Wygodna aplikacja

4.9 / 5. 41

Oszacowanie

Aplikacja Betclic - recenzja, bonus i rejestracja konta!

Wśród legalnych polskich bukmacherów, aplikacja Betclic cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Czy rzeczywiście warto w niej obstawiać mecze? Zobacz naszą recenzję i przekonaj się o największych zaletach apki bukmacherskiej!
Cashback do 200 PLN

Aplikacja Betclic – pobierz na Android i iOS

Legalny polski bukmacher Betclic od wielu lat pozostaje jednym z ulubionych miejsc do obstawiania zakładów wśród polskich entuzjastów bukmacherki. Gracze często zwracają również uwagę na rozwiązania mobilne tego bukmachera. Pora zatem sprawdzić, jak wypada aplikacja Betclic w porównaniu do konkurencyjnych apek bukmacherskich na polskim rynku.

Aplikacja mobilna legalnego bukmachera

Aplikacja Betclic – najważniejsze informacje

Zanim przejdziemy do analizy funkcji, jakie posiada oferowana przez Betclic aplikacja do obstawiania, przyjrzeć się podstawowym danym na temat apki. Stojący za nią bukmacher to w końcu jeden z najpopularniejszych legalnych w Polsce operatorów zakładów wzajemnych, z powodzeniem realizujących swoją misję. Na rodzimym rynku funkcjonuje oficjalnie od 2019 roku, zaś jego oferta należy do jednych z najbardziej rozbudowanych w kraju. Bukmacher cieszy się sporym zainteresowaniem i popularnością, a te wynikają ze stabilnych funkcji oferowanych przez Betclic.

Najważniejsze informacje, jakimi charakteryzuje się aplikacja Betclic, to między innymi:

Zakłady bukmacherskie:Aplikacja Betclic
Dostępność aplikacji:Android, iOS
Rozmiar aplikacji:27 MB / 110 MB
Języki w aplikacji:polski
Waluta:PLN

Betclic aplikacja – jak ją pobrać?

W przypadku stworzonej przez Betclic aplikacji mobilnej mamy wybór pomiędzy wersją na Androida oraz iOS. Niestety, ale firma Google w swojej polityce zakłada, że aplikacje do obstawiania meczy nie mogą być udostępniane w sklepie Google Play. Betclic aplikacja mobilna będzie w tym wypadku do pobrania z oficjalnej strony. Łatwiej mają użytkownicy urządzeń Apple, którzy w prosty sposób załatwią wszystko w sklepie App Store.

Aplikacja Betclic – pobierz dla Androida

Ze względu na omawianą politykę Google, nie tylko nie znajdziemy apki w sklepie, ale będziemy również musieli skonfigurować ustawienia naszego telefonu i zezwolić na pobieranie z nieznanych źródeł. Na szczęście brzmi gorzej, niż w rzeczywistości jest.

Instalacja Betclic na Androidzie

Zobacz jak przebiega proces instalacji aplikacji Betclic na urządzeniach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 2 min
 1. 1

  Strona bukmachera

  Wejdź na mobilną wersję strony Betclic z poziomu telefonu lub tabletu.

  Strona bukmachera

 2. 2

  Zakładka Aplikacji

  Przewiń na dół strony i wciśnij przycisk „Pobierz apkę”

  Zakładka Aplikacji

 3. 3

  Uruchom

  Otwórz pobrany plik instalacyjny z aplikacją Betclic.

  Uruchom

 4. 4

  Zgoda instalacji

  Zezwól urządzeniu na instalację aplikacji.

  Zgoda instalacji

 5. 5

  Instalacja zakończona

  Po ukończeniu instalacji wciśnij „Otwórz”

  Instalacja zakończona

 6. 6

  Korzystaj do woli!

  Gotowe! Możesz zarejestrować się przy użyciu aplikacji lub zalogować się na swoje konto!

  Korzystaj do woli!

Wymagania systemowe dla Androida

Testowana wersja aplikacji to 5.49.0. Ilość potrzebnego miejsca to nieco ponad 17 MB. Te wartości należy jednak traktować referencyjnie – w trakcie użytkowania wielkość będzie się zmieniać. Na stronie nie znajdziemy informacji o wymaganej wersji Androida, ale analiza rynku sugeruje, że powinna być to co najmniej wersja 5 lub 6. To aktualizacje z końcówki 2014 i 2015 roku, więc raczej nie ma się czym przejmować.

Aplikacja Betclic Android urządzenia

Będąc posiadaczem telefonu lub tabletu z systemem Android możesz zastanawiać się, czy aplikacja Betclic zadziała na Twoim sprzęcie. Jak się okazuje, aplikacja mobilna Betclic funkcjonuje poprawnie głównie na nowszych modelach. Należą do nich między innymi Samsung Galaxy S22, S21, S20; Google Pixel 7, 7 PRO; Samsung Galaxy A53, A13; Motorola Moto G, G60; Huawei P50, P40, P30. Co się zaś tyczy starszych smartfonów czy tabletów, warto po prostu zapewnić dostęp do wystarczającej ilości pamięci i miejsca. Wówczas nie powinno być problemów z funkcjonowaniem apki Betclic również na innych urządzeniach.

Aplikacja Betclic – pobierz dla iOS

W przypadku systemu iOS wszystko jest dużo łatwiejsze. Aplikacja Betclic dostępna jest w oficjalnym sklepie Apple App Store, więc stamtąd należy ściągnąć plik instalacyjny. Oznacza to, że nie musisz specjalnie się głowić nad całym procesem, gdyż późniejsza instalacja przebiega prawie z automatu.

Instalacja Betclic na iOS

Przekonaj się jak wygląda instalacja aplikacji Betclic na urządzeniach z systemem iOS.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 1 min
 1. 1

  App Store

  Otwórz na urządzeniu iPhone lub iPad sklep z aplikacjami App Store.

  App Store

 2. 2

  Wpisz Betclic

  W polu wyszukiwania wpisz hasło „Betclic Zakłady Bukmacherskie”, by znaleźć stronę aplikacji.

  Wpisz Betclic

 3. 3

  Pobierz i zainstaluj

  Z poziomu tej podstrony możesz pobrać apkę na swoje urządzenie. Instalacja odbywa się automatycznie po pobraniu programu.

  Pobierz i zainstaluj

Wymaganie systemowe dla iOS

Wymagania aplikacji dla iOS również nie powinny sprawić nam problemów. Niecałe 111 MB miejsca oraz wersja iOS minimum 12.0 to wszystko czego potrzebujemy. Biorąc pod uwagę, że 5.59.0 to najnowszy update z 2022 roku oraz fakt jak długo aktualizacja urządzeń jest gwarantowana przez Apple – nie mamy powodów do obaw.

Aplikacja Betclic iOS urządzenia

Czytając komentarze użytkowników, można zauważyć, że aplikacje bukmacherskie na iOS mają mieszane opinie. W przypadku Betclic oceny graczy są bardzo wysokie (4,8/5,0), a to wynika również z dostępności Betclic App na starsze urządzenia. Oczywiście, najlepiej apka działa na nowych modelach: iPhone 14, 13, 12, a także iPad Pro 6, iPad 10 czy iPad Air 5. To jednak nie zmienia faktu, że również nieco starsze urządzenia, wspierane wciąż przez Apple, nadają się do obstawiania.

Betclic aplikacja mobilna – najważniejsze funkcje

Współcześnie, jako konsumenci, mamy komfort w postaci licznej konkurencji wśród legalnych bukmacherów. Dzięki temu sam fakt posiadania aplikacji to za mało. Czym próbuje nas przekonać Betclic do instalacji? Sprawdźmy kilka najciekawszych funkcji, jakie przekładają się na wysokie oceny apki bukmacherskiej.

Dostęp do pełnej oferty

Aplikacja Betclic sprawia, że nie przegapisz już żadnego wydarzenia sportowego. Dlaczego? Ponieważ deweloperzy postarali się, żeby gracze uzyskali pełen dostęp do wszystkich zakładów przedmeczowych oraz na żywo. Oznacza to, że oferta rynków bukmacherskich w aplikacji wygląda identycznie, jak na stronie internetowej Betclic.

Statystyki oraz wyniki live

Większość z nas obstawiając mecze posiłkuje się twardymi danymi. Betclic wychodzi naprzeciw i udostępnia wygodne statystyki, z których korzystać można na dwa sposoby. Pierwszy dotyczy przygotowania się do obstawiania zakładów przedmeczowych, zaś drugi związany jest z typowaniem w trybie live.

Transmisje live

Aplikacja Betclic to również bardzo dobre miejsce dla wszystkich graczy, którzy lubią oglądać mecze na żywo. Dostępne u bukmachera transmisje zapewnia usługa Betclic TV, która dostępna jest również na stronie www serwisu. Najczęściej do oglądania wystarczy dodatnie saldo, albo też zakład postawiony w ciągu ostatnich 24h. Biorąc pod uwagę całokształt rynku – Betclic TV to jeden z mocniejszych atutów.

Jak zarejestrować konto w Betclic App?

Rejestracja w Betclic na telefonie

Proces wygląda inaczej, niż w większości przypadków. Wydaje się prostszy, a na pewno oryginalny. Krok po kroku:

 1. Otwarcie rejestracji. Uruchamiamy aplikację i wybieramy „Zarejestruj się”
 2. Formularz rejestracyjny. Teraz czeka na nasz szereg nowych okien – w każdym uzupełniamy jedną informację. To podstawowe dane osobowe i adresowe. Postęp możemy śledzić na suwaku u góry strony.
 3. Dane. Po uzupełnieniu wszystkich informacji – zajmie nam to około minuty, otrzymujemy potwierdzenie ukończenia rejestracji. Pozostaje nam tylko ustawić limity gry i  możemy korzystać z aplikacji.

Na tym etapie możemy działać jako zalogowany użytkownik, wpłacać środki i obstawiać zakłady bukmacherskie. Nie mamy jednak możliwości wypłaty środków. Do odblokowania tej opcji udajemy się to ustawień konta i wybieramy „moje dokumenty”. Dokument tożsamości możemy uzupełnić wklejając zdjęcie, a rachunek bankowy podając numer konta IBAN (to po prostu numer naszego polskiego rachunku z „PL” z przodu).

Aplikacja Betclic a bonusy bukmacherskie

Bonusy mobilne u legalnego bukmachera

Bonusy to kolejna obok funkcji karta przetargowa do przyciągnięcia nowych klientów. Na pierwszy rzut oka należy zauważyć, że cała zakładka u Betclica jest czytelnie zorganizowana i pomyślano tam o częstym problemie – aktualności. W tym przypadku jest widoczna precyzyjna informacja, które propozycje są czasowe, a które na stałe.  Betclic proponuje nam:

 • Zakład bez ryzyka do 200 PLN. Oferta dla nowych graczy po ukończonej rejestracji. Jeśli przegramy pierwszy kupon – otrzymujemy do 200 PLN we Freebetach

Jeżeli chcesz odebrać bonus na start, aplikacja Betclic pozwala tego dokonać w bardzo wygodny i szybki sposób, a mianowicie:

 1. Rejestracja. Załóż konto w aplikacji mobilnej Betclic.
 2. Kod bonusowy. Wpisz kod promocyjny w trakcie rejestracji konta.
 3. Logowanie. Zaloguj się na swoje nowe konto.
 4. Wpłata depozytu. Zasil saldo główne pierwszym depozytem, a bukmacher odblokuje dostęp do promocji powitalnej.

Oprócz pakietu powitalnego, na graczy czekają również inne bonusy Betclic w aplikacji mobilnej:

 • Multi+. Oferta stała polegająca na zwiększaniu wygranych w zależności od ilości zdarzeń na kuponie. Próg początkowy to 5 zdarzeń i wygrana +5%, a końcowy 21 zdarzeń i +120% do wygranej. Można łączyć z zakładami live
 • Freebety. Betclic dla freebetów utworzył dodatkowo konto, ponieważ nie wymagają obrotu i można z nich korzystać w całości lub częściowo
 • Super Kursy. Każdego dnia wybrane zdarzenia są „boostowane”, czyli Betclic zwiększa na nie kursy. Wszystko oznaczone specjalną ikoną
 • Cashout. Możliwość wyjścia z zakładu przed zakończeniem wszystkich zdarzeń

Oferta kompletna jest znacznie szersza. Mamy do dyspozycji sporo promocji czasowych lub okolicznościowych związanych ze sponsorowanymi drużynami czy strefą VIP.

Czy są specjalne bonusy za pobranie aplikacji?

Obecnie Betclic nie przewiduje specjalnej promki za pobranie apki, nie mniej warto śledzić panel bonusów, ponieważ regularnie wchodzą nowości.

Aplikacja Betclic a zakłady bukmacherskie

W Betclic zakłady bukmacherskie cieszą się sporym zainteresowaniem polskich graczy. Oferta przedmeczowa oraz live wypada naprawdę nieźle. Warto zatem przyjrzeć się jej z bliska i sprawdzić, jakie są aktualnie najczęściej wybierane kategorie zakładów. Sprawdź, co typować pozwala aplikacja Betclic! Wśród najpopularniejszych dyscyplin znajdziesz piłkę nożną, koszykówkę i hokej.

Piłka nożna w Betclic App

Jak to zwykle bywa, piłka nożna cieszy się największym zainteresowaniem fanów zakładów bukmacherskich. Aplikacja Betclic pozwala na wygodne i szybkie obstawianie rynków w ramach licznych lig i turniejów. Do najchętniej wybieranych należą następujące rozgrywki piłkarskie:

 • Ligue 1
 • Premier League
 • La Liga
 • Super Lig
 • Primeira Liga
 • Liga Mistrzów
 • Liga Europy

Betclic bukmacher oferuje jednak również sporo innych możliwości do typowania. Liczne rozgrywki niszowe sprawią, że każdy znajdzie tutaj coś niepowtarzalnego tylko dla siebie.

Koszykówka w aplikacji

Na drugim miejscu pod względem popularności zakładów plasują się typy na koszykówkę. W przypadku Betclic aplikacja mobilna udostępnia bogatą selekcję zakładów, choć najczęściej graczy sięgają po:

 • NBA
 • KBL
 • Betclic ELITE
 • CBA
 • Bundesliga

Jeżeli lubisz kosza, w Betclic App znajdziesz również sporo innych zakładów bukmacherskich związanych z tą dyscypliną sportową. Selekcja dotyczy również paru mniej popularnych w naszym kraju lig.

Hokej w aplikacji Betclic

Podium najpopularniejszych dyscyplin sportowych w aplikacji Betclic zamyka hokej na lodzie. Może być to niemałym zaskoczeniem, gdyż u większości bukmacherów w czołowej trójce znajduje się tenis. Tymczasem w Betclic App największą popularnością cieszą się następujące rozgrywki hokejowe:

 • NHL
 • Czeska 1 Liga
 • Szwedzka Allsvenskan
 • MŚ Juniorów
 • Szwajcarska NLB

Jeżeli szukasz bukmachera do hokeja, w aplikacji Betclic znajdziesz spory wybór zakładów hokejowych. Całkiem nieźle wypadają tutaj również kursy bukmacherskie, więc można powalczyć o ciekawe wygrane.

Aplikacja Betclic – płatności mobilne

Zanim jednak przejdziesz do obstawiania zakładów na piłkę nożną, kosza czy hokej, przydadzą Ci się jakieś środki finansowe na koncie. Wpłaty w aplikacji Betclic zostały maksymalnie uproszczone tak, żeby można było w parę chwil doładować swoje konto. Trzeba jednak zauważyć, że dostępność sposobów wpłaty nie jest tu bardzo rozbudowana, co może wpływać niekorzystnie na opinie o bukmacherze. Wszystkie dostępne w Betclic mobilne metody płatności zebraliśmy w poniższej tabeli:

Metoda płatnościLimity (min – max)Czas realizacji
Tradycyjny przelew1 PLN – 10 000 PLN1-2 dni robocze
Przelewy241 PLN – 100 000 PLNNatychmiast
Paysafecard1 PLN – 10 000 PLNNatychmiast
Karty płatnicze30 PLN – 10 000 PLNNatychmiast

Jak wpłacić depozyt w aplikacji Betclic?

Mobilne płatności Betclic, choć nie ma ich dużo, to przynajmniej są w miarę łatwe i intuicyjne. Oznacza to, że w kilku kliknięciach możesz zlecić zasilenie swojego salda głównego środkami finansowymi. Pieniądze te przeznaczysz następnie na obstawianie zakładów bukmacherskich w aplikacji. Warto zaznaczyć, że bukmacher Betclic nie pobiera żadnych opłat czy prowizji od realizacji płatności. Krok po kroku proces wpłaty depozytu działa następująco:

 1. Logowanie. Zaloguj się na swoje konto gracza.
 2. Wpłata. Wejdź do zakładki z wpłatami na profilu bukmacherskim.
 3. Metoda. Zaznacz metodę płatności, za pomocą której będziesz zasilać swoje konto.
 4. Kwota. Wpisz deklarowaną wysokość wpłaty.
 5. Finalizacja. Działaj według wskazówek pośrednika płatności, żeby zlecić wpłatę online.

Jak wypłacić wygrane w aplikacji Betclic?

Wiesz już, jak działa wpłata depozytu w Betclic, więc teraz pora skupić się na odwrotnym procesie, a więc wypłacie wygranych. W tym przypadku bukmacher również oferuje szybką realizację transakcji, których czas księgowania zależy następnie od Twojego banku. Oto, w jaki sposób możesz zlecić szybką wypłatę wygranych w aplikacji bukmacherskiej Betclic:

 1. Logowanie. Zaloguj się na Twoje konto gracza w Betclic App.
 2. Wypłata. Przejdź do płatności, żeby wybrać tam opcję wypłaty.
 3. Metoda. Uzupełnij dane bankowe, jeżeli wcześniej tego nie robiłeś.
 4. Kwota. Zaznacz wartość żądanej wypłaty pieniędzy.
 5. Finalizacja. Zaczekaj cierpliwie na przetworzenie zlecenia, jak również księgowanie przelewu.

Jak obstawiać zakłady w Betclic App?

Aplikacja mobilna Betclic to bardzo sprawne narzędzie do gry, na co często zwracają uwagę jej użytkownicy. W opiniach i recenzjach przeważa przekonanie o sprawności i funkcjonalności tej apki. Trzeba przyznać, że tworzenie nowych kuponów bukmacherskich jest tutaj niezwykle komfortowe. Zresztą, sprawdź sam, jak wygląda obstawianie zakładów w aplikacji Betclic krok po kroku:

 1. Logowanie. Zaloguj się na swój profil gracza w aplikacji.
 2. Dyscyplina. Sprawdź aktualnie dostępną ofertę dyscyplin, lig i turniejów, jakie oferuje aplikacja Betclic mobile.
 3. Wydarzenie. Wybierz wydarzenie sportowe, które chcesz obstawiać, a potem kliknij w zakład, żeby dodać go do kuponu.
 4. Kupon. Puść kupon SOLO lub dodawaj kolejne zakłady do kuponu AKO.
 5. Stawka. Zaznacz, za jakie pieniądze z salda głównego chcesz zagrać swój kupon.
 6. Finalizacja. Kliknij przycisk „Obstaw”, żeby zagrać przygotowany przez siebie kupon w aplikacji mobilnej.

Betclic wersja mobilna strony www

Strona mobilna jest do naszej dyspozycji automatycznie, za każdym razem kiedy odwiedzimy stronę na urządzeniach przenośnych. To format, który ma swoją strukturę katalogu, oddzielne pliki, niż wersja desktopowa, dzięki czemu działa sprawnie na naszych telefonach. Nawigacja jest intuicyjna. Panel u dołu ekranu to nasz przewodnik po ofercie, a wszystkie informacje dotyczące naszego konta otwieramy przyciskiem w prawym górnym rogu.

Aplikacja Betclic vs wersja mobilna

Mobilny Betclic to nic innego, jak strona internetowa bukmachera dostosowana pod przeglądarki na telefonach, a także tabletach. Czasy jednak się zmieniły. Dziś coraz częściej użytkownicy decydują się korzystać z aplikacji mobilnych, ponieważ takie środowisko jest najlepiej zoptymalizowane pod oczekiwania użytkowników. Aplikacja Betclic zapewania nie tylko wygodę obsługi, ale także mniejsze zużycie baterii, większe bezpieczeństwo i swobodę działania. Najważniejsze podobieństwa, jak również różnice pomiędzy oboma opcjami, zebraliśmy w poniższej tabeli:

BetclicWersja mobilnaAplikacja mobilna
Dodatkowy bonusXX
Najważniejsze rzeczy pod rękąX
Ulubione kategorie sportowe pod rękąX
Dodatkowe funkcjonalnościXX
Intuicyjność rozwiązaniaXX
Możliwość przystosowania do własnych upodobańXX
Obstawianie społecznościoweXX
Błyskawiczne powiadomieniaX
Możliwość rejestracji i korzystania z bonusów
Płatności
Podgląd wydarzeń LIVE
Dostęp do statystyk
Pobierz aplikację mobilną Betclic!
Wersja mobilna legalnego bukmachera Betclic

Betclic aplikacja – czy warto pobrać?

Podsumowując wszystkie za i przeciw – uważamy, że aplikacja Betclic jest warto pobrania na urządzenie mobilne. Skąd nasza opinia? Ponieważ na korzyść apki przeważają zarówno aspekty technologiczne (ponad 50% ruchu sieciowego generują urządzenia mobilne), a także funkcjonalność aplikacji. Pozytywne recenzje przekładają się również na wysoką ocenę aplikacji w sklepie App Store (4,8/5,0 z ponad 11 tysięcy głosów).

Nie należy jednak zapominać również o drobnych niedogodnościach przygotowanej przez Betclic apki mobilnej. Mowa tutaj o okrojonej liczbie metod płatności, braku usługi MojeID do szybkiej weryfikacji, ale też nieco ograniczonej ofercie transmisji live. Niemniej jednak, aplikacja Betclic to solidne narzędzie do gry, więc polecamy pobranie jej na własne urządzenie przenośne!

Aplikacja Betclic - recenzja, bonus i rejestracja konta!
4.9
(41)
Oceń aplikację!

FAQ

W ustawieniach telefonu wyrażamy zgodę na pobieranie z nieznanych źródeł. Na oficjalnej stronie pobieramy plik oraz przeprowadzamy instalację.

W sklepie App Store wyszukujemy aplikację i wybieramy „Pobierz”. Logujemy się do konta i przeprowadzamy instalację.

Wybieramy zdarzenie, które nas interesuje i przechodzimy do kuponu. Ustalamy stawkę i potwierdzamy przyciskiem „Postaw zakład”.

Tak. Po zakończonej rejestracji możemy liczyć na zakład bez ryzyka do 200 PLN. Zwrot otrzymamy we Freebetach.

Komentarze

0