Najlepszy dla fanów żużla

3.5 / 5. 34

Oszacowanie

Aplikacaj eWinner - proces instalacji, rejestracji i program bonusowy!

Czy wiesz, jakie największe zalety ma aplikacja eWinner do obstawiania zakładów bukmacherskich? Sprawdź naszą recenzję, z której dowiesz się, czy warto pobrać i zainstalować apkę na swoim urządzeniu przenośnym!
Cashback do 100 PLN

Aplikacja eWinner – pobierz na Android i iOS

Legalny polski bukmacher eWinner to serwis, którego nie trzeba przedstawiać entuzjastom zakładów żużlowych i koszykarskich w naszym kraju. Operator od dłuższego czasu stawia również na rozwiązania mobilne, rozszerzając tym samym swoją ofertę dla kolejnych graczy. Pora sprawdzić, jak działa aplikacja eWinner, w jaki sposób można ją pobrać, a także czy warto obstawiać zakłady na telefonie. Oto nasza recenzja eWinner mobile!

Aplikacja mobilna legalnego bukmachera Ewinner

Aplikacja eWinner – najważniejsze informacje

Ulubiony bukmacher polskich entuzjastów żużla stworzył aplikację mobilną, która ułatwia poruszanie się po ofercie zakładów sportowych na urządzeniach przenośnych. Aplikacja eWinner to program chętnie wybierany, ponieważ spory odsetek użytkowników serwisu preferuje obstawianie na telefonie i tablecie. W związku z tym, warto przyjrzeć się apce z bliska – zaczynamy zatem od paru kluczowych informacji:

Zakłady bukmacherskie:Aplikacja eWinner
Dostępność aplikacji:Android, iOS
Rozmiar aplikacji:106 MB / 93 MB
Języki w aplikacji:polski
Waluta:PLN

Pobierz aplikację mobilną eWinner – zobacz, jak!

Aplikacja eWinner do pobrania czeka na wszystkich użytkowników mobilnych urządzeń z systemami operacyjnymi Android, a także iOS. Należy jednak pamiętać, iż proces pobierania oraz instalacji zarówno eWinner apk, jak i eWinner App, nieco się od siebie różnią. Z tego względu, w poniższej sekcji naszej recenzji sprawdzamy, jak krok po kroku sięgnąć po mobilnego bukmachera.

eWinner aplikacja Android – jak pobrać?

Jeżeli chodzi o system operacyjny Android, aplikacja eWinner mobile dostępna jest wyłącznie do pobrania bezpośrednio ze strony bukmachera. Dzieje się tak, ponieważ aplikacje bukmacherskie nie mogą być udostępniane przy pomocy sklepu Google Play. Należy zatem ściągnąć plik instalacyjny eWinner apk po uprzednim wyrażeniu zgody na „pobieranie z nieznanych źródeł”. Zobacz, jak krok po kroku działa instalacja aplikacji bukmacherskiej, co pokazujemy poniżej.

Instalacja eWinner na Androidzie

Zobacz jak przebiega proces instalacji aplikacji eWinner na urządzeniach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 3 min
 1. 1

  Strona bukmachera

  Otwórz stronę internetową eWinner na telefonie lub tablecie.

  Strona bukmachera

 2. 2

  Zakładka Aplikacji

  Rozwiń Menu, przewiń na dół i wybierz „Aplikacja Mobilna”

  Zakładka Aplikacji

 3. 3

  Pobierz

  Wciśnij przycisk „Android”, aby rozpocząć pobieranie pliku.

  Pobierz

 4. 4

  Uruchom

  Otwórz pobrany plik instalacyjny z apką eWinner.

  Uruchom

 5. 5

  Zgoda instalacji

  Zezwól urządzeniu na instalację aplikacji.

  Zgoda instalacji

 6. 6

  Instalacja zakończona

  Po ukończeniu instalacji wciśnij przycisk „Otwórz”

  Instalacja zakończona

 7. 7

  Korzystaj do woli!

  Aplikacja eWinner jest gotowa do użytku i możesz zalogować się na swoje konto lub utworzyć nowe!

  Korzystaj do woli!

Prawdopodobnie niektórzy z Was zastanawiają się, dlaczego pobieranie apki od tego bukmachera wymaga zaznaczania „pobierania z nieznanych źródeł”. Wynika to z faktu, że Google Play Store nie umożliwia bukmacherom dodawania swoich aplikacji. Program od eWinner jest absolutnie bezpieczny i nie musicie obawiać się tego, że wraz z plikiem instalacyjnym pobierzecie wirusa na swoje urządzenie mobilne.

Aplikacja eWinner Android wymagania

Plik instalacyjny waży zaledwie 50 megabajtów, przez co dosłownie każde dostępne obecnie urządzenie mobilne będzie w stanie go udźwignąć. Do tego eWinner zaznacza, że apka wymaga systemu Android w wersji minimum 6.0. To oznacza, że aplikację pobierzecie praktycznie na dowolny smartfon czy tablet.

eWinner apk – urządzenia Android

Obstawiaj zakłady bukmacherskie na Androidzie w aplikacji mobilnej bukmachera eWinner, jeżeli cenisz sobie wygodę i szybkość obsługi. Praktyka pokazuje, że apka tego operatora nie powinna sprawiać większych problemów podczas gry na telefonie. Szczególnie, gdy posiadasz nowszy sprzęt, jak np. modele Samsung Galaxy S22, S21, S20; Google Pixel 7, 7 PRO; Samsung Galaxy A53, A13; Motorola Moto G, G60; Huawei P50, P40, P30. Ponieważ eWinner Android działa też na starszych wersjach oprogramowania, kilkuletnie telefony powinny radzić sobie z jej obsługą.

Jak pobrać apkę eWinner na system iOS?

Jeśli chodzi o system operacyjny dla urządzeń mobilnych od Apple, sytuacja wygląda nieco inaczej niż w przypadku Androida. Wynika to z faktu, że nie musimy tutaj zaznaczać w ustawieniach opcji pobierania z nieznanych źródeł. Apple pozwala na umieszczanie w App Store aplikacji do zawierania zakładów, przez co proces pobierania będzie bardzo znajomy dla użytkownika urządzenia z iOS. W celu pobrania programu, podążaj za tymi krokami.

Instalacja eWinner na iOS

Zerknij na proces instalacji aplikacji Ewinner na urządzeniach z systemem iOS.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 1 min
 1. 1

  App Store

  Otwórz sklep App Store na urządzeniu z systemem iOS.

  App Store

 2. 2

  Wpisz eWinner

  Wpisz nazwę bukmachera, aby wyszukać aplikację eWinner mobile.

  Wpisz eWinner

 3. 3

  Pobierz i zainstaluj

  Wciśnij 'Pobierz’ obok nazwy wybranej aplikacji. System iOS automatycznie ją zainstaluje i gotowe!

  Pobierz i zainstaluj

Aplikacja eWinner App wymagania

Tak jak w przypadku Androida, również apka na iOS ma pewne wymagania. Są one jednak bardzo niskie (aktualizacja 11.0 systemu iOS i rozmiar pliku 92,8 MB), przez co każde dostępne na dzień dzisiejszy urządzenie mobilne Apple będzie w stanie ją uruchomić.

eWinner aplikacja iOS – na jakie urządzenia?

Jeżeli chodzi o aplikacje bukmacherskie na iOS, te nie zawsze działają równie sprawnie, co ich odpowiedniki na system Android. Gracze zauważają, że eWinner App ma problemy ze stabilnością i płynnym funkcjonowaniem. Aplikacja mobilna działać będzie najlepiej na najnowszych urządzeniach Apple, tj. iPhone 14, 13, 12, a także iPad Pro 6, iPad 10 czy iPad Air 5.

Aplikacja eWinner – najlepsze funkcje i zalety

Przygotowana przez bukmachera eWinner aplikacja mobilna w zamyśle miała być narzędziem, z którego korzystać będą nie tylko stali klienci. Operator zakładów sportowych chciał za jej pomocą nakłonić do rejestracji także nowych graczy. Czy jednak aplikacja eWinner na telefony i tablety jest na tyle atrakcyjna, żeby przekonać do siebie szersze grono odbiorców? Sprawdźmy, jakie kluczowe funkcje są cechami charakterystycznymi tej apki.

Transmisje live eWinner App

Aplikacja mobilna eWinner pozwala oglądać transmisje na żywo z meczów II ligi polskiej w piłce nożnej, której sponsorem jest bukmacher. Jest to opcja, która działa również na stronie internetowej bukmachera, zatem przeniesienie jej funkcjonalności do aplikacji nie powinno nikogo dziwić.

Program lojalnościowy Klub eWinner

Korzystając z aplikacji bukmacherskiej eWinner, możesz sięgać po dodatkowe benefity z gry. Do Twojej dyspozycji pozostaje ciekawy program lojalnościowy pod nazwą Klubu eWinner. Będąc zarejestrowanym członkiem Klubu, po pobraniu aplikacji możesz liczyć na dodatkowe 5 PLN bonusu.

Kompletna oferta zakładów bukmacherskich

Poza dodatkowym bonusem powitalnym i możliwością oglądania meczów na żywo w aplikacji eWinner, bukmacher nie przygotował zbyt wielu funkcji dodatkowych. Warto jednak wyróżnić dostępność wszystkich dyscyplin, lig i turniejów do obstawiania w trybie prematch, a także live.

Jak założyć konto w aplikacji eWinner?

Żeby móc skorzystać z ofert bukmachera, konieczne będzie oczywiście założenie konta. Proces ten jest szybki, przez co bardzo szybko go ukończycie. Poniżej w konkretny sposób prezentujemy, jak zarejestrować się w eWinner app:

Rejestracja w aplikacji mobilnej Ewinner
 1. Formularz rejestracyjny. Po naciśnięciu przycisku „zarejestruj się”, zostaniemy przeniesieni do formularza rejestracyjnego. W pierwszym kroku eWinner aplikacja mobilna prosi o podanie takich informacji, jak e-mail, hasło i numer telefonu. Możemy też podać kod promocyjny.
 2. Oświadczenia i zgody. Do tego mamy tutaj oświadczenie o pełnoletniości i dobrowolności podania danych, a także kilka zgód. Zgody związane są z przetwarzaniem danych osobowych w celach marketingowych i przesyłanie oferty marketingowej, dlatego nie musimy ich zaznaczać. Najważniejsze to zaznaczenie pola przy „Chcę otrzymać zwrot za pierwszy zakład”, aby móc otrzymać bonus powitalny.
 3. Dane osobowe. W następnym kroku będziemy musieli już podać nieco więcej danych. Po pierwsze, musimy wpisać kod SMS wysłany na podany wcześniej numer telefonu. Do tego dochodzą takie dane, jak: imię, nazwisko, obywatelstwo, państwo urodzenia, PESEL, miasto, kod pocztowy, ulica, numer domu i numer lokalu. eWinner apk prosi dodatkowo o zaznaczenie pól przy oświadczeniach.
 4. Weryfikacja konta. Na koniec potrzebne będzie jeszcze zweryfikowanie konta, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Bez tego niemożliwe będzie zlecanie wypłat. W tym celu wejdź w menu, wybierz swój profil, naciśnij przycisk „wypłać”, a następnie zostaniesz przeniesiony do aktywacji konta. Weryfikacja kont może potrwać do 48 godzin.

Program bonusowy eWinner mobile

Bonusy mobilne u legalnego bukmachera E-winner

Co prawda na ten moment nie możemy spodziewać się bonusu za pobranie i zainstalowanie aplikacji tego buka, ale możemy za to skorzystać z bonusu powitalnego i reszty promocji. Oferta na start obejmuje następujące dwa bonusy:

 • zakład bez ryzyka 110 PLN
 • bonus 50% od drugiej wpłaty do 500 PLN

Nie jest to jednak wszystko, na co warto rzucić okiem w ofercie promocyjnej eWinner. Użytkownicy mogą jeszcze skorzystać z kilku atrakcyjnych możliwości, które umilają czas spędzony na zawieraniu kuponów. Oferta promocyjna stale się zmienia, więc polecamy na bieżąco zaglądać do odpowiedniej zakładki w aplikacji bukmacherskiej.

Czy aplikacja eWinner daje dodatkowy bonus?

Jeżeli pobierzesz i zainstalujesz aplikację bukmachera, możesz pokusić się o odblokowanie specjalnego bonusu mobilnego. Wystarczy, że dołączysz do programu lojalnościowego o nazwie Klub eWinner, a następnie zyskasz dodatkowe 5 PLN w aplikacji. Nie jest to może najbogatsza promocja powitalna na polskim rynku, ale i tak warto z niej skorzystać w myśl zasady „jak dają, to bierz”.

Aplikacja eWinner a zakłady bukmacherskie

Jakie zakłady bukmacherskie warto typować w aplikacji mobilnej eWinner? Oferta dostępnych rynków jest tutaj wystarczająco zadowalająca, choć sceptycy narzekają, że konkurencja ma znacznie bardziej rozbudowaną dostępność. Niemniej jednak, przygotowana przez eWinner apka zapewnia możliwość obstawiania wszystkiego, co jest w ofercie operatora na jego stronie www. Sprawdźmy, jakie dyscypliny cieszą się zatem największą popularnością wśród graczy mobilnych.

Piłka nożna w aplikacji eWinner

Polscy bukmacherzy stoją piłką nożną i nie inaczej rzecz ma się w przypadku eWinner. Aplikacja mobilna to miejsce, gdzie gracze przede wszystkim obstawiają zakłady piłkarskie. Największą popularnością cieszą się tutaj następujące rozgrywki:

 • II liga polska (transmisje live)
 • Premier League
 • Serie A
 • Super Lig
 • Liga Mistrzów
 • Liga Europy

Tenis w eWinner App

Aplikacja eWinner jest również chętnie wykorzystywana do typowania zakładów tenisowych, których znaleźć tutaj można całkiem sporo. Kibice Igi Świątek i Huberta Hurkacza mogą w wygodny sposób obstawiać wszystkie najważniejsze wydarzenia tenisowe. Do najchętniej wybieranych rozgrywek tenisa ziemnego należą tutaj turnieje spod znaku:

 • ATP
 • WTA
 • United Cup
 • ITF
 • Turnieje pokazowe

Koszykówka w eWinner mobile

Koszykówka to kolejny sport, który chętnie obstawiają gracze zakładów bukmacherskich eWinner w aplikacji mobilnej operatora. Oferta koszykarska jest całkiem nieźle przygotowana, więc każdy powinien znaleźć tutaj swoje ulubione rozgrywki z kraju i ze świata. Wśród najchętniej obstawianych lig koszykarskich znajdziemy chociażby:

 • NBA
 • PLK
 • EBL
 • Euroliga
 • BBL

Siatkówka w aplikacji mobilnej eWinner

Tuż za piłką, tenisem i koszem, pod względem popularności w aplikacji bukmachera plasuje się siatkówka. Zakłady siatkarskie w eWinner App możesz obstawiać bardzo sprawnie i wygodnie, a także w ramach licznych rozgrywek krajowych czy międzynarodowych. Najpopularniejsze kategorie zakładów na siatkę to między innymi:

 • 1 Liga francuska
 • Bundesliga
 • 1 Liga chińska
 • 1 Liga koreańska

Aplikacja eWinner – płatności mobilne

Jeżeli chcesz obstawiać mobilne zakłady bukmacherskie eWinner, przydadzą Ci się na ten cel środki finansowe. Konieczna będzie wpłata depozytu, którą już teraz zlecić możesz również za pośrednictwem aplikacji bukmachera. Operator udostępnia graczom kilka wygodnych metod płatności mobilnych, a my zebraliśmy je wszystkie w poniższej tabelce:

Metoda płatnościLimity (min – max)Czas realizacji
BLIK1 PLN – brak limituNatychmiast
Przelewy241 PLN – brak limituNatychmiast
Blue Media1 PLN – brak limituNatychmiast
Pay-By-Link1 PLN – brak limituNatychmiast
Szybki transfer1 PLN – brak limituNatychmiast
Karta płatnicza1 PLN – brak limituNatychmiast

Jak wpłacić depozyt w aplikacji eWinner?

Wpłata depozytu u bukmachera jest tak samo intuicyjna, jak za pośrednictwem strony internetowej operatora. Mobilne płatności eWinner aplikacja przetwarza natychmiastowo, więc już po paru chwilach możesz przejść do obstawiania za swoje saldo główne. Zobacz, jak krok po kroku działa wpłata eWinner w apce:

 1. Logowanie. Zaloguj się na swoje konto gracza.
 2. Wpłata. Wybierz opcję płatności na własnym profilu.
 3. Metoda. Zaznacz mobilną metodę wpłaty, z jakiej będziesz korzystać.
 4. Kwota. Podaj deklarowaną wysokość swojego przelewu online.
 5. Finalizacja. Postępuj zgodnie z wytycznymi pośrednika, żeby zlecić wpłatę.

Jak wypłacić wygrane w aplikacji eWinner?

Posiadacze zweryfikowanych kont stałych mogą korzystać z eWinner mobile również w celu zlecania wypłat wygranych. Przetwarzanie płatności jest zazwyczaj dość szybkie, natomiast kwestia księgowania zależy od banku, w jakim posiadasz swój rachunek osobisty. Zobacz, jak krok po kroku wypłacisz wygraną w apce bukmachera:

 1. Logowanie. Zaloguj się na swój profil w eWinner App.
 2. Wypłata. Przejdź do sekcji płatności, żeby wybrać wypłaty online.
 3. Metoda. Uzupełnij wymagane dane w celu potwierdzenia zlecenia.
 4. Kwota. Podaj wysokość wypłacanych pieniędzy.
 5. Finalizacja. Zaczekaj na realizację płatności przez bukmachera i księgowanie w banku.

Jak obstawiać zakłady w eWinner App?

Wpłata depozytu wiąże się z uzyskaniem możliwości obstawiania zakładów bukmacherskich online, dostępnych również w aplikacji operatora. Mobilna aplikacja eWinner to program, gdzie przygotowanie kuponu do gry zajmuje zaledwie parę chwil. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik, dzięki któremu dowiesz się, w jaki sposób wytypować zakład w eWinner apk:

 1. Logowanie. Zaloguj się w aplikacji na swoje konto do gry
 2. Dyscyplina. Sprawdź aktualną ofertę dyscyplin, lig i turniejów, jakie dostępne aplikacji eWinner.
 3. Wydarzenie. Wybierz wydarzenie do obstawiania, a następnie kliknij w kurs zakładu, aby dodać go do kuponu.
 4. Kupon. Zagraj SOLO lub dodawaj kolejne zakłady do kuponu AKO.
 5. Stawka. Zaznacz, za jakie pieniądze chcesz zagrać swój kupon.
 6. Finalizacja. Kliknij przycisk „Postaw zakład”, żeby zakończyć obstawianie.

Wersja mobilna eWinner

Użytkownicy korzystający z urządzeń mobilnych mają do wyboru także stronę internetową. Została ona zaprojektowana w przyjazny sposób, przez co interfejs jest przejrzysty i znalezienie interesujących nas zakładów nie należy do trudnych zadań. Strona mobilna jest też odpowiednio napisania pod kątem swojej funkcjonalności, gdyż nie napotkaliśmy większych kłopotów z jej użytkowaniem. Wybieranie zdarzeń czy kategorii zakładów przebiegało przeważnie sprawnie, a kupony zawierały się bezproblemowo. Przez to korzystając z apki i wersji mobilnej mamy podobne doświadczenie, czyli gwarantują one następujące zalety:

 • przeważnie dobra funkcjonalność
 • oferta kompletna na zakłady przedmeczowe i live
 • bonus powitalny 600 PLN
 • dostęp do wszystkich promocji
Wersja mobilna legalnego bukmachera E-winner

Aplikacja eWinner czy wersja mobilna strony?

Decydując się na obstawianie zakładów u bukmachera eWinner możesz korzystać z jego aplikacji lub strony mobilnej. Obie opcje przygotowano z myślą o użytkownikach telefonów i tabletów, którzy preferują typować mecze na urządzeniu przenośnym. Wybór pomiędzy nimi jest jednak oczywisty – zdecydowanie lepiej pobrać aplikację eWinner, co udowadnia poniższe porównanie:

eWinnerWersja mobilnaAplikacja mobilna
Dodatkowy bonusX
Najważniejsze rzeczy pod rękąX
Ulubione kategorie sportowe pod rękąX
Dodatkowe funkcjonalnościX
Intuicyjność rozwiązaniaX
Możliwość przystosowania do własnych upodobańX
Obstawianie społecznościoweXX
Błyskawiczne powiadomieniaX
Możliwość rejestracji i korzystania z bonusów
Płatności
Podgląd wydarzeń LIVE
Dostęp do statystyk
Pobierz aplikację mobilną eWinner!

Aplikacja eWinner – pobierać czy nie? Podsumowanie

Deweloperzy zbudowali aplikację eWinner Android, a także eWinner iOS – obie opcje pozostawiają jednak nieco do życzenia. Dlaczego? Ponieważ aplikacjom bukmacherskim brakuje dodatkowych funkcji, a także wygody użytkowania. Wielu graczy zwraca uwagę na problemy z odświeżaniem się oferty, jak również wieszaniem się obstawiania live.

Jeżeli jednak jesteś zwolennikiem mobilnego obstawiania zakładów bukmacherskich i koniecznie chcesz typować u tego buka, pobierz jego apkę. Naszym zdaniem, aplikacja eWinner na telefon oraz tablet jest znacznie lepszym rozwiązaniem niż strona mobilna bukmachera. Przekonaj się sam, czy spełnia ona Twoje oczekiwania!

Aplikacaj eWinner - proces instalacji, rejestracji i program bonusowy!
3.5
(34)
Oceń aplikację!

FAQ

W tym celu zaznacz możliwość pobierania z nieznanych źródeł w ustawieniach, a następnie pobierz i zainstaluj apkę ze strony bukmachera.

Urządzenia mobilne z systemem iOS umożliwiają pobieranie aplikacji w standardowy sposób bezpośrednio z App Store.

Wybierz kategorię po lewej stronie ekranu, a następnie naciśnij interesujące cię zdarzenie. Wówczas pojawi się kupon, w którym możesz wpisać stawkę i zawrzeć zakład.

Tak, bukmacher daje nowym graczom możliwość skorzystania bonusu powitalnego 610 PLN. Składa się z zakładu bez ryzyka 110 PLN i bonusu 50% od drugiej wpłaty do 500 PLN.

Komentarze

0