieszą się następujące wydarzenia:

 • Turnieje Wielkiego Szlema (French Open, Australian Open, Wimbledon, US Open)
 • Rozgrywki ITF

Koszykówka w aplikacji Betcris

Również zakłady koszykarskie sprawiają, że aplikacja Betcris jest popularna wśród fanów bukmacherki. Każdy, kto lubi obstawiać kosza na telefonie czy tablecie, może tutaj z powodzeniem przeglądać liczne zakłady związane z tą dyscypliną. Do najchętniej wybieranych rozgrywek koszykarskich należą:

 • NBA
 • WNBA
 • EBL
 • Euroliga

Siatkówka w aplikacji Betcris

Betcris aplikacja mobilna to jedno z ulubionych miejsc do obstawiania siatkówki wśród polskich fanów tego sportu. Nie dziwi zatem fakt, że dyscyplina ta zajmuje wysokie miejsce w rankingu bukmachera. Entuzjaści siaty zazwyczaj sięgają tutaj po następujące rozgrywki:

 • Plus Liga
 • Liga Europy Środkowej
 • Superliga
 • Liga A
 • Bundesliga

Aplikacja Betcris – płatności mobilne

Stworzona przez deweloperów Betcris aplikacja na telefon zapewnia wygodną możliwość wpłacania depozytów na konto gracza. Odbywa się to za pomocą nowoczesnych metod płatności, zaś te dostępne są w obu wersjach apki bukmachera. Choć poniższa lista opcji wpłaty nie jest bardzo rozbudowana, to jednak Betcris App pozwala na błyskawiczne księgowanie, co jest sporym plusem apki:

Metoda płatnościLimity (min – max)Czas realizacji
BLIK10 PLN – 40 000 PLNNatychmiast
Przelewy2410 PLN – 40 000 PLNNatychmiast
PayU10 PLN – 40 000 PLNNatychmiast
BlueMedia10 PLN – 40 000 PLNNatychmiast
Tpay10 PLN – 40 000 PLNNatychmiast
Karta płatnicza10 PLN – 40 000 PLNNatychmiast

Jak wpłacić depozyt w aplikacji Betcris?

W aplikacji Betcris wpłata mobilna jest niezwykle intuicyjna, ponieważ wystarczy postępować według poniższych wskazówek:

 1. Logowanie. Zaloguj się na swoje konto gracza.
 2. Wpłata. Przejdź do sekcji wpłat na profilu bukmacherskim.
 3. Metoda. Wybierz opcję wpłaty, jakiej chcesz użyć do zasilenia konta.
 4. Kwota. Podaj deklarowaną wartość finansową swojej wpłaty.
 5. Finalizacja. Postępuj zgodnie z wytycznymi pośrednika płatności, żeby sfinalizować transkację.

Jak wypłacić wygrane w aplikacji Betcris?

Zgodnie z przepisami, bukmacher Betcris wypłaty udostępnia wyłącznie na konto bankowe podane podczas weryfikacji danych osobowych. Przelew zwycięskich środków zlecisz w następujący sposób:

 1. Logowanie. Zaloguj się do Betcris App.
 2. Wypłata. Przejdź do wypłat na swoim koncie bukmacherskim.
 3. Metoda. Zaznacz chęć uwolnienia wygranych środków finansowych.
 4. Kwota. Podaj wysokość wypłacanych pieniędzy.
 5. Finalizacja. Zaczekaj chwilę na przetworzenie zlecenia, a następnie na zaksięgowanie przelewu.

Jak obstawiać zakłady w Betcris App?

Mobilna aplikacja Betcris to miejsce, gdzie obstawianie zakładów bukmacherskich jest niezwykle intuicyjne. Apka bukmachera zapewnia sprawne i szybkie działanie, szczególnie w zakresie zakładów przedmeczowych. W przypadku gry live, można czasami napotkać drobne problemy z odświeżaniem systemu. Niemniej jednak, sam proces obstawiania zakładów i kuponów jest bardzo przyjazny. zobacz, jak krok po kroku założyć się z bukmacherem Betcris w aplikacji:

 1. Logowanie. Wejdź na swoje konto gracza w apce Betcris.
 2. Dyscyplina. Sprawdź, jakie zakłady są aktualnie dostępne w poszczególnych kategoriach, które Cię interesują.
 3. Wydarzenie. Wybierz mecz, jaki planujesz typować, a potem kliknij w kurs zakładu, żeby dodać go do kuponu.
 4. Kupon. Dorzucaj następne zakłady do kuponu AKO, albo też zatrzymaj się na kuponie SOLO.
 5. Stawka. Zaznacz, za jakie pieniądze chcesz zagrać swój kupon.
 6. Finalizacja. Kliknij przycisk obstawiania zakładów na swoim kuponie, żeby go zagrać.

Wersja mobilna strony internetowej Betcris

Wersja mobilna legalnego bukmachera

Mobilna wersja strony internetowej bukmachera pozwala skorzystać z pełni funkcjonalności strony buka na urządzeniach mobilnych. Różni się od aplikacji mobilnej tym, że korzystając z niej, nie ma konieczności instalacji żadnych plików na urządzeniu ani dokonywania zmian w ustawieniach systemowych urządzenia. Na stronie mobilnej otrzymujemy pełen dostęp do funkcjonalności strony internetowej buka i choć jest ona przystosowana do przeglądania na mniejszym ekranie, to aplikacja może okazać się od niej bardziej intuicyjna.

Aplikacja Betcris vs wersja mobilna strony

Aplikacja Betcris działa szybciej od wersji mobilnej strony, nie ma problemów z odświeżaniem, a także wolniej „zżera” baterię w urządzeniu przenośnym. Wszystkie te zalety sprawiają, że warto „przesiąść się” na apkę. Najważniejsze różnice pomiędzy obiema wersjami bukmachera zebraliśmy poniżej:

BetcrisWersja mobilnaAplikacja mobilna
Dodatkowy bonusXX
Najważniejsze rzeczy pod rękąX
Ulubione kategorie sportowe pod rękąX
Dodatkowe funkcjonalnościX
Intuicyjność rozwiązaniaX
Możliwość przystosowania do własnych upodobańX
Obstawianie społecznościoweXX
Błyskawiczne powiadomieniaX
Możliwość rejestracji i korzystania z bonusów
Płatności
Podgląd wydarzeń LIVE
Dostęp do statystyk
Pobierz aplikację mobilną Betcris!

Aplikacja Betcris – czy warto z niej korzystać?

Krótko i na temat: zdecydowanie tak! Aplikacja Betcris mobile jest warta pobrania oraz instalacji, jeżeli chcesz wygodniej korzystać z zasobów tego bukmachera. Apka oferuje pełen dostęp do oferty zakładów, daje możliwość korzystania z bonusów, a także podgląd statystyk live. Choć brakuje tutaj jeszcze transmisji na żywo czy też innych dodatkowych funkcji, to przygotowana przez Betcris aplikacja mobilna naprawdę daje radę. Jeżeli tylko deweloperzy będą ją na bieżąco aktualizować, będzie to jedna z najlepszych aplikacji bukmacherskich w Polsce.

Aplikacja Betcris mobile - wszystko, co musisz o niej wiedzieć!
4.7
(36)
Oceń aplikację!

FAQ

Wystarczy zalogować się w aplikacji i wybrać typ jednego lub kilku wydarzeń sportowych. Typy automatycznie zostaną dodane do nowego kuponu.

Betcris już udostępnił i wciąż rozwija własną aplikację na telefony z systemem Android.

W ofercie dla nowych klientów Betcris przygotował pakiet freebetów o łącznej wartości 1400 PLN oraz więcej promocji, po które sięgniemy podczas rejestracji wykorzystując kod promocyjny.

Komentarze

0