Wygodna aplikacja
4.9
(41)
Oszacowanie

Betclic Aplikacja - recenzja, bonus i rejestracja konta!

Aplikacja Betclic to jedna z ulubionych apek bukmacherskich w Polsce. Sprawdź, dlaczego warto ją pobrać!
Cashback do 550 PLN

Aplikacja Betclic

Popularność aplikacji mobilnych rośnie w galopującym tempie. Wg danych Google – w stosunku do minionego roku pobieramy ich średnio o 70% więcej.  Ten obszar jest szczególnie istotny dla legalnych bukmacherów, którzy prześcigają się w nowych rozwiązaniach. 

Sprawdzamy apkę od Betclic – co proponują oraz czy warto ją pobrać?

Aplikacja mobilna legalnego bukmachera Betclic

Jak pobrać aplikację Betclic?

Należy zacząć od tego, że nasza ścieżka będzie wyglądać inaczej, w zależności od tego jakie systemy operacyjne posiadają nasze urządzenia. Wspomniany Google w swojej polityce nie zezwala na umieszczanie aplikacji firm bukmacherskich w swoim sklepie Google Play. Betclic aplikacja mobilna będzie w tym wypadku do pobrania z oficjalnej strony. Łatwiej mają użytkownicy urządzeń Apple, którzy w prosty sposób załatwią wszystko w sklepie App Store.

Jak pobrać aplikację na androida?

Ze względu na omawianą politykę Google, nie tylko nie znajdziemy apki w sklepie, ale będziemy również musieli skonfigurować ustawienia naszego telefonu i zezwolić na pobieranie z nieznanych źródeł. Na szczęście brzmi gorzej, niż w rzeczywistości jest.

Instalacja Betclic na Androidzie

Zobacz jak przebiega proces instalacji aplikacji Betclic na urządzeniach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 2 min
 1. 1

  Strona bukmachera

  Wejdź na mobilną wersję strony Betclic z poziomu telefonu lub tabletu.

  Strona bukmachera

 2. 2

  Zakładka Aplikacji

  Przewiń na dół strony i wciśnij przycisk „Pobierz apkę”

  Zakładka Aplikacji

 3. 3

  Uruchom

  Otwórz pobrany plik instalacyjny z aplikacją Betclic.

  Uruchom

 4. 4

  Zgoda instalacji

  Zezwól urządzeniu na instalację aplikacji.

  Zgoda instalacji

 5. 5

  Instalacja zakończona

  Po ukończeniu instalacji wciśnij „Otwórz”

  Instalacja zakończona

 6. 6

  Korzystaj do woli!

  Gotowe! Możesz zarejestrować się przy użyciu aplikacji lub zalogować się na swoje konto!

  Korzystaj do woli!

Wymagania systemowe dla Androida

Testowana wersja aplikacji to 5.49.0. Ilość potrzebnego miejsca to nieco ponad 17 MB. Te wartości należy jednak traktować referencyjnie – w trakcie użytkowania wielkość będzie się zmieniać. Na stronie nie znajdziemy informacji o wymaganej wersji Androida, ale analiza rynku sugeruje, że powinna być to co najmniej wersja 5 lub 6. To aktualizacje z końcówki 2014 i 2015 roku, więc raczej nie ma się czym przejmować.

Jak pobrać aplikację na iOS?

W przypadku systemu iOS wszystko jest dużo łatwiejsze.

Instalacja Betclic na iOS

Przekonaj się jak wygląda instalacja aplikacji Betclic na urządzeniach z systemem iOS.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 1 min
 1. 1

  App Store

  Otwórz na urządzeniu iPhone lub iPad sklep z aplikacjami App Store.

  App Store

 2. 2

  Wpisz Betclic

  W polu wyszukiwania wpisz hasło „Betclic Zakłady Bukmacherskie”, by znaleźć stronę aplikacji.

  Wpisz Betclic

 3. 3

  Pobierz i zainstaluj

  Z poziomu tej podstrony możesz pobrać apkę na swoje urządzenie. Instalacja odbywa się automatycznie po pobraniu programu.

  Pobierz i zainstaluj

Wymaganie systemowe dla iOS

Wymagania aplikacji dla iOS również nie powinny sprawić nam problemów. Niecałe 64 MB miejsca oraz wersja iOS minimum 12.0 to wszystko czego potrzebujemy. Biorąc pod uwagę, że 12.0 to update z czerwca 2018 oraz fakt jak długo aktualizacja urządzeń jest gwarantowana przez Apple – nie mamy powodów do obaw.

Jak pobrać dla Windowsa oraz innych platform?

Dla systemu Windows oraz innych platform przeglądarkowych mamy do dyspozycji standardową stronę www lub jej wersję mobilną. Ta druga uruchomi się automatycznie na urządzeniach typu telefon i tablet, nie musimy niczego w tym kierunku robić.

Betclic nie zapomniał o właścicielach urządzeń Huawei, którzy dla urządzeń dostępnych od maja 2019 nie mają połączenia z Google. W tym celu powstał specjalny sklep AppGallery z którego można skorzystać, ponieważ „Betclic app” jest tam dostępna.

Wymagania systemowe dla Windowsa oraz innych platform

Sprawna przeglądarka internetowa to w zasadzie jedyne wymaganie dla platform innych niż Android lub iOS.

Funkcje aplikacji mobilnej Betclic

Współcześnie jako konsumenci mamy komfort w postaci licznej konkurencji wśród legalnych bukmacherów. Dzięki temu sam fakt posiadania aplikacji to za mało. Czym próbuje nas przekonać Betclic do instalacji?

 • Dostęp do pełnej oferty przedmeczowej oraz live. Nie przegapimy żadnego wydarzenia.
 • Statystyki oraz wyniki live. Większość z nas obstawiając mecze posiłkuje się twardymi danymi. Betclic wychodzi naprzeciw i udostępnia staty.
 • Transmisje live. Standardowo do oglądania musimy mieć dodatnie saldo, lub postawiony zakład w ciągu ostatnich 24h. Biorąc pod uwagę całokształt rynku – Betclic TV to jeden z mocniejszych atutów.
 • Bezpieczne płatności. Do dyspozycji mamy Przelewy24, Karty bankowe, Skrill oraz Paysafecard.

Program bonusowy Betclic

Bonusy mobilne u legalnego bukmachera Betclic

Bonusy to kolejna obok funkcji karta przetargowa do przyciągnięcia nowych klientów. Na pierwszy rzut oka należy zauważyć, że cała zakładka u Betclica jest czytelnie zorganizowana i pomyślano tam o częstym problemie – aktualności. W tym przypadku jest widoczna precyzyjna informacja, które propozycje są czasowe, a które na stałe.  Betclic proponuje nam:

 • Zakład bez ryzyka do 200 PLN. Oferta dla nowych graczy po ukończonej rejestracji. Jeśli przegramy pierwszy kupon – otrzymujemy do 200 PLN we Freebetach
 • Multi+.Oferta stała polegająca na zwiększaniu wygranych w zależności od ilości zdarzeń na kuponie. Próg początkowy to 5 zdarzeń i wygrana +5%, a końcowy 21 zdarzeń i +120% do wygranej. Można łączyć z zakładami live
 • Freebety. Betclic dla freebetów utworzył dodatkowo konto, ponieważ nie wymagają obrotu i można z nich korzystać w całości lub częściowo
 • Super Kursy. Każdego dnia wybrane zdarzenia są „boostowane”, czyli Betclic zwiększa na nie kursy. Wszystko oznaczone specjalną ikoną
 • Cashout. Możliwość wyjścia z zakładu przed zakończeniem wszystkich zdarzeń

Oferta kompletna jest znacznie szersza. Mamy do dyspozycji sporo promocji czasowych lub okolicznościowych związanych ze sponsorowanymi drużynami czy strefą VIP.

Czy są specjalne bonusy za pobranie aplikacji?

Obecnie Betclic nie przewiduje specjalnej promki za pobranie apki, nie mniej warto śledzić panel bonusów, ponieważ regularnie wchodzą nowości.

Jak zarejestrować konto w aplikacji mobilnej?

Rejestracja w aplikacji mobilnej Betclic

Proces wygląda inaczej, niż w większości przypadków. Wydaje się prostszy, a na pewno oryginalny. Krok po kroku:

 1. Uruchamiamy aplikację i wybieramy „Zarejestruj się”
 2. Teraz czeka na nasz szereg nowych okien – w każdym uzupełniamy jedną informację. To podstawowe dane osobowe i adresowe. Postęp możemy śledzić na suwaku u góry strony.
 3. Po uzupełnieniu wszystkich informacji – zajmie nam to około minuty, otrzymujemy potwierdzenie ukończenia rejestracji. Pozostaje nam tylko ustawić limity gry i  możemy korzystać z aplikacji.
 4. Na tym etapie możemy działać jako zalogowany użytkownik, wpłacać środki i obstawiać zakłady bukmacherskie. Nie mamy jednak możliwości wypłaty środków. Do odblokowania tej opcji udajemy się to ustawień konta i wybieramy „moje dokumenty”. Dokument tożsamości możemy uzupełnić wklejając zdjęcie, a rachunek bankowy podając numer konta IBAN (To po prostu numer naszego polskiego rachunku z „PL” z przodu).

Betclic wersja mobilna

Strona mobilna jest do naszej dyspozycji automatycznie, za każdym razem kiedy odwiedzimy stronę na urządzeniach przenośnych. To format, który ma swoją strukturę katalogu, oddzielne pliki, niż wersja desktopowa, dzięki czemu działa sprawnie na naszych telefonach. Nawigacja jest intuicyjna. Panel u dołu ekranu to nasz przewodnik po ofercie, a wszystkie informacje dotyczące naszego konta otwieramy przyciskiem w prawym górnym rogu.

Aplikacja mobilna vs wersja mobilna

Wersje mobilne narodziły się jak większość wynalazków – z potrzeby. Kiedyś Internet był dużo słabszy, a strony na telefonach działały bardzo powoli. Strony mobilne z własnym katalogiem plików były odpowiedzią na ówczesne problemy i do dzisiaj mają się całkiem dobrze. Czasy jednak znowu się zmieniły. Internet działa dużo lepiej i programiści mają nowe wyzwania. To one są przyczyną powstawania aplikacji mobilnych. Dzisiaj to apka jest najbardziej optymalnym środowiskiem działania w telefonach i tabletach. Zapewnia mniejsze zużycie baterii, bezpieczeństwo oraz szybkość działania.

W przypadku Betclic wygląd graficzny aplikacji i strony mobilnej jak taki sam, zatem aspekt technologiczny jest najważniejszym rozróżnieniem.

Zalety aplikacji

Zużywa mniej baterii

Działa szybciej

Można aktualizować

Wady aplikacji

Wymaga instalacji i miejsca

Zalety wersji mobilnej

Nie trzeba instalować

Wady wersji mobilnej

Zużywa więcej baterii

Wersja mobilna legalnego bukmachera Betclic

Czy warto pobrać aplikację Betclic?

Podsumowując wszystkie za i przeciw – uważamy, że tak. Statystyki są jednoznaczne – ponad połowa ruchu w Internecie pochodzi z urządzeń przenośnych. Aplikacja jak wyjaśnialiśmy jest tworem dedykowanym właśnie takim urządzeniom.

Sam aspekt technologiczny to tylko jeden punkt. Betclic zrobił wystarczająco dużo, żebyśmy docenili zalety ich apki. Darmowy dostęp do pełnej oferty zarówno w zakresie promocji jak i wydarzeń sportowych, oraz transmisję live to mocne argumenty. Uzupełniając pakiet możliwością wglądu w wyniki i statystyki oraz dokonanie płatności mamy kompleksowy zestaw usług.

Zalety aplikacji docenili użytkownicy. Opinie w sklepie App Store na poziomie 4,8 z 11 tysięcy głosów to nr2 w kategorii sport. Absolutny TOP!

Doszukaliśmy się pewnych wad. Brak usługi MojeID jako szybkiej metody weryfikacji tożsamości to mały minus. Zgoda – jest możliwość wykonania zdjęcia z poziomu apki, nie mniej – część osób na pewno chętnie skorzystałaby z pierwszej opcji. Dodatkowo instalacja dla użytkowników Androida jest utrudniona. Nie wynika oczywiście z winy Betclica tylko Google, ale dla użytkownika końcowego jest to uciążliwość.

Betclic Aplikacja - recenzja, bonus i rejestracja konta!
4.9
(41)
Oceń aplikację!

FAQ

W ustawieniach telefonu wyrażamy zgodę na pobieranie z nieznanych źródeł. Na oficjalnej stronie pobieramy plik oraz przeprowadzamy instalację.

W sklepie App Store wyszukujemy aplikację i wybieramy „Pobierz”. Logujemy się do konta i przeprowadzamy instalację.

Wybieramy zdarzenie, które nas interesuje i przechodzimy do kuponu. Ustalamy stawkę i potwierdzamy przyciskiem „Postaw zakład”.

Tak. Po zakończonej rejestracji możemy liczyć na zakład bez ryzyka do 200 PLN. Zwrot otrzymamy we Freebetach.

Komentarze

0

up