Specjalny bonus mobilny

3.8 / 5. 26

Oszacowanie

Aplikacja BetX - instalacja, bonusy i najistotniejsze cechy!

Doczekaliśmy się - aplikacja BetX nareszcie jest dostępna na urządzenia mobilne. Przekonaj się, czy warto ją pobrać! Sprawdzamy, jakie funkcje, bonusy i zakłady bukmacherskie czkają na entuzjastów obstawiania mobilnego.
5 bonusów o łącznej wartości 800 PLN

Aplikacja BetX – pobierz na Android i iOS

Jedno z najnowszych narzędzi do obstawiania zakładów bukmacherskich w Polsce to aplikacja BetX. Bukmacher w końcu opublikował program mobilny dla użytkowników systemów operacyjnych iOS oraz Android. W poniższej recenzji sprawdzamy funkcjonalność, responsywność i wygodę obsługi aplikacji bukmacherskiej BetX mobile.

Aplikacja mobilna legalnego bukmachera Betx

Aplikacja BetX – najważniejsze informacje

Zanim jednak przejdziemy do dogłębnej analizy szczegółów dotyczących stworzonej przez BetX aplikacji, warto przyjrzeć się jej kluczowym danym. Jest to w końcu jedna z najświeższych apek dla entuzjastów bukmacherki, więc nie każdy może ją znać. Dlatego też zebraliśmy kilka najważniejszych informacji dotyczących aplikacji mobilnej bukmachera BetX:

Zakłady bukmacherskie:Aplikacja BetX
Dostępność aplikacji:Android, iOS
Rozmiar aplikacji:30 MB / 69 MB
Języki w aplikacji:polski
Waluta:PLN

Jak pobrać BetX aplikację mobilną?

Stworzona przez deweloperów bukmachera BetX aplikacja mobilna przez długi czas nie była w ogóle dostępna. Na stronie bukmachera widniała informacja, że można jedynie korzystać z jego wersji mobilnej, jeżeli ktoś woli obstawiać zakłady na telefonie czy tablecie. W końcu jednak doczekaliśmy się, zaś aplikacja BetX została wprowadzona zarówno dla entuzjastów systemu Android, jak również iOS. Warto przyjrzeć się kwestii pobierania apki, gdyż proces ten wygląda nieco inaczej w obu przypadkach.

Aplikacja BetX – pobierz i zainstaluj na Androida

W przypadku BetX aplikacja Android jest znacznie częściej wybierana, niż jej odpowiednik dla systemu iOS. Dzieje się tak, ponieważ większość użytkowników w Polsce korzysta ze smartfonów i tabletów właśnie z androidowskim oprogramowaniem. Trzeba jednak pamiętać, że aplikacje bukmacherskie nie są dostępne w sklepie Google Play, dlatego też BetX apk należy pobrać bezpośrednio z portalu bukmachera. Pamiętaj również o konieczności zmiany ustawień swojego sprzętu i zgodę na „pobieranie z nieznanych źródeł”. W dalszej części pokażemy Ci, jak krok po kroku pobrać aplikację BetX Android.

Instalacja BetX na Androidzie

Sprawdź jak dokładnie przebiega proces instalacji aplikacji BetX na telefonach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 3 min
 1. 1

  Strona bukmachera

  Na tablecie lub telefonie otwórz stronę internetową bukmachera.

  Strona bukmachera

 2. 2

  Menu

  Rozwiń Menu po lewej stronie i wybierz zakładkę Aplikacja

  Menu

 3. 3

  Pobierz

  Kliknij w odpowiednim miejscu „Pobierz aplikację”

  Pobierz

 4. 4

  Zgoda instalacji

  Wyraź zgodę na instalację aplikacji na swoim urządzeniu.

  Zgoda instalacji

 5. 5

  Korzystaj do woli!

  Voila! Aplikacja jest gotowa do użycia i możesz zalogować się na swoje konto lub utworzyć nowe!

  Korzystaj do woli!

Aplikacja BetX wymagania

Do uruchomienia BetX apk wystarczy jedynie 75 MB wolnego miejsca na urządzeniu mobilnym. W przypadku Androida konieczne jest również posiadanie wersji systemu 8.0, która na ten moment jest absolutnym standardem.

BetX aplikacja Android urządzenia

W przypadku systemu Android aplikacje bukmacherskie do obstawiania zakładów to zwykle spore wyzwanie dla deweloperów. Dzieje się tak, ponieważ ich zaprojektowanie jest niezwykle złożone. Jeśli chodzi o BetX apk Android, program ten pozostawia wciąż sporo do życzenia. Najlepiej działa jednak na nowszych urządzeniach, do których zaliczają się modele Samsung Galaxy S22, S21, S20; Google Pixel 7, 7 PRO; Samsung Galaxy A53, A13; Motorola Moto G, G60; Huawei P50, P40, P30.

Aplikacja BetX na system iOS

Oprócz Androida, BetX zadbał również o to, aby apka mogła zostać uruchomiona na urządzeniach mobilnych firmy Apple. Cały proces pobierania i instalacji jest nieco uproszczony w porównaniu do wcześniej opisanego systemu, co wynika z faktu, że nie musimy dodatkowo zaznaczać opcji „pobierania z nieznanych źródeł”. Aplikacje bukmacherskie mogą być bowiem zamieszczane bez problemu w App Store. Poniżej przedstawiamy, jak zainstalować apkę na iOS.

Instalacja BetX na iOS

Przekonaj się jak wygląda proces instalacji aplikacji BetX na urządzeniach z systemem iOS.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 1 min
 1. 1

  App Store

  Włącz na swoim iPhonie lub iPadzie sklep App Store.

  App Store

 2. 2

  Wpisz BetX

  Kliknij „Szukaj” i wpisz „BetX”

  Wpisz BetX

 3. 3

  Pobierz i zainstaluj

  Kliknij „Pobierz” obok nazwy z aplikacją bukmachera i oczekuj na instalację.

  Pobierz i zainstaluj

Aplikacja BetX iOS wymagania

Aplikacja BetX na systemy iOS waży zaledwie 69,1 MB, przez co nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem na nią miejsca na dysku. Potrzebna będzie też aktualizacja systemu iOS w wersji 11.0 lub późniejszej.

BetX aplikacja iOS urządzenia

W przypadku BetX App iOS entuzjaści bukmachera musieli uzbroić się w cierpliwość, gdyż pojawiła się ona później, niż jej odpowiedniczka dla Androida. W końcu aplikacja BetX Apple jest dostępna do pobrania za darmo w sklepie. Najlepiej działa na najnowszych modelach z iOS, a więc iPhone 14, 13, 12, a także iPad Pro 6, iPad 10 czy iPad Air 5. Starsze sprzęty marki Apple mogą powodować nieco wolniejsze odświeżanie, a przez to również drobny dyskomfort z gry.

Aplikacja BetX – najlepsze funkcje mobilne

Deweloperzy bukmachera, tworząc aplikacje BetX Android oraz iOS, postanowili skupić się na doskonaleniu funkcjonalności apki. W efekcie, gracze otrzymali podstawową aplikację mobilną, której najważniejsze funkcje związane są po prostu z obstawianiem zakładów bukmacherskich. Sprawdźmy jednak, jakie cechy sprawiają, że aplikacja BetX na telefon i tablet to rozwiązanie godne instalacji.

Pełna oferta zakładów bukmacherskich

Jeżeli zdecydujesz się na obstawianie w aplikacji mobilnej BetX, znajdziesz tutaj dostęp do całkowitej oferty zakładów wzajemnych. W praktyce oznacza to, że apka bukmacherska w żaden sposób nie ogranicza dostępności opcji gry. Co więcej, również poruszanie się po ofercie zakładów BetX nie powinno stanowić żadnej przeszkody.

Bonusy i promocje

Czy wiesz, że istnieje w BetX bonus mobilny dla graczy, którzy po raz pierwszy obstawią zakład w swojej apce? Jest to nowinka w ofercie bukmachera, natomiast odebrać ją może każdy, kto pobierze i zainstaluje BetX App na swoim telefonie lub tablecie. Do zgarnięcie jest dodatkowe 20 PLN na dalszą grę u buka. Na tym jednak nie koniec, ponieważ aplikacja BetX pozwala również korzystać z bonusów powitalnych za rejestrację czy promocji tymczasowych dla stałych klientów.

Sporty wirtualne i gry karciane

Poza ofertą przedmeczową czy live na tradycyjne zakłady sportowe, stworzona przez BetX aplikacja mobilna pozwala także obstawiać sporty wirtualne i gry karciane. Te rozgrywki losowe cieszą się sporą popularnością wśród polskich graczy, więc tym bardziej warto dać im szansę. Mobilne obstawianie w BetX to nie tylko wygoda, ale również kompletny przegląd bieżących rozgrywek.

Aplikacja BetX – rejestracja krok po kroku

Rejestracja w aplikacji mobilnej Betx

Zanim można skorzystać z oferty przedmeczowej, live i promocyjnej, konieczne będzie założenie konta gracza. Proces ten nie jest jednak skomplikowany, przez co bardzo łatwo sobie z nim poradzisz. Poniżej przedstawiamy, jak krok po kroku zarejestrować się w BetX:

 1. Rozpoczęcie rejestracji. Po wejściu w apkę i wciśnięciu przycisku „rejestruj” w prawym górnym rogu menu, zostaniemy przeniesieni do formularza rejestracyjnego.
 2. Formularz rejestracyjny. Składa się z dwóch części, z czego w pierwszej bukmacher prosi nowego gracza o podanie takich informacji, jak: nazwa użytkownika, hasło, e-mail i numer telefonu. Po wpisaniu numeru konieczna będzie jeszcze jego weryfikacja za sprawą kodu wysłanego przez SMS.
 3. Kod bonusowy. Dodatkowo możemy skorzystać tutaj z kodu promocyjnego, o ile oczywiście taki posiadamy.
 4. Dane osobowe. W drugiej części formularza rejestracyjnego BetX prosi o podanie danych osobowych, które są niezbędne, aby móc korzystać z usług jakiegokolwiek bukmachera. Są to imię, nazwisko i PESEL. Oprócz tego, trzeba będzie jeszcze zaznaczyć pole przy oświadczeniu o pełnoletności  i określić czy jesteśmy osobą zajmującą stanowisko polityczne.
 5. Zgody. Jeśli chcemy, możemy zgodzić się na wykorzystywanie swoich danych osobowych w celach marketingowych, ale nie jest to konieczne.
 6. Weryfikacja. Na koniec bukmacher poprosi nas o zweryfikowanie podanego wcześniej adresu e-mail.

BetX aplikacja mobilna – program bonusowy

Bonusy mobilne u legalnego bukmachera Betx

Czy wiesz, dlaczego warto założyć konto w BetX? Ponieważ bukmacher już za samą rejestrację daje Ci dostęp do atrakcyjnego pakietu bonusowego! Łącznie zdobyć można do 800 PLN, zaś elementami zestawu promocyjnego są następujące bonusy:

 • Cashback 50% do 250 PLN
 • Freebet do 250 PLN
 • Bonus od depozytu do 250 PLN
 • Dodatkowy bonus 30 PLN za zgody marketingowe
 • Bonus mobilny w aplikacji BetX 20 PLN

Zgarnij już teraz cały pakiet powitalny, który w 100% odblokujesz wyłącznie w aplikacji mobilnej bukmachera. Pamiętaj również o tym, że bukmacher BetX bonusy daje też swoim stałym graczom. Możesz więc liczyć na ciekawe akcje tymczasowe, a znajdziesz je w zakładce „Bonusy” na stronie buka oraz w jego apce.

Bonusy mobilne BetX w aplikacji?

Jak już wspomnieliśmy, za samo pobranie aplikacji i zagranie w niej pierwszego kuponu, otrzymać możesz dodatkowe 20 PLN bonusu. Jest to oferta skierowana do wszystkich nowych graczy, ale pod warunkiem, że rozpoczną korzystane z BetX App na swoim telefonie czy tablecie.

Aplikacja BetX a zakłady bukmacherskie

Jakie zakłady bukmacherskie BetX aplikacja oferuje graczom? Co warto obstawiać i które dyscypliny cieszą się największym zainteresowaniem? Sprawdź, co też najchętniej typują aktywni i lojalni entuzjaści zakładów sportowych w aplikacji mobilnej BetX.

Piłka nożna w BetX App

Aplikacja BetX na telefon i tablet to przede wszystkim narzędzie do typowania piłki nożnej, gdyż to ona króluje w ofercie bukmachera. Co prawda, kursy mogłyby być tutaj nieco wyższe, ale dostępność lig i turniejów jest wystarczająco dobra. Gracze najchętniej sięgają po następujące rozgrywki piłkarskie do obstawiania mobilnego:

 • Ekstraklasa
 • Premier League
 • La Liga
 • Ligue 1
 • Liga Mistrzów
 • Liga Europy

Tenis w aplikacji BetX

Zakłady tenisowe to kolejny element, który odgrywa istotną rolę w przygotowanej przez bukmachera BetX aplikacji mobilnej. Jeżeli śledzisz na bieżąco poczynania najlepszych tenisistów na świecie, z powodzeniem możesz typować najlepsze mecze w apce bukmachera. Znajdziesz tutaj ofertę na rozgrywki:

 • ATP
 • WTA
 • Challenger
 • ITF
 • United Cup

Koszykówka w BetX apk

BetX aplikacja Android oraz iOS to również bardzo dobre miejsce do typowania zakładów koszykarskich. Oferta na kosza jest tutaj wystarczająco dobrze rozbudowana, więc każdy entuzjasta tej dyscypliny powinien znaleźć coś wyjątkowego dla siebie. Najpopularniejsze kategorie zakładów to obecnie:

 • NBA
 • ACB
 • EBL
 • Euroliga

Hokej w BetX mobile

Co ciekawe, sporym zainteresowaniem graczy cieszy się również oferta aplikacji BetX na zakłady hokejowe mobile. Obstawiać możesz tutaj najlepsze ligi oraz turnieje związane z hokejem na lodzie, natomiast najpopularniejszymi kategoriami zakładów są obecnie:

 • PHL
 • NHL
 • Liga Mistrzów
 • Mistrzostwa Świata U20

Aplikacja BetX – płatności mobilne

Mobilne wpłaty depozytu, jakie wspiera aplikacja BetX, możesz zlecić w wygodny i szybki sposób. Choć metod płatności nie jest tutaj zbyt wiele, to jednak ich obsługa nie powoduje żadnych problemów. Oto lista dostępnych sposobów wpłaty, jakich możesz spodziewać się w BetX mobile:

Metoda płatnościLimity (min – max)Czas realizacji
BLIK5 PLN – brak limituNatychmiast
Przelewy245 PLN – brak limituNatychmiast
DotPay5 PLN – brak limituNatychmiast
Revolut5 PLN – brak limituNatychmiast
Karta płatnicza5 PLN – brak limituNatychmiast

Jak wpłacić depozyt w aplikacji BetX?

BetX aplikacja mobilna pozwala wpłacić depozyt w parę sekund, co możliwe jest dzięki nowoczesnym metodom płatności. Oto, w jaki sposób krok po kroku zasilisz swoje saldo główne w aplikacji, żeby móc obstawiać zakłady bukmacherskie za prawdziwe pieniądze:

 1. Logowanie. Zaloguj się na swoje konto gracza.
 2. Wpłata. Przejdź do wpłat na profilu do gry.
 3. Metoda. Zaznacz sposób płatności, którego użyjesz, żeby zasilić swoje konto.
 4. Kwota. Wpisz deklarowaną wartość wpłaty.
 5. Finalizacja. Postępuj według wskazówek pośrednika płatności, żeby zlecić wpłatę online.

Jak wypłacić wygrane w aplikacji BetX?

Poza wpłatami depozytu, użytkownicy BetX mobile mogą również zlecać wypłaty swoich wygranych na konto bankowe. Opcja ta dostępna jest wyłącznie po pełnej weryfikacji danych osobowych, natomiast proces ten działa w następujący sposób:

 1. Logowanie. Zaloguj się na swój profil w BetX App.
 2. Wypłata. Wybierz opcję „Wypłata” po kliknięciu w swój login, żeby przejść do płatności.
 3. Metoda. Wybierz sposób wypłacenia środków.
 4. Kwota. Podaj wartość wypłacanych pieniędzy.
 5. Finalizacja. Potwierdź zlecenie, a następnie zaczekaj na przetworzenie płatności.

Jak obstawiać zakłady w BetX App?

Aplikacja mobilna BetX to miejsce, gdzie z powodzeniem możesz również obstawiać zakłady z kompletnej oferty bukmacherskiej operatora. Kiedy już się zarejestrujesz i wpłacisz depozyt, przejdź do gry, typując kupon w następujący sposób:

 1. Logowanie. Zaloguj się na swoje konto do gry w aplikacji bukmachera.
 2. Dyscyplina. Wybierz sport, ligę i turniej, jakie najbardziej Cię interesują.
 3. Wydarzenie. Przejdź do meczu lub innego wydarzenia, a następnie kliknij kurs zakładu, żeby dodać go do kuponu.
 4. Kupon. Dodawaj następne zakłady do kuponu AKO, lub też zagraj kupon SOLO.
 5. Stawka. Zaznacz, za jakie pieniądze chcesz zagrać swój kupon.
 6. Finalizacja. Kliknij przycisk „Obstaw”, żeby puścić kupon w aplikacji BetX.

Wersja mobilna BetX na telefon

Wersja mobilna strony internetowej tego bukmachera została zaprojektowana w przyjazny dla użytkownika sposób, przez co warto zadać pytanie, czy korzystanie z apki jest konieczne? Zostając przy wersji mobile nie tracimy bowiem żadnych funkcji – możemy korzystać z całej oferty przedmeczowej, live i promocyjnej, a także mamy do czynienia z podobnym układem interfejsu. Apka nie wiąże się również z dodatkowym bonusem za jej pobranie i zainstalowanie.

Uważamy jednak, że aplikacja jest po prostu wygodniejszym rozwiązaniem. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk na ekranie smartfona lub tabletu, aby ją włączyć i móc korzystać z wszystkich dostępnych funkcji. Szczególnie warto w tym przypadku postawić na apkę z tego względu, że została ona po prostu przyzwoicie napisana. Działa ona przeważnie sprawnie i rzadko będziemy mieli problemy z płynnością czy responsywnością.

Wersja mobilna legalnego bukmachera

Aplikacja mobilna BetX czy mobilna strona – co wybrać?

Mobilna aplikacja BetX oferuje znacznie więcej, niż strona bukmachera na telefonu i tablety. Wszystkie podobieństwa i różnice zebraliśmy w poniższej tabeli, z której jasno wynika, iż lepiej pobrać BetX App niż korzystać z mobilnej strony www.

BetXWersja mobilnaAplikacja mobilna
Dodatkowy bonusX
Najważniejsze rzeczy pod rękąX
Ulubione kategorie sportowe pod rękąX
Dodatkowe funkcjonalnościX
Intuicyjność rozwiązaniaX
Możliwość przystosowania do własnych upodobańX
Obstawianie społecznościoweXX
Błyskawiczne powiadomieniaX
Możliwość rejestracji i korzystania z bonusów
Płatności
Podgląd wydarzeń LIVE
Dostęp do statystyk
Pobierz aplikację mobilną BetX!

Podsumowanie – czy warto pobrać aplikację BetX?

Ogólnie rzecz ujmując, program napisany przez deweloperów tego Bukmachera odznacza się przeciętną jakością. Mamy tutaj do czynienia z częstymi zacięciami, choć responsywność jest przeważnie na dobrym poziomie, a poważniejsze problemy wymagające zresetowania apki zdarzają się rzadko. Wszystko to sprawia, że możemy przeglądać kategorie i zdarzenia z małymi tylko problemami, które w kolejnych aktualizacjach powinny zostać usunięte.

Mocną stroną aplikacji jest też jej czytelność oraz schludna estetyka. Są to ważne elementy, które często decydują o tym, czy dany gracz zdecyduje się pozostać przy danym bukmacherze. BetX niewątpliwie zadbał o to, aby te elementy nie odstawały od reszty konkurencji. Ogólnie rzecz ujmując, buk nie stworzył być może najlepszej aplikacji dostępnej na naszym rynku, ale też z pewnością się na niej nie zawiedziesz.

Aplikacja BetX - instalacja, bonusy i najistotniejsze cechy!
3.8
(26)
Oceń aplikację!

FAQ

Wystarczy zaznaczyć opcję „pobierania z nieznanych źródeł”, a następnie pobrać i zainstalować apkę ze strony bukmachera.

Apkę BetX można pobrać w standardowy sposób z App Store.

Wybierz kategorię, a następnie naciśnij interesujące się zdarzenie w danym meczu. To przeniesie Cię do kuponu, w którym wybierzesz stawkę i zawrzesz zakład.

Tak, nowi użytkownicy mogą skorzystać z promocji na start 800 PLN.

Komentarze

0