2 rodzaje programu lojalnościowego

4.2 / 5. 87

Oszacowanie

eFortuna Aplikacja - recenzja, bonus i rejestracja konta!

Postaw na wygodę i komfort obstawiania zakładów bukmacherskich. Aplikacja Fortuna na systemy Android oraz iOS czeka na Ciebie!
100% od depozytu do 2000 PLN

Aplikacja Fortuna – pobierz na Android i iOS

Zakłady bukmacherskie Fortuna to od wielu lat jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie zakładów online – nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Nic zatem dziwnego, że aplikacja Fortuna jest często pobierana zarówno na system Android, jak też iOS. W poniższej recenzji przyglądamy się rozwiązaniom mobilnym bukmachera i wydajemy werdykt, czy warto ją pobierać na telefony i tablety.

Aplikacja Fortuna – najważniejsze informacje

Jeżeli interesuje Cię mobilna aplikacja Fortuna, warto zacząć od paru kluczowych danych na jej temat. Ten bukmacher jest dobrze znany polskim graczom, tak w sieci, jak i w przestrzeni miejskiej. Punkty stacjonarne cieszą się sporym zaufaniem użytkowników, a jak jest z apką na telefony oraz tablety? Poniższy artykuł rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.

Zakłady bukmacherskie:Aplikacja Fortuna
Dostępność aplikacji:Android, iOS
Rozmiar aplikacji:55 MB / 107 MB
Języki w aplikacji:polski
Waluta:PLN

Fortuna aplikacja mobilna – jak pobrać?

Kiedy zdecydujesz się pobrać aplikację mobilną Fortuna, musisz przygotować się na dwa różne sposoby instalacji programu. Trzeba podkreślić, że wersji Fortuna Android próżno szukać w sklepie Google Play, z kolei Fortuna App czeka na pobranie ze sklepu App Store. Pomimo tej różnicy, aplikacja Fortuna dostępna jest zarówno dla systemu Android, jak również iOS. Pokażemy Ci, jak pobrać ją krok po kroku dla obu oprogramowań mobilnych.

Aplikacja Fortuna Android pobierz już teraz

Zacznijmy od systemu Android, który jest przecież wciąż najbardziej popularnym mobilnym systemem operacyjnym w Polsce. Zanim jednak będziemy mogli sobie pozwolić na instalację, konieczne będzie umożliwienie pobierania plików z nieznanych źródeł. Poniżej w kilku krokach przedstawiamy, jak zaznaczyć tę opcję oraz pobrać aplikację.

Instalacja apki Fortuna na Androidzie

Zobacz jak przebiega proces instalacji aplikacji Fortuna na urządzeniach z systemem Android.

Urządzenie: Telefon komórkowy / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 3 min
 1. 1

  Strona bukmachera

  Na tablecie lub telefonie otwórz stronę internetową bukmachera.

  Strona bukmachera

 2. 2

  Zakładka Aplikacji

  Przewiń na sam dół strony i wybierz zakładkę „Pobierz aplikację”

  Zakładka Aplikacji

 3. 3

  Pobierz

  Kliknij w przycisk „Pobierz aplikację na Android” i ¨następnie kliknij „Pobierz mimo to”

  Pobierz

 4. 4

  Uruchom

  Otwórz pobrany plik instalacyjny z aplikacją Fortuna.

  Uruchom

 5. 5

  Zgoda instalacji

  Zezwól urządzeniu na instalację aplikacji.

  Zgoda instalacji

 6. 6

  Instalacja zakończona

  Po ukończeniu instalacji wciśnij „Otwórz”

  Instalacja zakończona

 7. 7

  Instrukcja

  Przejdź przez instrukcję korzystania z aplikacji.

  Instrukcja

 8. 8

  Korzystaj do woli!

  Gotowe! Możesz w pełni korzystać z oferty bukmachera Fortuna na swoim urządzeniu!

  Korzystaj do woli!

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że niektóre osoby mogą być nieco zaskoczone tym, że apka Fortuny wymaga zaznaczenia pozycji pobierania z „nieznanych źródeł.” Dlatego od razu uspokajamy – plik jest w stu procentach bezpieczny. Potrzeba zaznaczenia tej opcji wynika natomiast z tego, że na ten moment Fortuna app nie znajduje się w Google Play Store. Google obecnie nie zezwala na umieszczanie takich plików w swoim sklepie.

Aplikacja Fortuna Android wymagania

Pozostaje jeszcze kwestia wymagań, jakie nasz smartfon musi spełnić, aby instalacja została zakończona pomyślnie. Fortuna zadbała tutaj o to, aby niemal każdy mógł bezproblemowo skorzystać z aplikacji, przez co system Android 5.0 w zupełności wystarczy do jej uruchomienia. Sam plik instalacyjny natomiast jest bardzo mały i waży zaledwie 28,5 MB, co oznacza, że pamięć naszego smartfona będzie obciążona w minimalnym stopniu.

Fortuna aplikacja Android urządzenia

Aplikacje bukmacherskie na Androida cieszą się sporym zainteresowaniem wśród polskich graczy, a wynika to często z dużej dostępności programów. Również Fortuna apk to opcja, która działać będzie poprawnie na większości telefonów oraz tabletów. Jeżeli jednak chcesz zapewnić sobie najbardziej płynne funkcje, wybierz najnowszy sprzęt. Chodzi przykładowo o modele: Samsung Galaxy S22, S21, S20; Google Pixel 7, 7 PRO; Samsung Galaxy A53, A13; Motorola Moto G, G60; Huawei P50, P40, P30.

Aplikacja Fortuna iOS pobierz na iPhone

W przypadku systemu iOS proces pobierania oraz instalacji wygląda nieco inaczej niż w przypadku Androida, co wynika z faktu, że nie musimy zaznaczać dodatkowo opcji pobierania z „nieznanych źródeł”. Fortuna aplikacja jest bowiem dostępna w Apple App Store. Aby ją pobrać i zainstalować, należy podążać za tymi krokami.

Instalacja Fortuna na iOS

Urządzenie: Telefon komórkowa / Tablet
Oprogramowanie: Aplikacja mobilna
Czas instalacji: 3 min
 1. 1

  App Store

  Otwórz sklep App Store na swoim urządzeniu marki Apple.

  App Store

 2. 2

  Wpisz Fortuna

  W wyszukiwarce wpisz „Fortuna” aby znaleźć aplikację.

  Wpisz Fortuna

 3. 3

  Pobierz i zainstaluj

  Wciśnij niebieskie pole z napisem „Pobierz”, po którym nastąpi również automatyczna instalacja apki na Twoim urządzeniu i gotowe!

  Pobierz i zainstaluj

Aplikacja Fortuna iOS wymagania

Podobnie jak w przypadku Androida, także tutaj mamy do czynienia z niewielkimi wymaganiami. Aby uruchomić apkę, wystarczy posiadać system iOS w wersji 12.0 lub nowszej. Strona aplikacji w App Store co prawda nie informuje nas o wielkości pliku instalacyjnego, ale możemy z niej dowiedzieć się, że całość waży 107 MB. 

Fortuna aplikacja iOS urządzenia mobilne

W przypadku aplikacji bukmacherskich dla Apple, wymagają one zwykle nowszych modeli z systemem operacyjnym iOS. Wynika to z braku wsparcia starszych wersji oprogramowania, co jest normalną polityką firmową. Dlatego też, aplikacja Fortuna najlepiej działa na następujących sprzętach: iPhone 14, 13, 12, a także iPad Pro 6, iPad 10 czy iPad Air 5.

Aplikacja Fortuna – najlepsze funkcje mobilne

Gracze, jacy obstawiają zakłady bukmacherskie w serwisie Fortuna, zwracają uwagę na brak ciekawych innowacji mobilnych w aplikacji bukmachera. Postanowiliśmy przetestować apkę bukmacherską na swoich telefonach, a także tabletach. Poznaj najciekawsze zalety aplikacji mobilnej, jakie udało nam się namierzyć.

Pełna oferta zakładów bukmacherskich

Przede wszystkim trzeba jasno podkreślić, iż aplikacja Fortuna mobile zapewnia 100% dostęp do wszystkich zakładów i rynków. W praktyce oznacza to, że na urządzeniu przenośnym możesz obstawiać wszystko to, co dostępne jest także na stronie buka.

Transmisje live w Fortuna App

Aplikacja mobilna Fortuna pozwala również na oglądanie transmisji z wybranych meczów w trybie live. Jest to opcja, z jakiej najchętniej korzystają ci, którzy obstawiają zakłady bukmacherskie na żywo. Puszczenie kuponu na dane wydarzenie odblokuje streaming, o ile ten jest w aktualnej ofercie bukmachera.

Powiadomienia push

Dziś już nikogo nie dziwi dostępność wygodnych powiadomień w aplikacji, które nie są żadną innowacją. Jednakże, z braku funkcji dodatkowych, warto podkreślić tę zaletę apki bukmachera Fortuna. Dlaczego? Ponieważ technologia push zawiadamia o wszystkich nowościach na Twoim koncie.

Jak założyć konto w aplikacji mobilnej Fortuna?

Rejestracja, którą możemy przeprowadzić za sprawą aplikacji mobilnej eFortuny przebiega w banalnie prosty sposób. Poniżej w dwóch krokach przedstawiamy, co należy zrobić, aby pomyślnie zarejestrować konto w apce:

Rejestracja mobilna u legalnego bukmachera Fortuna krok po kroku
 1. Formularz rejestracyjny. Po włączeniu formularza rejestracyjnego, naszym oczom ukaże się lista różnych pól, które będziemy musieli wypełnić informacjami. Aplikacja Fortuna wymaga od nowego gracza podania pseudonimu, hasła, kodu PIN, adresu e-mail, imienia, nazwiska, telefonu komórkowego oraz numeru PESEL (nie trzeba go podawać, gdy jesteśmy obcokrajowcami).
 2. Oświadczenia. Do tego Fortuna wymaga również oświadczenia, że środki pieniężne wpłacane na iKonto będą pochodziły z legalnego źródła. Miejsce na wpisanie kodu promocyjnego znajdziemy na ostatnim polu.
 3. Zgody. Drugi krok rejestracji to zaznaczenie odpowiednich postanowień. Gracz musi zaznaczyć pole przy oświadczeniu o prawdziwości danych, pełnoletności oraz regulaminie. Dodatkowo możemy, ale nie musimy, zaznaczyć przesyłanie ofert od Fortuny na adres e-mail i numer telefonu.
 4. Finalizacja. Na koniec wystarczy nacisnąć przycisk „zarejestruj” i to tyle! Konto zostało założone.

Program bonusowy eFortuna mobile

Bonusy mobilne u bukmachera Fortuna

Na ten moment oferta nie przewiduje specjalnych bonusów za pobranie apki, ale za to możemy skorzystać z bardzo atrakcyjnego bonusu powitalnego. Dzięki niemu możemy uzyskać nawet do 2720 zł! Na tę promocję składają się takie zachęty, jak:

 • darmowy zakład w wysokości 20 zł
 • 600 zł zakładu bez ryzyka przy pierwszym depozycie
 • do 200 zł bonusu od drugiej wpłaty

To jeszcze nie wszystko, na co warto zwrócić swoją uwagę przy zakładaniu kont na stronie Fortuny. Gracze mogą liczyć na liczne promocje, które ukazują się okazjonalnie i zazwyczaj dotyczą określonych wydarzeń. Nie to jest jednak najważniejsze, gdyż korzystając regularnie z usług tego bukmachera, możemy liczyć jeszcze na następujące bonusy:

 • gra bez podatku w określonych godzinach
 • stawka na kupony wielokrotne podwyższona o 50%

Czy aplikacja Fortuna oferuje bonusy mobilne?

Na chwilę obecną aplikacja bukmacherska Fortuna nie zapewnia dostępu do żadnych dodatkowych bonusów mobilnych. Oznacza to, że za samo pobranie aplikacji nie uzyskasz nic na lepszy start. Warto jednak śledzić zakładkę bonusową w apce, gdyż mogą pojawiać się ciekawe oferty tymczasowe.

Aplikacja Fortuna a zakłady bukmacherskie

Przygotowana przez bukmachera Fortuna aplikacja mobilna to narzędzie służące przede wszystkim obstawianiu zakładów sportowych. Odpowiednio rozbudowana oferta i bogactwo rynków sprawiają, że na chwilę zapominamy o niezbyt rozwiniętych funkcjach dodatkowych buka. Aplikacja bukmacherska jest bowiem miejscem, gdzie każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Z kolei największą renomą cieszą się tutaj zakłady na piłkę nożną, skoki narciarskie, tenis, a także hokej na lodzie.

Piłka nożna w Fortunie mobile

Aplikacja Fortuna to program, z jakiego bardzo chętnie korzystają entuzjaści piłki nożnej w naszym kraju. Zakłady piłkarskie mobile są tutaj odpowiednio dobrze rozbudowane, więc oferta należy do jednych z lepszych na rodzimym rynku. Co niezwykle istotne, kursy na piłkę są w aplikacji bukmacherskiej odpowiednio wysokie, żeby uatrakcyjniać grę każdemu użytkownikowi. Najpopularniejsze ligi to:

 • Liga Mistrzów
 • Liga Europy
 • Ekstraklasa
 • Premier League
 • Serie A
 • Bundesliga
 • La Liga

Skoki narciarskie w aplikacji Fortuny

Aplikacja bukmacherska Fortuna App to także świetny wybór dla wszystkich kibiców Dawida Kubackiego, Kamila Stocha i Piotra Żyły. Bukmacher postarał się, żeby stworzyć ciekawą ofertę na czas trwania zawodów Pucharu Świata czy Turnieju Czterech Skoczni. Bogata dostępność zakładów H2H, jak również zakładów długoterminowych, to spory atut tego legalnego polskiego bukmachera.

Tenis w Fortuna App

Aplikacja Fortuna mobile cieszy się sporym zainteresowaniem również wśród entuzjastów tenisa, których w naszym kraju nie brakuje. Występy polskich i zagranicznych tenisistów można tutaj typować w ramach większości wiodących rozgrywek na świecie. Wśród najpopularniejszych znajdują się turnieje:

 • WTA
 • ATP
 • ITF
 • Challenger
 • United Cup

Hokej na lodzie w mobilnej Fortunie

Jeśli interesujesz się rozgrywkami hokeja na lodzie, w aplikacji Fortuna mobile znajdziesz mnóstwo ciekawych zakładów dla siebie. Zakłady hokejowe z łatwością można obstawiać na telefonie czy tablecie, natomiast gracze najchętniej sięgają po następujące ligi:

 • PLH
 • NHL
 • MŚ U20
 • Liga Mistrzów
 • Alpejska Liga

Aplikacja Fortuna – płatności mobilne

Płatności mobilne to spory atut, jaki ma do zaoferowania swoim użytkownikom aplikacja Fortuna. Choć sposobów płatności nie ma tutaj zbyt wiele, to jednak na uwagę zasługuje szybka realizacja wpłat depozytu na konto gracza. Zebraliśmy wszystkie metody wpłaty, z jakich korzystać możesz u tego legalnego bukmachera także za pomocą programu na telefon i tablet:

Metoda płatnościLimity (min – max)Czas realizacji
BLIK1 PLN – 100 000 PLNNatychmiast
PayU1 PLN – 100 000 PLNNatychmiast
Apple Pay1 PLN – 100 000 PLNNatychmiast
Tpay1 PLN – 100 000 PLNNatychmiast

Jak wpłacić depozyt w aplikacji Fortuny?

Aplikacja mobilna bukmachera Fortuna pozwala na realizację szybkich wpłat depozytu na konto gracza. Jest to spory plus apki, ponieważ już po paru chwilach możesz płynnie przejść do obstawiania za prawdziwe pieniądze. Sprawdź, w jaki sposób działa wpłata mobilna u tego bukmachera:

 1. Logowanie. Zaloguj się na swoje konto gracza.
 2. Wpłata. Wejdź do zakładki z płatnościami online.
 3. Metoda. Zaznacz sposób wpłaty, za pomocą którego zdeponujesz środki na grę.
 4. Kwota. Podaj wartość swojej wpłaty.
 5. Finalizacja. Postępuj według wskazówek pośrednika płatności, żeby zlecić wpłatę online.

Jak wypłacić wygrane w aplikacji Fortuny?

W przypadku wygranej w zakładach bukmacherskich, możesz obstawiać dalej, albo też zlecić wypłatę środków. Aplikacja Fortuna udostępnia taką możliwość wyłącznie zweryfikowanym graczom posiadającym konto stałe w serwisie. Jeżeli zweryfikowałeś swoje dane osobowe, wypłatę w apce zlecisz w następujący sposób:

 1. Logowanie. Zaloguj się na swoje konto w Fortuna App.
 2. Wypłata. Wybierz sekcję wypłat na swoim profilu.
 3. Metoda. Potwierdź chęć żądania wypłaty wygranych.
 4. Kwota. Podaj wysokość przelewu, jaki chcesz zlecić.
 5. Finalizacja. Poczekaj na akceptację zlecenia oraz księgowanie wypłaty w banku.

Jak obstawiać zakłady w Fortuna App?

Mobilna aplikacja Fortuna to program, gdzie można w komfortowy sposób oddać się grze, a więc obstawianiu zakładów bukmacherskich. Typowanie meczów odbywa się tutaj w przyjazny użytkownikowi sposób, co ma miejsce dzięki intuicyjnemu interfejsowi aplikacji. Jeśli jeszcze nie masz doświadczenia w obstawianiu mobilnym, sprawdź, jak krok po kroku puścić swój pierwszy kupon w Fortuna mobile:

 1. Logowanie. Zaloguj się na swoje konto gracza w aplikacji.
 2. Dyscyplina. Sprawdź, co można aktualnie obstawiać przedmeczowo lub live.
 3. Wydarzenie. Wybierz spotkanie, jakie chcesz typować, a następnie kliknij w kurs zakładu, żeby dodać go do kuponu.
 4. Kupon. Stwórz kuponu AKO, albo też poprzestań na zakładzie SOLO.
 5. Stawka. Wpisz wysokość stawki, za jaką chcesz puścić kupon.
 6. Finalizacja. Kliknij przycisk „Zagraj”, żeby potwierdzić swój kupon w aplikacji.

Wersja mobilna eFortuna

Wchodząc na wersję mobilną strony internetowej przez Fortunę, od razu możemy zauważyć, że programiści się postarali. Wszystkie najważniejsze funkcje pojawiają się od razu na ekranie, przez co możemy bezproblemowo zalogować się do swojego konta. Do tego możemy przejść do takich zakładek, jak Live, Sport, Kupony i Strefa typera. W lewym górnym rogu znajdziemy ikonkę trzech kropek, które pozwalają na uzyskanie dostępu do dodatkowych zakładek. Najważniejsze jest jednak to, że sama strona mobilna jest odpowiednio przejrzysta, nie napotkamy tu zacięć ani błędów oraz bardzo łatwo znajdziemy interesujące nas zdarzenia.

Fortuna aplikacja vs wersja mobilna

Oczywiście nie możemy się obejść bez porównania apki do wersji mobilnej. Pozornie dość wymowne może tutaj być to, że po wejściu na stronę internetową Fortuny dla smartfonów i tabletów, natychmiast u góry zauważymy możliwość pobrania apki. Ten fakt sugeruje, że jest ona lepszym wyborem. Na tym jednak nie koniec, gdyż warto porównać również inne różnice między przygotowaną przez bukmachera Fortuna aplikacją i wersją mobilną:

FortunaWersja mobilnaAplikacja mobilna
Dodatkowy bonusXX
Najważniejsze rzeczy pod rękąX
Ulubione kategorie sportowe pod rękąX
Dodatkowe funkcjonalnościX
Intuicyjność rozwiązaniaX
Możliwość przystosowania do własnych upodobańX
Obstawianie społecznościoweXX
Błyskawiczne powiadomieniaX
Możliwość rejestracji i korzystania z bonusów
Płatności
Podgląd wydarzeń LIVE
Dostęp do statystyk
Pobierz aplikację mobilną Fortuna!
Wersja mobilna bukmachera Fortuna

Aplikacja Fortuna na telefon – czy warto pobrać?

Jako że przejrzeliśmy już wszystkie najważniejsze aspekty związane z tą apką, możemy teraz przedstawić swoją opinię. Naszym zdaniem Fortuna aplikacja mobilna to świetne narzędzie, zaś od 2022 roku prezentuje się ona znacznie lepiej, niż wcześniej. Przez to można spokojnie powiedzieć, że Fortuna aplikacja mobilna jest bardzo dobra. Wpływ na to mają w zasadzie bardzo proste elementy: łatwa instalacja, czytelny interfejs, łatwo dostępne najważniejsze funkcje, a także brak problemów z płynnością. 

Oprócz tego, na ten moment nie możemy liczyć na żadne bonusy związane z korzystaniem z apki Fortuny. Przez to osoby niezainteresowane korzystaniem z jakichkolwiek aplikacji bukmacherskich nie muszą czuć się zobligowane do jej zainstalowania. Korzystanie z wersji Fortuna mobile czy standardowej strony internetowej w zupełności wystarczy, gdyż są one równie dobrze zaprojektowane. Natomiast Ci z Was, którzy wolą zaoszczędzić sobie parę kliknięć na smartfonie za pomocą dobrej aplikacji, zdecydowanie powinni dać szansę Fortunie.

eFortuna Aplikacja - recenzja, bonus i rejestracja konta!
4.2
(87)
Oceń aplikację!

FAQ

Najpierw należy zaznaczyć opcję pobierania z „nieznanych źródeł” w Ustawienia > Zabezpieczenia. Następnie wystarczy wejść na stronę download.efortuna.pl i nacisnąć przycisk „pobierz aplikację”.

W przypadku systemu iOS pobieranie aplikacji jest nieco prostsze, gdyż wystarczy wejść na jej stronę w App Store i w standardowy sposób pobrać plik instalacyjny.

Aby postawić zakład, najpierw musimy wybrać zdarzenie, które nas interesuje. Następnie wyskoczy nam odpowiednie okienko, w którym będziemy mogli wybrać stawkę i zawrzeć zakład.

Przygotowany przez Fortunę bonus powitalny przewiduje darmowy zakład w wysokości 20 zł, 600 zł zakładu bez ryzyka przy pierwszym depozycie oraz do 2100 zł bonusu od drugiej wpłaty.

Aplikacja może nie działać wtedy, gdy mamy zbyt starą wersję systemu operacyjnego. W przypadku Androida musi być to przynajmniej wersja 5.0, natomiast minimalna wymagana wersja iOS to 10.0.

Komentarze

0