Najwyższy bonus powitalny
3.8
(26)
Oszacowanie

BetX aplikacja - instalacja, bonusy i najistotniejsze cechy!

Doczekaliśmy się - aplikacja BetX nareszcie jest dostępna na urządzenia mobilne. Przekonaj się, czy warto ją pobrać!
100% od depozytu do 7777 PLN

Aplikacja BetX

Bukmacher daje swoim nowym użytkownikom do dyspozycji łącznie 1525 PLN w ramach bonusu powitalnego. Gracze mogą skorzystać z tej promocji nie tylko na stronie internetowej buka, ale też w jego aplikacji mobilnej. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji się z nią zapoznać, w poniższym tekście znajdziecie informacje na temat tego, jak pobrać i zainstalować apkę na Androida i iOS. Do tego przedstawiamy, jakie oferuje funkcje, a także z jakich innych bonusów możecie w niej skorzystać.

Aplikacja mobilna legalnego bukmachera Betx

Aplikacja mobilna BetX – pobierz i zainstaluj na Androida

Na chwilę obecną Android stanowi zdecydowanie najczęściej wykorzystywany system operacyjny dla urządzeń mobilnych w naszym kraju. To właśnie z tego względu bukmacherzy operujący na polskim rynku starają się przede wszystkim zadbać o dostarczenie apki na ten system. Mimo popularności apek bukmacherskich, Google Play Store nie umożliwia jednak zamieszczania u siebie takich programów. Przez to zanim będziecie mogli pobrać i zainstalować BetX app, musicie zaznaczyć opcję „pobierania z nieznanych źródeł” w ustawieniach telefonu lub tabletu. Poniżej zamieszczamy instrukcje krok po kroku, co trzeba zrobić, aby móc uruchomić apkę tego usługodawcy:

Instalacja BetX na Androidzie

Sprawdź jak dokładnie przebiega proces instalacji aplikacji BetX na telefonach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 3 min
 1. 1

  Strona bukmachera

  Na tablecie lub telefonie otwórz stronę internetową bukmachera.

  Strona bukmachera

 2. 2

  Menu

  Rozwiń Menu po lewej stronie i wybierz zakładkę Aplikacja

  Menu

 3. 3

  Pobierz

  Kliknij w odpowiednim miejscu „Pobierz aplikację”

  Pobierz

 4. 4

  Zgoda instalacji

  Wyraź zgodę na instalację aplikacji na swoim urządzeniu.

  Zgoda instalacji

 5. 5

  Korzystaj do woli!

  Voila! Aplikacja jest gotowa do użycia i możesz zalogować się na swoje konto lub utworzyć nowe!

  Korzystaj do woli!

Osoby nie zapoznane jeszcze dobrze ze światem bukmacherki online mogą mieć wątpliwości co do bezpieczeństwa przy włączonej opcji „pobierania z nieznanych źródeł”. Takie objawy ogólnie są jak najbardziej słuszne, gdyż nigdy nie powinniśmy pobierać plików na tablet lub telefon z niezaufanych stron internetowych. W przypadku bukmacherów nie musimy się jednak o to obawiać – są to sprawdzeni dostawcy usług, którzy gwarantują stuprocentowe bezpieczeństwo pobranego pliku instalacyjnego aplikacji. Pamiętajcie tylko o tym, aby pobierać plik bezpośrednio z podanej strony BetX.

Wymagania

Do uruchomienia BetX apk wystarczy Wam jedynie 75 MB wolnego miejsca na urządzeniu mobilnym. W przypadku Androida konieczne jest również posiadanie wersji systemu 8.0, która na ten moment jest absolutnym standardem.

BetX aplikacja mobilna na system iOS

Oprócz Androida, BetX zadbał również o to, aby apka mogła zostać uruchomiona na urządzeniach mobilnych firmy Apple. Cały proces pobierania i instalacji jest nieco uproszczony w porównaniu do wcześniej opisanego systemu, co wynika z faktu, że nie musimy dodatkowo zaznaczać opcji „pobierania z nieznanych źródeł”. Aplikacje bukmacherskie mogą być bowiem zamieszczane bez problemu w App Store. Poniżej przedstawiamy, jak zainstalować apkę na iOS.

Instalacja BetX na iOS

Przekonaj się jak wygląda proces instalacji aplikacji BetX na urządzeniach z systemem iOS.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 1 min
 1. 1

  App Store

  Włącz na swoim iPhonie lub iPadzie sklep App Store.

  App Store

 2. 2

  Wpisz BetX

  Kliknij „Szukaj” i wpisz „BetX”

  Wpisz BetX

 3. 3

  Pobierz i zainstaluj

  Kliknij „Pobierz” obok nazwy z aplikacją bukmachera i oczekuj na instalację.

  Pobierz i zainstaluj

Wymagania

Aplikacja BetX na systemy iOS waży zaledwie 75 MB, przez co nie będziecie mieli problemu ze znalezieniem na nią miejsca na dysku. Potrzebna będzie też aktualizacja systemu iOS w wersji 11.0 lub późniejszej.

BetX PL aplikacja mobilna – najważniejsze cechy

Pobierając program do obstawiania zakładów bukmacherskich od tego usługodawcy, możecie liczyć na dostęp do pełnego zakresu oferty przedmeczowej i live. Do dyspozycji graczy oddana jest także oferta kompletna promocji i bonusów. Jeśli natomiast chodzi o samą apkę, od razu po jej włączeniu można zauważyć, że mamy do czynienia z ładnie zaprojektowanym programem. Programiści zadbali o to, aby apka była przyjemna dla oka oraz dołożyli starań, aby poszczególne funkcje były rozmieszczone w intuicyjny sposób. Przez to szybko zorientujecie się, gdzie znajdują się najbardziej interesujące Was przyciski.

Z kolei funkcjonowanie aplikacji możemy określić jako po prostu niezłe. Czasami zdarzają się zacięcia lub delikatne problemy z płynnością, ale przeważnie apka działa bez zarzutu. Mogą też przytrafić się problemy w postaci niedodawania za pierwszym kliknięciem zdarzeń do kuponu lub w formie niezawierania kuponu od razu po przyciśnięciu. Takie kłopoty występują jednak sporadycznie. Do tego jako niewielki minus trzeba odnotować brak bonusu za pobranie i zainstalowanie apki (wynagradza to obszerna oferta promocyjna bukmachera).

BetX aplikacja Android – program bonusowy

Bonusy mobilne u legalnego bukmachera Betx

Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani co do tego, czy warto skorzystać z aplikacji mobilnej tego bukmachera, z pewnością zachęci Was do tego bonus powitalny 1525 PLN. Jest to zdecydowanie jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert dostępnych na naszym rynku, z której po prostu trzeba skorzystać!

Promocja obejmuje bonus od pierwszego depozytu 1500 PLN oraz Freebet 25 PLN. W przypadku pierwszej części wymagany jest 6-krotny obrót, który jest wypłacany częściami. Obrót należy wykonać kuponami ze zdarzeniami z kursem minimalnym 1.30. W celu uzyskania Freebetu wystarczy natomiast przeprowadzić weryfikację konta i wyrazić zgody marketingowe.

Atrakcje stanowiące ofertę promocyjną BetX na tym się nie kończą. Gracze mają tutaj naprawdę sporo opcji do wykorzystania. Są to między innymi Freebet do 100 PLN, Pewna 10 (nawet nietrafione typy dadzą zarobić), Bonus AKO, Extra Kursy czy nieTRAFIONY (wygrana nawet, gdy jeden mecz na kuponie nie wszedł).

Aplikacja BetX – rejestracja krok po kroku

Rejestracja w aplikacji mobilnej Betx

Zanim będziecie mogli skorzystać z oferty przedmeczowej, live i promocyjnej, konieczne będzie założenie konta gracza. Proces ten nie jest jednak skomplikowany, przez co bardzo łatwo sobie z nim poradzicie. Poniżej przedstawiamy, jak krok po kroku zarejestrować się w BetX:

 1. Po wejściu w apkę i wciśnięciu przycisku „rejestruj” w prawym górnym rogu menu, zostaniemy przeniesieni do formularza rejestracyjnego. Składa się z dwóch części, z czego w pierwszej bukmacher prosi nowego gracza o podanie takich informacji, jak: nazwa użytkownika, hasło, e-mail i numer telefonu. Po wpisaniu numeru konieczna będzie jeszcze jego weryfikacja za sprawą kodu wysłanego przez SMS. Dodatkowo możemy skorzystać tutaj z kodu promocyjnego, o ile oczywiście taki posiadamy.
 2. W drugiej części formularza rejestracyjnego BetX prosi o podanie danych osobowych, które są niezbędne, aby móc korzystać z usług jakiegokolwiek bukmachera. Są to imię, nazwisko i PESEL. Oprócz tego, trzeba będzie jeszcze zaznaczyć pole przy oświadczeniu o pełnoletności  i określić czy jesteśmy osobą zajmującą stanowisko polityczne. Jeśli chcemy, możemy zgodzić się na wykorzystywanie swoich danych osobowych w celach marketingowych, ale nie jest to konieczne. Na koniec bukmacher poprosi nas o zweryfikowanie podanego wcześniej adresu e-mail.

Strona mobilna czy BetX aplikacja na telefon?

Wersja mobilna strony internetowej tego bukmachera została zaprojektowana w przyjazny dla użytkownika sposób, przez co warto zadać pytanie, czy korzystanie z apki jest konieczne? Zostając przy wersji mobile nie tracimy bowiem żadnych funkcji – możemy korzystać z całej oferty przedmeczowej, live i promocyjnej, a także mamy do czynienia z podobnym układem interfejsu. Apka nie wiąże się również z dodatkowym bonusem za jej pobranie i zainstalowanie.

Uważamy jednak, że aplikacja jest po prostu wygodniejszym rozwiązaniem. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk na ekranie smartfona lub tabletu, aby ją włączyć i móc korzystać z wszystkich dostępnych funkcji. Szczególnie warto w tym przypadku postawić na apkę z tego względu, że została ona po prostu przyzwoicie napisana. Działa ona przeważnie sprawnie i rzadko będziemy mieli problemy z płynnością czy responsywnością.

Wersja mobilna legalnego bukmachera Betx

Podsumowanie – czy warto pobrać aplikację BetX?

Ogólnie rzecz ujmując, program napisany przez programistów tego Bukmachera odznacza się niezłą jakością. Nie mamy tutaj do czynienia z częstymi zacięciami, responsywność jest przeważnie na dobrym poziomie, a poważniejsze problemy wymagające zresetowania apki zdarzają się bardzo rzadko. Wszystko to sprawia, że możemy przeglądać kategorie i zdarzenia bez większych problemów i sprawnie dodawać je do kuponów, które później łatwo zawrzemy.

Mocną stroną aplikacji jest też jej czytelność oraz schludna estetyka. Są to ważne elementy, które często decydują o tym, czy dany gracz zdecyduje się pozostać przy danym bukmacherze. BetX niewątpliwie zadbał o to, aby te elementy nie odstawały od reszty konkurencji. Ogólnie rzecz ujmując, buk nie stworzył być może najlepszej aplikacji dostępnej na naszym rynku, ale też z pewnością się na niej nie zawiedziecie.

BetX aplikacja - instalacja, bonusy i najistotniejsze cechy!
3.8
(26)
Oceń aplikację!

FAQ

Wystarczy zaznaczyć opcję „pobierania z nieznanych źródeł”, a następnie pobrać i zainstalować apkę ze strony bukmachera.

Apkę BetX można pobrać w standardowy sposób z App Store.

Wybierz kategorię, a następnie naciśnij interesujące się zdarzenie w danym meczu. To przeniesie Cię do kuponu, w którym wybierzesz stawkę i zawrzesz zakład.

Tak, nowi użytkownicy mogą skorzystać z promocji na start 1525 PLN.

Komentarze

0

up