Najlepszy dla fanów żużla
3.5
(34)
Oszacowanie

eWinner aplikacja - proces instalacji, rejestracji i program bonusowy!

Czy wiesz, jakie największe zalety ma aplikacja eWinner do obstawiania zakładów bukmacherskich? Pobierz ją i sprawdź już dziś!
50% od depozytu do 500 PLN

Aplikacja eWinner

Bukmacher cieszy się coraz większą popularnością w naszym kraju, przez co osoby zainteresowane stawianiem zakładów zdecydowanie powinny złożyć mu wizytę. Oprócz bonusu powitalnego 600 PLN, usługodawca udostępnia obecnie nie tylko stronę internetową dla swoich użytkowników, ale też wersję mobilną oraz aplikację. W tym tekście skupiamy się właśnie na apce eWinner. Sprawdź, jak ją pobrać, jak się w niej zarejestrować, a także jakie są jej główne zalety!

Aplikacja mobilna legalnego bukmachera Ewinner

Jak pobrać apkę eWinner na system Android?

Obecnie buk udostępnia aplikację na systemy Android i iOS. Jako że ten pierwszy system operacyjny na urządzeniach mobilnych cieszy się większym zainteresowaniem w naszym kraju, zaczniemy od opisu pobierania i instalacji właśnie w Androidzie. Sama instalacja przebiega automatycznie i wymaga od nas jedynie kliknięcia pliku instalacyjnego. Nieco inaczej sytuacja wygląda natomiast w przypadku pobierania, które wymaga podjęcia kilku kroków.

Instalacja eWinner na Androidzie

Zobacz jak przebiega proces instalacji aplikacji eWinner na urządzeniach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 3 min
 1. 1

  Strona bukmachera

  Otwórz stronę internetową eWinner na telefonie lub tablecie.

  Strona bukmachera

 2. 2

  Zakładka Aplikacji

  Rozwiń Menu, przewiń na dół i wybierz „Aplikacja Mobilna”

  Zakładka Aplikacji

 3. 3

  Pobierz

  Wciśnij przycisk „Android”, aby rozpocząć pobieranie pliku.

  Pobierz

 4. 4

  Uruchom

  Otwórz pobrany plik instalacyjny z apką eWinner.

  Uruchom

 5. 5

  Zgoda instalacji

  Zezwól urządzeniu na instalację aplikacji.

  Zgoda instalacji

 6. 6

  Instalacja zakończona

  Po ukończeniu instalacji wciśnij przycisk „Otwórz”

  Instalacja zakończona

 7. 7

  Korzystaj do woli!

  Aplikacja eWinner jest gotowa do użytku i możesz zalogować się na swoje konto lub utworzyć nowe!

  Korzystaj do woli!

Prawdopodobnie niektórzy z Was zastanawiają się, dlaczego pobieranie apki od tego bukmachera wymaga zaznaczania „pobierania z nieznanych źródeł”. Wynika to z faktu, że Google Play Store nie umożliwia bukmacherom dodawania swoich aplikacji. Program od eWinner jest absolutnie bezpieczny i nie musicie obawiać się tego, że wraz z plikiem instalacyjnym pobierzecie wirusa na swoje urządzenie mobilne.

Wymagania

Plik instalacyjny waży zaledwie 50 megabajtów, przez co dosłownie każde dostępne obecnie urządzenie mobilne będzie w stanie go udźwignąć. Do tego eWinner zaznacza, że apka wymaga systemu Android w wersji minimum 6.0. To oznacza, że aplikację pobierzecie praktycznie na dowolny smartfon czy tablet.

Jak pobrać apkę eWinner na system iOS?

Jeśli chodzi o system operacyjny dla urządzeń mobilnych od Apple, sytuacja wygląda nieco inaczej niż w przypadku Androida. Wynika to z faktu, że nie musimy tutaj zaznaczać w ustawieniach opcji pobierania z nieznanych źródeł. Apple pozwala na umieszczanie w App Store aplikacji do zawierania zakładów, przez co proces pobierania będzie bardzo znajomy dla użytkownika urządzenia z iOS. W celu pobrania programu, podążaj za tymi krokami.

Instalacja eWinner na iOS

Zerknij na proces instalacji aplikacji Ewinner na urządzeniach z systemem iOS.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 1 min
 1. 1

  App Store

  Otwórz sklep App Store na urządzeniu z systemem iOS.

  App Store

 2. 2

  Wpisz eWinner

  Wpisz nazwę bukmachera, aby wyszukać aplikację eWinner mobile.

  Wpisz eWinner

 3. 3

  Pobierz i zainstaluj

  Wciśnij 'Pobierz’ obok nazwy wybranej aplikacji. System iOS automatycznie ją zainstaluje i gotowe!

  Pobierz i zainstaluj

Wymagania

Tak jak w przypadku Androida, również apka na iOS ma pewne wymagania. Są one jednak bardzo niskie (aktualizacja 11.0 systemu iOS i rozmiar pliku 95,7 MB), przez co każde dostępne na dzień dzisiejszy urządzenie mobilne Apple będzie w stanie ją uruchomić.

Czy apka jest dostępna na inne platformy?

Pobierz aplikację mobilną Ewinner

Na ten moment eWinner udostępnia swoim graczom jedynie aplikację na systemy Android i iOS. Użytkownicy Windows Phone lub przykładowo systemu Harmony dla Huawei mogą jedynie skorzystać z wersji mobilnej strony internetowej.

Aplikacja eWinner – główne zalety

Bukmacher zadbał o to, aby jego aplikacja była zaprojektowana w przyjemny dla oka sposób. Przez to chętnie się z niej korzysta. Do tego dość rzadko zdarzają się problemy z funkcjonalnością, co oznacza, że zawieranie kuponów czy przeglądanie kategorii przeważnie przebiega sprawnie. Program jest też zdecydowanie komfortowym sposobem na korzystanie z oferty bukmachera, gdyż wystarczy zaledwie jedno kliknięcie pliku na pulpicie urządzenia mobilnego, aby go uruchomić. Gracze mogą też skorzystać z pełnego zakresu oferty zakładów przedmeczowych i live, a także oferty promocyjnej (w tym 600 PLN na start).

Program bonusowy eWinner

Bonusy mobilne u legalnego bukmachera Ewinner

Co prawda na ten moment nie możemy spodziewać się bonusu za pobranie i zainstalowanie aplikacji tego buka, ale możemy za to skorzystać z bonusu powitalnego i reszty promocji. Oferta na start obejmuje następujące dwa bonusy:

 • zakład bez ryzyka 100 PLN
 • bonus 50% od drugiej wpłaty do 500 PLN

Nie jest to jednak wszystko, na co warto rzucić okiem w ofercie promocyjnej eWinner. Użytkownicy mogą jeszcze skorzystać z kilku atrakcyjnych możliwości, które umilają czas spędzony na zawieraniu kuponów. Jako gracz możesz uzyskać dostęp jeszcze do takich ciekawych ofert, jak:

 • Wielkie kursy
 • Koszykówka i eSport bez podatku
 • Freebet 30, 50 lub 150 PLN na europejskie puchary

Jak założyć konto w aplikacji mobilnej?

Aby skorzystać z ofert bukmachera, konieczne będzie oczywiście założenie konta. Proces ten jest szybki, przez co bardzo szybko go ukończycie. Poniżej w konkretny sposób prezentujemy, jak zarejestrować się w eWinner app:

Rejestracja w aplikacji mobilnej Ewinner
 1. Po naciśnięciu przycisku „zarejestruj się”, zostaniemy przeniesieni do formularza rejestracyjnego. W pierwszym kroku eWinner aplikacja mobilna prosi o podanie takich informacji, jak e-mail, hasło i numer telefonu. Możemy też podać kod promocyjny. Do tego mamy tutaj oświadczenie o pełnoletniości i dobrowolności podania danych, a także kilka zgód. Zgody związane są z przetwarzaniem danych osobowych w celach marketingowych i przesyłanie oferty marketingowej, dlatego nie musimy ich zaznaczać. Najważniejsze to zaznaczenie pola przy „Chcę otrzymać zwrot za pierwszy zakład”, aby móc otrzymać bonus powitalny.
 2. W następnym kroku będziemy musieli już podać nieco więcej danych. Po pierwsze, musimy wpisać kod SMS wysłany na podany wcześniej numer telefonu. Do tego dochodzą takie dane, jak: imię, nazwisko, obywatelstwo, państwo urodzenia, PESEL, miasto, kod pocztowy, ulica, numer domu i numer lokalu. eWinner apk prosi dodatkowo o zaznaczenie pól przy oświadczeniach. Pierwsze dotyczy zapoznania się z regulaminem, a drugie brania udziału w zakładach w zgodzie z przepisami. Trzecie natomiast to podanie informacji o byciu lub nie osobą zajmującą eksponowane stanowisko polityczne/jej członkiem rodziny lub bliskim współpracownikiem. Po naciśnięciu przycisku „dalej” tymczasowe konto zostanie założone.
 3. Na koniec potrzebne będzie jeszcze zweryfikowanie konta, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Bez tego niemożliwe będzie zlecanie wypłat. W tym celu wejdź w menu, wybierz swój profil, naciśnij przycisk „wypłać”, a następnie zostaniesz przeniesiony do aktywacji konta. Tutaj eWinner prosi o podanie dowodu osobistego/paszportu oraz numeru podanego dokumentu tożsamości. Dodatkowo konieczne będzie przesłanie skanu przodu i tyłu wybranego dokumentu. Niezbędnym krokiem jest również podanie numeru konta bankowego oraz ustawienie pytania bezpieczeństwa, które pozwoli zabezpieczyć konto na wypadek, gdyby doszło do utraty dostępu przez użytkownika. Weryfikacja kont może potrwać do 48 godzin.

Wersja mobilna eWinner

Użytkownicy korzystający z urządzeń mobilnych mają do wyboru także stronę internetową. Została ona zaprojektowana w przyjazny sposób, przez co interfejs jest przejrzysty i znalezienie interesujących nas zakładów nie należy do trudnych zadań. Strona mobilna jest też odpowiednio napisania pod kątem swojej funkcjonalności, gdyż nie napotkaliśmy większych kłopotów z jej użytkowaniem. Wybieranie zdarzeń czy kategorii zakładów przebiegało przeważnie sprawnie, a kupony zawierały się bezproblemowo. Przez to korzystając z apki i wersji mobilnej mamy podobne doświadczenie, czyli gwarantują one następujące zalety:

 • przeważnie dobra funkcjonalność
 • oferta kompletna na zakłady przedmeczowe i live
 • bonus powitalny 600 PLN
 • dostęp do wszystkich promocji
Wersja mobilna legalnego bukmachera Ewinner

Podsumowanie – czy warto pobrać aplikację eWinner?

Apka tego bukmachera jest zaprojektowana w niezły sposób, ale nie jest ona jedną z najlepszych. Programiści sprawili, że prezentuje się dobrze pod kątem wizualnym i bardzo łatwo ją pobrać oraz zainstalować zarówno na systemy operacyjne Android, jak i iOS. Aplikacja mogłaby jednak skorzystać na mniejszej ilości podkategorii, lepszej płynności (sporadyczne problemy z zawieraniem zakładów i przetwarzaniem po naciśnięciu przycisku danej kategorii) i bonusu za zainstalowanie.

Ogólnie możemy stwierdzić, że jest to program napisany w udany sposób, przez co fani apek bukmacherskich powinni ją wypróbować. Nie jest ona jednak konieczna, aby móc skorzystać z wszystkiego, co zakłady bukmacherskie eWinner mają do zaoferowania swoim użytkownikom. Promocje i oferta zakładów są dostępne w takim samym wymiarze na stronie internetowej i w wersji mobilnej, przez co gracze nie muszą czuć się zobligowani do zainstalowania apki.

eWinner aplikacja - proces instalacji, rejestracji i program bonusowy!
3.5
(34)
Oceń aplikację!

FAQ

W tym celu zaznacz możliwość pobierania z nieznanych źródeł w ustawieniach, a następnie pobierz i zainstaluj apkę ze strony bukmachera.

Urządzenia mobilne z systemem iOS umożliwiają pobieranie aplikacji w standardowy sposób bezpośrednio z App Store.

Wybierz kategorię po lewej stronie ekranu, a następnie naciśnij interesujące cię zdarzenie. Wówczas pojawi się kupon, w którym możesz wpisać stawkę i zawrzeć zakład.

Tak, bukmacher daje nowym graczom możliwość skorzystania bonusu powitalnego 600 PLN. Składa się z zakładu bez ryzyka 100 PLN i bonusu 50% od drugiej wpłaty do 500 PLN.

Komentarze

0

up