Bogactwo promocji
4.8
(36)
Oszacowanie

Betfan aplikacja - pobieranie, rejestracja, bonus i funkcje apki w jednym miejscu!

Ulubione zakłady zawsze pod ręką - teraz to możliwe. Sprawdź, dlaczego aplikacja Betfan jest tak chętnie wybierana przez graczy!
100% od depozytu do 1000 PLN

Aplikacja Betfan

Rynek legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce szacuje się na ok. 800 milionów złotych. Nie dziwi zatem nikogo, że mamy sporą konkurencję, która zawsze wychodzi na dobre klientom. Jednym z pretendentów rynku jest BETFAN, który zapowiada, że ich aplikacja będzie nosić miano najlepszej na rynku. Prawda czy fałsz? Sprawdzamy!

Aplikacja mobilna legalnego bukmachera Betfan

Jak pobrać aplikację BETFAN?

Pierwsza myśl jaka przychodzi nam wszystkim do głowy to prawdopodobnie sklep App Store lub Google Play. Niestety sprawa nie jest taka prosta, jak mogłoby się wydawać. Wszystko za sprawą polityki Google, która nie jest otwarta na oferty firm bukmacherskich. Wynikiem tego jest brak apki we wspomnianym Google Play. W celu pobrania udamy się na oficjalną stronę BETFAN. Konkurencja w postaci Apple jest bardziej otwarta i aplikacja będzie do pobrania w App Store.

Instalacja apki Betfan na Androidzie

Sprawdź jak przebiega proces instalacji aplikacji Betfan na urządzeniach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 3 min
 1. 1

  Strona bukmachera

  Na swoim smartfonie lub tablecie wejdź na stronę internetową BetFan.

  Strona bukmachera

 2. 2

  Zakładka Aplikacji

  Przewiń na sam dół strony i wciśnij baner z napisem „Gotowy na bonusy z naszą aplikacją BETFAN POBIERZ”.

  Zakładka Aplikacji

 3. 3

  Uruchom

  Otwórz pobrany plik instalacyjny z aplikacją Betfan.

  Uruchom

 4. 4

  Zgoda instalacji

  Wyraź zgodę na instalację apki na swoim urządzeniu.

  Zgoda instalacji

 5. 5

  Instalacja zakończona

  Po ukończeniu instalacji wciśnij przycisk „Otwórz”

  Instalacja zakończona

 6. 6

  Korzystaj do woli!

  Brawo! Możesz już w pełni korzystać z apki Betfan i zalogować się na swoje konto lub utworzyć nowe!

  Korzystaj do woli!

Wymaganie sprzętowe dla Androida

Testowana wersja apki to 1.0. Sam plik instalacyjny jest bardzo mały – zaledwie 2,79 MB. Po zakończonej instalacji rozmiar wynosi 6,62 MB. Ta wartość będzie się zmieniać – dane oraz pamięć cache zajmują dodatkowe miejsce. W razie konieczności, dwa ostatnie parametry można jednak wyczyścić. Systemy operacyjne to w tym przypadku wymagany Android z aktualizacją minimum 6.0. To update z października 2015, więc prawie żadne wyzwanie.

Jak pobrać na iOS?

Użytkownicy urządzeń marki Apple docenią bardziej otwartą politykę firmy, ponieważ mają dużo łatwiejsze zadanie. Co musimy zrobić krok po kroku.

Instalacja Betfan na iOS

Sprawdź jak wygląda proces instalacji aplikacji Betfan na urządzeniach z systemem iOS.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 1 min
 1. 1

  App Store

  Przejdź na urządzeniu Apple do sklepu App Store.

  App Store

 2. 2

  Wpisz Betfan

  Po wpisaniu nazwy bukmachera pojawi się BetFan aplikacja mobilna.

  Wpisz Betfan

 3. 3

  Pobierz i zainstaluj

  Wciśnij „Pobierz”, a aplikacja zostanie pobrana oraz automatycznie zainstalowana.

  Pobierz i zainstaluj

Wymaganie sprzętowe dla iOS

Podobnie jak w przypadku BETFAN Android, wymagania w zakresie miejsca są bardzo niewielkie – jedynie 4,4 MB. Pamiętamy jednocześnie, że ta wartość będzie się zmieniać. Większym wyzwaniem, przynajmniej w teorii, jest system. Potrzebujemy wersji iOS z aktualizacją co najmniej 14.4. To z kolei update z końca stycznia 2021. Na szczęście nie oznacza to, że musimy mieć telefon niewiele starszy, niż rok. Znakiem firmowym Apple jest wieloletnia aktualizacja swoich aparatów.

Jak pobrać dla Windows oraz innych platform?

BETFAN pamięta również o użytkownikach Huawei. Pomimo, że telefony tej firmy działają w systemie Android,  nie mają dostępu do produktów Google. W tym celu powstała aplikacja AppGallery, która pełni taką funkcję jak Google Play, czy App Store. BETFAN aplikacja jest tam dostępna. Pobranie oraz instalację przeprowadzimy sprawnie, na wzór rozwiązania z Apple.

Dla systemu Windows mamy udostępnioną standardową stronę www. Inne platformy mogą korzystać z wersji mobilnej. Uruchomi się automatycznie na wszystkich urządzeniach przenośnych.

Wymaganie sprzętowe dla Windows oraz innych platform

Dla wspomnianych urządzeń Huawei wymagania sprzętowe są takie, jak omówione wcześniej dla Androida. Pomimo braku współpracy z Google, Android pozostaje działającym systemem operacyjnym dla Huawei.

Dla Windowsa oraz inny platform nie ma żadnych precyzyjnych wymagań. Potrzebujemy jedynie sprawnej przeglądarki internetowej.

Funkcje aplikacji mobilnej BETFAN

W zakładce dotyczącej apki, na oficjalnej stronie BETFAN wskazuje dwie najważniejsze zalety. Możliwość korzystania w każdym miejscu na świecie oraz dostęp do pełnej oferty. Zaskoczyły nas akurat takie argumenty, ponieważ dostęp w każdym miejscu to cel istnienia większości aplikacji. Dostęp do pełnej oferty to natomiast standard wśród konkurencji. My wskazalibyśmy dodatkowo na:

 • Match Tracker. Nie jest to co prawda transmisja live, niemniej to rozwiązanie ma grono swoich zwolenników. To graficzny obraz wydarzeń meczowych. Entuzjaści różnego rodzaju gier typu manager sportowy na pewno poczują się jak w domu
 • STATSCORE. Rozbudowane statystyki to ułatwienie dla każdego gracza z duszą analityka, bazującego na twardych danych. Wszystko mamy w jednym miejscu
 • Szybkie płatności. BLIK, aplikacje bankowe, karta bankowa, ewentualnie tradycyjny przelew

Program bonusowy BETFAN

Bonusy mobilne u legalnego bukmachera Betfan

Szeroka konkurencja wymaga mocnych argumentów, które przyciągną klientów. W przypadku firm proponujących zakłady bukmacherskie są to niewątpliwie promocje. Jakie bonusy oferuje nam BETFAN?

 • Zakład bez ryzyka + Freebet. Oferta dla nowych graczy. Po rejestracji i wpłacie depozytu od 50 do 600 PLN otrzymujemy zwrot środków za przegrany zakład o stawce z tego przedziału. Dodatkowo mamy do wykorzystania Freebet o stawce 60 PLN, którego wygrana jest rozliczana na konto główne
 • Freebet 60 PLN za wpłatę 30 PLN. Oferta dla nowych graczy. Przy wpłacie minimum 30 PLN otrzymujemy do dyspozycji Freebet o wartości 60 PLN. Jedyne ograniczenie to maksymalny kurs 33.0, a wygrana jest rozliczona na konto główne
 • Bonus 1000 PLN od drugiej wpłaty. Przy drugiej wpłacie na konto otrzymujemy 100% bonusu. Przedział wpłat od 100 do 1000 PLN. Warunki przeniesienia bonusu to 3-krotny obrót, minimum 3 zdarzenia na kuponie o łącznym kursie co najmniej 2.5. Bonus ważny przez 14 dni
 • Więcej grasz, więcej masz. Promocja dostępna za regularną grę każdego tygodnia między czwartkiem, a środą. Dolny próg to 3 dni i bonus 10 PLN, górny 7 dni i bonus 79 PLN. Warunki to minimalny kurs kuponu 2.0, a pojedynczego zdarzenia 1.25. Bonus w formie Freebetów
 • Matchday Boost. Najważniejsze wydarzenia sportowe mogą liczyć na zwiększone kursy. Dostępne w kategorii „specjalne”  
 • Bet Builder. Możliwość zbudowania kuponu składającego się z kilku różnych zakładów dotyczących tego samego wydarzenia
 • Cashout. Możliwość wcześniejszego zakończenia zakładu dla minimalizacji ryzyka

Oferta kompletna jest jeszcze szersza. Do dyspozycji mamy liczne oferty czasowe oraz promki na gry karciane i sporty wirtualne.

Czy są bonusy za pobranie aplikacji?

Obecnie nie ma żadnej specjalnej promocji gratyfikującej pobranie aplikacji, ale oferta promocyjna jest dynamiczna, więc warto śledzić aktualności.

Jak zarejestrować konto w aplikacji mobilnej?

Rejestracja w aplikacji mobilnej Betfan

Proces nie jest skomplikowany, ani czasochłonny – udało nam się go przeprowadzić w ok. minutę. Oto jak wygląda krok po kroku:

 1. Uruchamiamy aplikację i wybieramy podświetloną na żółto opcję „otwórz konto”;
 2. Uzupełniamy podstawowe dane kontaktowe dla konta w pierwszym kroku i przechodzimy dalej;
 3. Następnie czas na nasze dane osobowe – wypełniamy i kontynuujemy;
 4. Na tym etapie to wszystko – możemy zalogować się do serwisu.

BETFAN wersja mobilna

Wersja mobilna uruchomi się na naszych urządzeniach automatycznie, nie musimy robić w tym celu niczego. Strona mobilna będzie wyglądała inaczej, niż w standardowym formacie www. Wynika to z tego, że posiada własne pliki i katalogi dla optymalnego działania. Rozdzielczość urządzeń takich jak telefon i tablet jest inna, niż dla tradycyjnych komputerów i laptopów, dlatego dla komfortu użytkowania potrzebujemy innego formatu. Poniżej porównanie odpowiednio strony głównej w wersji desktopowej oraz mobilnej.

Aplikacja mobilna vs Wersja mobilna

Jak można się domyślać, wszystkie rozwiązania mają swoje wady i zalety. Graficznie BETFAN aplikacja mobilna i wersja mobilna będą wyglądały tak samo. Taka sama organizacja zakładek oraz paneli. Nie tutaj należy szukać różnic i porównań. Strona mobilna powstała jako odpowiedź na początkowe problemy telefonów z obsługą stron internetowych. Po pierwsze, sam Internet nie zawsze był tak łatwo dostępny i sprawny jak dziś. Dodatkowo wspomniana wcześniej rozdzielczość. Do dzisiaj strony mobilne są bardzo popularne. Nie wymagają żadnej instalacji, uruchamiają się z automatu.

Aplikacja mobilna to po prostu usprawnienie. Jeśli korzystamy z jakiegoś serwisu incydentalnie, nie ma sensu instalować apki – strona będzie zupełnie w porządku. Jeśli jednak mówimy o kategorii zakłady bukmacherskie – obstawiamy spotkania na żywo, sprawdzamy regularnie wyniki – aplikacja będzie dla nas. A przede wszystkim dla naszego telefonu. Sprawność działania oraz optymalne zużycie baterii to aspekty, które programiści regularnie poprawiają.

Zalety aplikacji:

 • Zużywa mniej baterii
 • Szybciej działa
 • Jest regularnie poprawiana poprzez aktualizacje

Zalety wersji mobilnej:

 • Nie wymaga instalacji, ani nie zajmuje miejsca w naszym telefonie
Wersja mobilna legalnego bukmachera Betfan

Czy warto pobrać aplikację BETFAN?

Uważamy, że warto z kilku istotnych powodów. Jeśli jesteśmy regularnymi graczami, nie ma żadnego argumentu przeciw. BETFAN apka jest dostępna za darmo, mamy do dyspozycji taką samą ofertę i możliwości jak na stronie. Przy okazji nasza bateria z czasem nam podziękuje, a zakłady live dla których szybkość odświeżania jest bardzo ważna, będą przyjemniejsze.

Dodatkowo BETFAN sprawia wrażenie firmy, która naprawdę wie co robi. Jako cel stawiają sobie tezę ze wstępu – stworzenie najlepszej aplikacji na rynku. Jednocześnie mają świadomość, że do mety jeszcze trochę brakuje, ponieważ sami nazywają siebie pretendentem. Opinie użytkowników zdają się odzwierciedlać ten stan rzeczy. Średnia 4,3 w App Store i 10 miejsce w kategorii sport to solidny wynik w bezpośrednim sąsiedztwie czołówki. 

Oferta promocyjna, szczególnie dla nowych graczy, jest szeroka na tle konkurencji. Dodatkowo cała akcja promocyjna z Mariuszem Pudzianowskim, może się nam podobać lub nie. Nie sposób jednak zaprzeczyć, że jest spójna. A to zawsze dobry prognostyk.

Jest kilka małych minusów jak brak metody szybkiej weryfikacji tożsamości, chociażby za pomocą usługi MojeID lub instalowanie dla Androida (niezależne od bukmachera). W ostatecznym rozrachunku będziemy jednak z ciekawością obserwować rozwój serwisu BETFAN.

Betfan aplikacja - pobieranie, rejestracja, bonus i funkcje apki w jednym miejscu!
4.8
(36)
Oceń aplikację!

FAQ

W ustawieniach telefonu zezwalamy na instalację z nieznanych źródeł. Z oficjalnej strony pobieramy plik instalacyjny i postępujemy zgodnie ze wskazówkami portalu. 

W sklepie App Store odszukujemy aplikację i wybieramy „Pobierz”. Potwierdzamy tożsamość logując się do konta i kończymy instalację.

Wybieramy zdarzenie i rozwijamy kupon w prawym dolnym rogu. Ustawiamy naszą stawkę i zatwierdzamy przyciskiem „Zagraj”.

Tak. Do dyspozycji mamy zakład bez ryzyka do 600 PLN, Freebety o łącznej wartości do 200 PLN oraz bonus od depozytu drugiej wpłaty do 1000 PLN.

Komentarze

0

up