Rozbudowany program lojalnościowy

3.7 / 5. 26

Oszacowanie

Pzbuk aplikacja - instalujemy, zakładamy konto, sprawdzamy bonusy i funkcje!

Chcesz obstawiać zakłady bukmacherskie szybciej i wygodniej? Aplikacja PZBuk może być dla Ciebie bardzo dobrym wyborem! Sprawdź, jakie są jej najważniejsze funkcje i zalety, a następnie pobierz ją na Android lub iOS!
Cashback do 1000 PLN

Aplikacja PZBuk – pobierz na Android i iOS

Legalni polscy bukmacherzy przyzwyczaili nas do przygotowanych przez siebie aplikacji mobilnych. Nie inaczej jest w przypadku marki Polskie Zakłady Bukmacherskie, której właścicielem jest spółka Cherry Online. Czy aplikacja PZBuk spełnia oczekiwania fanów bukmacherki, a także jest godna polecenia entuzjastom zakładów? Sprawdźmy to!

Aplikacja mobilna Pzbuk

Aplikacja PZBuk – najważniejsze informacje

Zanim przejdziemy do szczegółowej analizy wszystkich kluczowych cech i zalet apki bukmachera, warto przyjrzeć się głównym informacjom na jej temat. Zakłady bukmacherskie w aplikacji mobilnej obstawiać możesz na wszystkich najnowszych telefonach, jak też tabletach. Warto dodać, iż deweloperzy przygotowali ją zarówno dla systemu Android, ale też iOS. Oto aplikacja PZBuk, a także parę najważniejszych danych na dobry start:

Zakłady bukmacherskie:Aplikacja PZBuk
Dostępność aplikacji:Android, iOS
Rozmiar aplikacji:24 MB / 29 MB
Języki w aplikacji:polski
Waluta:PLN

Jak pobrać aplikację PZBuk?

Proces będzie się różnił w zależności od tego jakie systemy operacyjne mają wasze urządzenia. Użytkownicy Androida mają trochę cięższe zadanie ze względu na politykę Google, która nie wpuszcza firm bukmacherskich do sklepu Google Play. W tym wypadku czeka nas wizyta na oficjalnej stronie bukmachera. Firma Apple wydaje się być bardziej otwarta, dlatego użytkownicy iOS bez problemu pobiorą apkę w sklepie App Store.

Aplikacja PZBuk – pobierz na Androida

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią musimy udać się na stronę PZBuk. Przed pobraniem musimy zmienić ustawienia naszego telefonu i wyrazić zgodę na instalację z innych źródeł. To rezultat wspomnianej polityki Google.

Instalacja PZBuk na Androidzie

Sprawdź jak przebiega proces instalacji aplikacji PZBuk na urządzeniach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 3 min
 1. 1

  Strona bukmachera

  Na telefonie lub tablecie otwórz stronę bukmachera PZBuk.

  Strona bukmachera

 2. 2

  Zakładka Aplikacji

  Z Menu głównego wybierz zakładkę „Aplikacja mobilna PZBuk na Android i iOS”

  Zakładka Aplikacji

 3. 3

  Pobierz

  Wciśnij zielony przycisk „Pobierz aplikację na Androida”

  Pobierz

 4. 4

  Aplikacja nieznanego pochodzenia

  Zezwól na pobranie pliku z nieznanego źródła i wybierz „Pobierz mimo to”

  Aplikacja nieznanego pochodzenia

 5. 5

  Uruchom

  Otwórz pobrany plik instalacyjny z aplikacją PZBuk.

  Uruchom

 6. 6

  Zgoda instalacji

  Zezwól urządzeniu na instalację aplikacji.

  Zgoda instalacji

 7. 7

  Instalacja zakończona

  Po ukończeniu instalacji wciśnij „Otwórz”

  Instalacja zakończona

 8. 8

  Korzystaj do woli!

  Gotowe! Możesz korzystać z aplikacji PZBuk na swoim urządzeniu!

  Korzystaj do woli!

Aplikacja PZBuk – wymagania

Testowana wersja aplikacji to 1.1.35. Po zakończonej instalacji rozmiar wynosi niecałe 20 MB. W trakcie użytkowania ta wartość będzie się oczywiście zmieniać. Na stronie nie znaleźliśmy informacji o minimalnej wersji systemu Android jaką potrzebujemy, ale biorąc pod uwagę cały rynek, prawdopodobnie będzie to wersja 5 lub 6. To aktualizacja odpowiednio z końca 2014 i 2015 roku więc nie powinniśmy mieć problemów.

Aplikacja PZBuk – urządzenia Android

Apka PZBuk nie należy do najbardziej wymagających pod względem sprzętowym, dlatego też nawet starsze telefony i tablety powinny poradzić sobie z jej obsługą. Jeżeli jednak zależy Ci na najbardziej płynnej obsłudze, wybierz nowszy sprzęt przenośny. Mogą to być następujące modele: Samsung Galaxy S22, S21, S20; Google Pixel 7, 7 PRO; Samsung Galaxy A53, A13; Motorola Moto G, G60; Huawei P50, P40, P30, ale nie tylko. Pobierz PZBuk apk i sprawdź, jak funkcjonować będzie na Twoim urządzeniu przenośnym.

Aplikacja PZBuk – pobierz dla iOS

Zdecydowanie łatwiej wygląda cała procedura dla urządzeń marki Apple.

Instalacja PZBuk na iOS

Przekonaj się jak wygląda proces instalacji aplikacji PZBuk na urządzeniach z systemem iOS.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 1 min
 1. 1

  App Store

  Włącz na telefonie lub tablecie sklep App Store.

  App Store

 2. 2

  Wpisz PZBuk

  W wyszukiwarce wprowadź hasło „PZBuk Zakłady Bukmacherskie”, by namierzyć apkę.

  Wpisz PZBuk

 3. 3

  Pobierz i zainstaluj

  PZBuk aplikacja iOS czeka na pobranie. Wystarczy wcisnąć „Pobierz” co automatycznie zainicjuje instalację programu w urządzeniu przenośnym.

  Pobierz i zainstaluj

Aplikacja PZBuk – wymagania iOS

O ile kwestia dostępności oraz instalacja są dużo łatwiejsze – wymagania sprzętowe są odpowiednio wyższe. Ilość miejsca jaką potrzebujemy to niecałe 385 MB. Dodatkowo iOS w wersji 14.0 lub nowszej to update z września 2020 roku. Na szczęście Apple jest znany z tego, że długo aktualizuje swoje urządzenia.

Aplikacja PZBuk – urządzenia Apple

Podobnie, jak w przypadku aplikacji Android, również PZBuk App iOS działa na większości urządzeń marki Apple. Warto jednak zaznaczyć, że jej poprawne funkcjonowanie zapewniają głównie nowsze modele telefonów i tabletów z logiem nadgryzionego jabłka. Są to, między innymi: iPhone 14, 13, 12, a także iPad Pro 6, iPad 10 czy iPad Air 5. Starsze modele mogą powodować delikatne problemy z płynnością aplikacji mobilnej PZBuk.

Mobilna aplikacja PZBuk i jej najlepsze funkcje

Podstawowa zaleta każdej aplikacji to sprawne działanie na urządzeniach przenośnych takich jak telefon czy tablet. Statystycznie coraz więcej czasu spędzamy użytkując tego typu urządzenia względem tradycyjnego komputera, czy nawet laptopa. Sama apka to jednak zbyt mało przy dzisiejszej konkurencji. Czym próbuje nas przekonać PZBuk w zakresie najważniejszych funkcji?

Dostęp do pełnej oferty

Mowa tutaj zarówno o ofercie przedmeczowej jak i na żywo, dzięki czemu podczas korzystania z aplikacji nie da się przegapić żadnego spotkania. Aplikacja PZBuk pozwala z łatwością obstawiać zakłady bukmacherskie za pomocą kilku kliknięć. Przeglądanie oferty jest bardzo wygodnie, jak również intuicyjne. Warto podkreślić, iż typowanie mobilne nie różni się zbytnio od obstawiania na stronie bukmachera, więc każdy, kto zna funkcjonalność PZBuk powinien sobie bez trudu poradzić.

Usługa MojeID

Bukmacher PZBuk w aplikacji mobilnej udostępnia wyjątkową możliwość sprawnej weryfikacji tożsamości za pośrednictwem banku, a także bez zbędnych formalności. Jest to spory plus, ponieważ wszyscy doskonale wiemy, jak uciążliwe może być weryfikowanie swoich danych osobowych.

Zakłady Kardio

Tylko aplikacja PZBuk pozwala na skorzystanie z tak zwanych zakładów kardio. Jest to niezwykle ciekawa opcja zakładów, w których wskazujemy w jakim czasie padnie bramka. Opcja ta jest swoistą funkcją bonusową, której nie znajdziesz w ofercie buka na stronie www.

Cash-out

Popularny cashout, czyli możliwość zamknięcia kuponu przed jego rozstrzygnięciem, to opcja chętnie i często wybierana przez graczy. W przypadku bukmachera PZBuk aplikacja zapewnia wygodną możliwość wcześniejszego zakończenia zakładu dla ograniczenia ryzyka. Funkcja ta działa znacznie sprawniej, niż na stronie buka, co przekłada się na jej sporą renomę wśród użytkowników aplikacji PZBuk.

Jak zarejestrować konto w aplikacji mobilnej?

Rejestracja u legalnego bukmachera PZBuk

Rejestracja to mało lubiany, ale wymagany obowiązek każdego gracza. Wynika to z przepisów prawa, które dopuszczają do gry osoby pełnoletnie. Na firmy bukmacherskie spada w rezultacie obowiązek weryfikacji tożsamości swoich graczy. Jak zorganizował to PZBuk krok po kroku:

 1. Formularz rejestracyjny. Uruchamiamy aplikację i wybieramy u dołu ekranu „zarejestruj się
 2. Dane osobowe. W następnym oknie uzupełniamy podstawowe dane i przechodzimy dalej
 3. Możliwość weryfikacji. W dalszej kolejności możemy ekspresowo uzupełnić dane korzystając z usługi MojeID lub wprowadzić ręcznie
 4. Limity. Na zakończenie ustawiamy nasze limity lub wybieramy parametry sugerowane przez bukmachera
 5. Finalizacja. To wszystko! Możemy się zalogować do serwisu i korzystać z jego możliwości.

W ustawieniach naszego konta będzie możliwość weryfikacji naszego numeru telefonu (otrzymamy wiadomość z kodem) oraz adresu mailowego (otrzymamy wiadomość z linkiem potwierdzającym). Cała rejestracja pomimo kilku etapów trwa kilka minut – szczególnie przy wykorzystaniu usługi mojeID

Program bonusowy PZBuk w aplikacji mobilnej

Bonusy u legalnego bukmachera

Bonus to kolejny po funkcjach obszar w którym można zjednać sobie sporo zwolenników. Firmy prześcigają się w ofertach – co proponuje PZBuk?

 • Freebet 50 PLN na start. Środki możemy wykorzystać na zakład wielokrotny z minimalnym kursem 2.0. Wygrana jest rozliczona jako gotówka nie wymaga żadnego obrotu
 • Cashback 1000 PLN. Po odbiorze wcześniej wspomnianego freebeta, możemy odebrać kolejny bonus na zakład wielokrotny z minimalnym kursem 1.4 na każde zdarzenie. Jeśli nie trafimy, otrzymamy zwrot od 100-1000 PLN. Zwrot ma formę freebeta, którego nie musimy obracać w przypadku wygranej
 • MEGA KURS. Wybrane zdarzenia dnia oznaczone specjalnym banerem mają zwiększone kursy. Możemy je łączyć z innymi zdarzeniami lub obstawiać pojedynczo
 • Kombo+. Oferta zwiększająca wygrane z zakładów wielokrotnych. Próg początkowy to 3 zdarzenia i wygrana większa o 2%, a końcowy 20 zdarzeń i wygrana zwiększona o 100%

Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz odebrać tak bogaty pakiet dla nowych graczy? To bardzo proste, ponieważ wystarczy prześledzić następujące kroki, aby odebrać wszystkie bonusy powitalne:

 1. Rejestracja. Uzupełnij formularz rejestracyjny w PZBuk.
 2. Kod bonusowy. Wpisz kod promocyjny podczas rejestracji konta.
 3. Logowanie. Zaloguj się na swoje nowe konto.
 4. Wpłata depozytu. Wpłać pieniądze po raz pierwszy, żeby odblokować dostęp do bonusów na start.

Istnieje też kilka ciekawych koncepcji jak np. Klub VIP ze specjalnymi warunkami dla najbardziej aktywnych graczy. Sklep gracza to kolejna propozycja. Otrzymujemy punkty za różne działania w serwisie, które możemy wymieniać w sklepie na bonusy lub inne niespodzianki.

Sporo promocji ma charakter czasowy, dlatego warto obserwować aktualną ofertę na bieżąco.

Czy są specjalne bonusy za pobranie aplikacji?

Obecnie nie ma dedykowanego bonusu za pobranie apki, ale warto przypomnieć o możliwości obstawiania zakładów Kardio. Są one dostępne tylko z poziomu aplikacji mobilnej, dotyczą zakładów na żywo i polegają na wskazaniu czasu w którym padnie bramka.

Aplikacja PZBuk a zakłady bukmacherskie

Polskie Zakłady Bukmacherskie to serwis, który posiada najlepszą w kraju ofertę związaną z koszykówką i hokejem. Co więcej, gracze chętnie obstawiają tutaj również piłkę nożną i tenis, a sporym zainteresowaniem cieszą się nawet sporty elektroniczne. Na tym jednak nie koniec, gdyż aplikacja PZBuk pozwala obstawiać w sumie ponad 20 dyscyplin sportowych. Liczba lig i turniejów jest wystarczająco atrakcyjna, żeby przekonać do siebie liczne grono entuzjastów bukmacherki.

Piłka nożna w aplikacji PZBuk

Aplikacja PZBuk jest chętnie wybierana przez fanów piłki nożnej. Do najpopularniejszych kategorii zakładów w Polsce należą bezsprzecznie następujące ligi:

 • Ekstraklasa
 • Premier League
 • La Liga
 • Bundesliga
 • Liga Mistrzów
 • Liga Europy

Stworzona przez PZBuk aplikacja mobilna pozwala również obstawiać dziesiątki innych lig czy turniejów piłkarskich. Oferta jest bardzo bogata, a jedyny minus zakładów na piłkę, to ich stosunkowo niskie kursy.

Tenis w aplikacji PZBuk

W ramach oferty mobilnej aplikacja PZBuk udostępnia ciekawą ofertę na zakłady tenisa ziemnego. Gracze mogą z powodzeniem obstawiać liczne zakłady związane z najbardziej rozchwytywanymi wydarzeniami z zakresu najpopularniejszych turniejów:

 • ATP
 • WTA
 • ITF

Zakłady tenisowe w PZBuk cieszą się sporym zainteresowaniem i zaufaniem klientów, co przekłada się na ich wysoką renomę. Zdecydowanie warto rzucić okiem na aktualną ofertę na tenis w aplikacji bukmacherskiej.

Koszykówka w aplikacji PZBuk

Bukmacher PZBuk robi w Polsce karierę w roli przedstawiciela świata koszykarskiego. Wieloletni sponsor koszykówki przygotował bardzo rozbudowaną ofertę zakładów związanych z tym właśnie sportem. Mowa nie tylko o najpopularniejszych rozgrywkach, czyli:

 • NBA
 • WNBA
 • EBL
 • Euroliga

Aplikacja PZBuk daje Ci również możliwość obstawiania zakładów na mniej znane ligi koszykarskie na całym świecie. W ten sposób, każdy znajdzie tutaj coś wyjątkowego tylko dla siebie.

E-sport w aplikacji PZBuk

Wraz z rozwojem swojej działalności bukmacherskiej, PZBuk zaczął udostępniać coraz więcej zakładów na e-sport. Sporty elektroniczne można tutaj typować między innymi w następujących kategoriach:

 • CS:GO
 • LOL

Szersza oferta zakładów pojawia się zawsze, gdy w świecie e-sportu dzieje się coś ciekawego. Opcje zakładów bukmacherskich nie są jednostajne, więc warto zaglądać do oferty PZBuk w aplikacji na bieżąco.

Aplikacja PZBuk – płatności mobilne

Jeżeli chcesz obstawiać zakłady bukmacherskie w PZBuk, przydadzą Ci się jakieś środki finansowe na grę, prawda? W zakresie metod płatności, aplikacja PZBuk oferuje ciekawy dostęp do najważniejszych sposobów wpłaty depozytu na konto gracza. Wszystkie kluczowe informacje na ten temat zebraliśmy w poniższej tabeli:

Metoda płatnościLimity (min – max)Czas realizacji
BLIK1 PLN – brak limituNatychmiast
Przelewy241 PLN – brak limituNatychmiast
DotPay1 PLN – brak limituNatychmiast
Apple Pay1 PLN – brak limituNatychmiast
Karta płatnicza1 PLN – brak limituNatychmiast
Paysafacard1 PLN – brak limituNatychmiast
iMoje1 PLN – brak limituNatychmiast

Jak wpłacić depozyt w aplikacji PZBuk?

Wpłata depozytu u bukmachera działa w bardzo podobny sposób, jak na stronie www PZBuk. Żeby zasilić swoje saldo główne środkami finansowymi, wystarczy prześledzić nasze wskazówki:

 1. Logowanie. Zaloguj się na swoje konto gracza.
 2. Wpłata. Wejdź do zakładki z płatnościami.
 3. Metoda. Wybierz metodę wpłaty depozytu na konto.
 4. Kwota. Podaj deklarowaną wartość przelewu.
 5. Finalizacja. Postępuj zgodnie z wytycznymi pośrednika płatności i ukończ wpłatę.

Jak wypłacić wygrane w aplikacji PZBuk?

Wygrywając w zakłady bukmacherskie można zlecić wypłatę zdobytych środków na swoje konto w banku. Aplikacja PZBuk pozwala na zlecenie wypłaty, ale tylko w przypadku, gdy posiadasz w pełni zweryfikowane konto. Wówczas wystarczy, że przejdziesz do wypłacania wygranych w taki sposób:

 1. Logowanie. Zaloguj się w PZBuk App.
 2. Wypłata. Przejdź do płatności, gdzie znajdziesz sekcję wypłat.
 3. Metoda. Wybierz opcję wypłaty na konto bankowe.
 4. Kwota. Podaj żądaną wartość przelewu bankowego.
 5. Finalizacja. Zaczekaj na przetworzenie zlecenia oraz księgowanie przelewu.

Jak obstawiać zakłady w PZBuk App?

Aplikacja PZBuk zapewnia wygodny i szybki dostęp do wszystkich opcji zakładów bukmacherskich. Warto dodać, że obstawianie kuponów w apce PZBuk jest niezwykle wygodne, a także intuicyjne. Wszystko działa tutaj sprawnie, ale też w dużym stopniu przypomina typowanie na stronie bukmachera. Zobacz, jak krok po kroku obstawić zakład w aplikacji bukmacherskiej PZBuk:

 1. Logowanie. Zaloguj się na swoje konto gracza w aplikacji.
 2. Dyscyplina. Wybieraj spośród kilkudziesięciu dostępnych kategorii sportowych.
 3. Wydarzenie. Znajdź mecz, jaki chcesz obstawić, przeglądając dostępne zakłady i kursy.
 4. Kupon. Kliknij w dany kurs, aby dodać zakład do kuponu SOLO – dodając kolejne stworzysz kupon AKO.
 5. Stawka. Zaznacz, za ile chcesz zagrać dany kupon bukmacherski.
 6. Finalizacja. Kliknij przycisk „Postaw zakład”, żeby zagrać swój kupon.

PZBuk wersja mobilna strony www

Wersja mobilna graficznie i organizacyjnie nie będzie się różnić PZBuk apki. Do naszej dyspozycji będzie ten sam panel i funkcje serwisu. Dodatkowo nie potrzebujemy dodatkowego miejsca w MB ani nie musimy przechodzić przez proces instalacji. Strona mobilna uruchomi się w rozdzielczości dopasowanej do naszego urządzenia dzięki technologii RWD (Responsive Web Design). Dzięki temu rozwiązaniu, niezależnie od tego z jakiego urządzenia korzystamy – strona dostosuje się w odpowiedni sposób.

Aplikacja mobilna vs wersja mobilna

Z drugiej strony programiści nie bez powodu są dzisiaj jedną z najbardziej rozchwytywanych profesji. Środowisko działania aplikacji jest inne i bardziej przyjazne dla urządzeń typu telefon i tablet niż strona mobilna. Pomimo, że wygląd będzie taki sam dla apki i strony mobilnej, my odczujemy to przede wszystkim w szybkości działania oraz mniejszym zużyciu baterii.

Zalety aplikacji

 • Mniejsze zużycie baterii
 • Regularne aktualizacje
 • Szybsze działanie

Wady aplikacji

 • Utrudniona instalacja dla Androida
 • iOS wymaga dużo miejsca w MB

Zalety wersji mobilnej

 • Nie wymaga instalacji
 • Nie wymaga miejsca w MB

Wady wersji mobilnej

 • Większe zużycie baterii
 • Wolniejsza względem apki
Wersja mobilna bukmachera

Aplikacja PZBuk: czy warto pobrać?

Jeśli korzystamy z serwisu bukmachera na urządzeniach mobilnych to zdecydowanie warto z kilku powodów. Ze strony technologicznej – nasz telefon lub tablet na pewno docenią zalety działania w środowisku aplikacji. Dodatkowo nic nas to nie kosztuje, ponieważ dostęp jest całkowicie bezpłatny, wręcz przeciwnie – mamy poszerzoną ofertę bonusową w postaci zakładów Kardio. Dostępne tylko aplikacji mobilnej. W ostatecznym rozrachunku mamy po prostu szereg zalet, jednocześnie bez większych minusów. Dlatego też, aplikacja PZBuk jest warta zainteresowania i pobrania na swoje urządzenie przenośne.

Pzbuk aplikacja - instalujemy, zakładamy konto, sprawdzamy bonusy i funkcje!
3.7
(26)
Oceń aplikację!

FAQ

W ustawieniach telefonu wyrażamy zgodę na instalację z nieznanych źródeł. Ze strony głównej Pzbuk pobieramy plik i przeprowadzamy instalację zgodnie.

W sklepie App Store wyszukujemy „Pzbuk aplikacja mobilna”. Wduszamy „pobierz” i postępujemy zgodnie ze wskazówkami.

Po zalogowaniu wybieramy zdarzenie, które nas interesuje i przechodzimy do zakładki „Kupon”. Ustalamy stawkę i potwierdzamy „Postaw zakład”.

Tak. Na start można odebrać Freebet 50 PLN oraz zwrot za przegrany zakład o wartości od 100-1000 PLN.

Komentarze

0